Z Cream najbardziej cenię Biały pokój, ale i on nie miał mojego głosu.
XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja tradycyjnie napiszę, że zdecydowanie zamieniłbym ten utwór z November miejscami. Dziewiątka (i to bardzo mocna) podciąga średnią dziesiątki na 5,63 i już jest pewne, że ta dziesiątka będzie znacznie lepsza od poprzedniej.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A ode mnie jeszcze nic się nie pojawiło.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Listopadowy musi być wysoko. I to grupowe czekanie aż Slash wyjdzie z kościołaAugust pisze: wt sty 01, 2019 11:30 am Kiedyś ten kawałek bardziej ceniłem - z czasem jednak wolę inne. Chyba najbardziej ostatnio Patience albo Sweet Child of Mine.
Ale głos poszedł i tak na "Listopadowy deszczyk"![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Queen jako 3 nowość , w sumie do przewidzenia, film zrobił swoje
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No widzisz ? To z Ciebie bluesman pełną gębąprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 11:28 am Nie trzeba było. Krem mam w ciastkach, a rozdroża w życiu.
I nie idź nigdzie, bo z kim się będę kłócić ?
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Oczywiście że Queen. Zagłosowałem chyba na wszystkie ich utwory w zestawieniu. Bohemian Rhapsody co go kajman nie widział, rzeczywiście pomógł. Świetny kawałek.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Film robi swoje? Rhapsody na pierwszym?
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No to ja już wiem, co wygra dzisiaj. Film zrobił swoje... Apropos, jeszcze nie byłem. Trzeba się spieszyć.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Queen w tym roku ma rządzić
A Bohemian wygrać:) Miło, że coś z głosem Briana Maya. Szkoda, że już wszystkie nowości...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ale niestety w podsumowaniu wszystkich notowań tylko drugi.obserw99 pisze: wt sty 01, 2019 11:29 am Gunsi dali 3,5 godzinny dobry koncert w Chorzowie i mamy lekki awans. Może to miało znaczenie. A ten utwór rządził kiedyś na LP3
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
To było do przewidzenia, ze Queen dzisiaj zaliczy zwyżki
Zobaczymy jak to dalej z nimi będzie 
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Głosowałam na Nieśmiertelnego i jest 
- obserw99
- Posty: 5412
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Pisałem że film Bohemian zrobi swoje. Z utworów Queen z lat 85-90 ten utwór jest u mnie w Top3. Pamiętam go z filmu Nieśmiertelny.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Na razie wszystkie utwory, na które głosowałem idą w dół. Szkoda
, ale pozytywny powrót teraz na osłodę
, choć na mój głos się nie załapał.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja widziałem tylko jak wychodził w Gdańsku na stadionzielonakoniczynka pisze: wt sty 01, 2019 11:32 amListopadowy musi być wysoko. I to grupowe czekanie aż Slash wyjdzie z kościołaAugust pisze: wt sty 01, 2019 11:30 am Kiedyś ten kawałek bardziej ceniłem - z czasem jednak wolę inne. Chyba najbardziej ostatnio Patience albo Sweet Child of Mine.
Ale głos poszedł i tak na "Listopadowy deszczyk"![]()
![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
To teraz tym bardziej przekonałem się do głosowania na tą piosenkęlady pisze: wt sty 01, 2019 11:31 amNo to superkacper94 pisze: wt sty 01, 2019 11:28 am Miałem w planach na któryś Cream zagłosować, ale już wiem że zrobię to za rok![]()
Niestety ten zespół, jeden z wielu w których udzielał się Clapton ma jakiegoś pecha do Topu, a tyle mieli świetnych utworów ... "Crossroads" to natomiast nic innego jak "Cross Road Blues" Roberta Johnsona, z niesamowitą solówką Erika.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kapitalna nowość i myślę, że to przesądza sprawę dzisiejszego zwycięzcy 
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Wycie Forevaaaaaa w samochodzie, moi biedni współpasażerowie 
- obserw99
- Posty: 5412
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
W sumie dziwne, że Brothers In Arms radził sobie słabiej na LP3 od Dont Cry a bije się o miejsce 1 a Gunsi o 90.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Efekt telewizora/kina działa. Ale kawałek godny więc siedzę i słucham.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Szału z tymi nowowściami w tym roku nie ma, ale jednak 2 dobre 
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dwa Claptony w jednej godzinie, koniec świata ... 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mam dość tych ogranych akustycznych Claptonów 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
O i jest "mój" Clapton
Akurat na ten pochmurny poranek.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ten Queen na sześć. Swoją drogą na mojej liście jest rewelacyjna wersja tego utworu wykonana przez Postmodern Jukebox.
Tears na siedem czyli ta dziesiątka otrzymuje już dobrą średnią 5,8.
Tears na siedem czyli ta dziesiątka otrzymuje już dobrą średnią 5,8.