Po pierwsze, jest bardziej przejrzysty, po drugie, to nie zapasy żeby wprowadzać repasaże i dawać kolejne szanse.
W rundach pucharowych przegrany odpada, wygrany przechodzi. Proste jak budowa cepa.
Po co zmieniać dobre i sprawdzone zasady ?
Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72
+1Aro pisze: pt gru 07, 2018 11:41 am ja jednak będę wspierał stary system.
(...) W rundach pucharowych przegrany odpada, wygrany przechodzi. Proste jak budowa cepa.
ale to nie jest argument który podważa, że stare zasady są niesprawdzone lub gorsze od nowych.adameria pisze: pt gru 07, 2018 1:34 pm Właśnie podałem przykład, że nie były sprawdzone, bo w 1/32 odpadł utwór,
który, jak się potem okazało, po eliminacjach był na 3 miejscu. To jest dobre?
Taki jasnowidz jesteś? Ja kompletnie nie miałem pojęcia co jest faworytem, a co nie.
Jeżeli byłoby 12 to sugerowałbym układ punktów 15, 12 i od 10 do 1. Taki układ premiowałby bardziej niż 10-miejscowy utwory, które miałyby dużo niższych miejsc niż te, który miały mniej, ale wyższych.Neo01 pisze: pt gru 07, 2018 9:46 pm na 12 utworów też można głosować, choć nie wiem czy to aż tak bardzo zmieni sytuację
To drugiekajman pisze: pn gru 10, 2018 8:58 am czy jeżeli będzie obowiązywał stary system to będziemy punktować jak dawniej czy przejdziemy do punktowania 12 utworów z 15 (lub 14) punktami za pierwsze miejsce, 12 za drugie i od 10 za trzecie do 1 za dwunaste.