http://alp3.pl/alpt.phtml?m=11&u=1427
Sprawdziłem tracklisty - czy pamięć mnie nie myli.
I nie myliła.
W bazie sam Prince.
A ja pamiętam jako - Prince + Sheena Easton
U Got the Look
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: U Got the Look
Czyżbyś przeglądał już literkę P? 
Re: U Got the Look
Sherlocku - jak na to wpadłeś
A ja naiwny myślałem, że moja uwaga przejdzie niezauważona
-
JaceK
- woźny-konserwator
- Posty: 10250
- Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
- Lokalizacja: Kraków, Galicja
- Kontakt:
Re: U Got the Look
Chciałbyś...