nie ma innych. Offspring na pewno u Kuby - "Pretty Fly (For A White Guy)"LLucky pisze: pn paź 15, 2018 7:18 pm Zgadzam się z Martyr, że to chyba czasu nie oszczędzi, ale pobawić się można.
A więc ku3a wybrał The Offspring... Ktoś obstawia jakieś inne pewniaki?![]()
Edit: no dobra, prawdopodobna jest jeszcze Sinead O'CONNOR, ale większym pewniakiem jest Offspring.
Obstawiałabym że Miszon może wybrać Oasis. Może djjack OMD?