DziękujęYacy pisze: ndz sie 12, 2018 12:17 pm Jubileuszowe głosowania:
adameria - 450
gżegoż - 400
Radzix - 300
Dx2 - 250
Gratuluję!![]()
Głosowanie na 1906 LP3 (653 not. listy forum ALP3)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Re: Głosowanie na 1906 LP3 (653 not. forum ALP3)
-
gżegoż
Re: Głosowanie na 1906 LP3 (653 not. forum ALP3)
Dzięki!Yacy pisze: ndz sie 12, 2018 12:17 pm Jubileuszowe głosowania:
adameria - 450
gżegoż - 400
Radzix - 300
Dx2 - 250
Gratuluję!![]()
Co ciekawe, w identycznym składzie świętowaliśmy 50 tygodni temu i 100 tygodni temu
Re: Głosowanie na 1906 LP3 (653 not. forum ALP3)
Przypadek, nie sądzę 
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Głosowanie na 1906 LP3 (653 not. forum ALP3)
To już?
Gratuluję ekipie!
A samemu cieszę się, że zaliczam się do grona czterysta-pięć-dziesiątników.
Pięć-dziesiąt - kto tak mówił?
https://www.youtube.com/watch?v=qp6g6vXyiRc
Kto to pamięta na Liście?
Gratuluję ekipie!
A samemu cieszę się, że zaliczam się do grona czterysta-pięć-dziesiątników.
Pięć-dziesiąt - kto tak mówił?
https://www.youtube.com/watch?v=qp6g6vXyiRc
Kto to pamięta na Liście?