Lilly hates roses grają The Smiths

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1089
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: kilku lat ...
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Lilly hates roses grają The Smiths

Post autor: Nicoletta » sob wrz 24, 2016 8:32 pm

nie wiedziałam w jakim wątku się odezwać, więc piszę tu!
słyszeliście taki zespół Lilly hates roses? wiem, że chyba nawet kiedyś mieli coś w nowościach na liście, ale jakoś mi to poszło mimo uszu.
Ale dziś słucham sobie Listy Osobistej, a tu Pan Piotr puszcza Some girls are bigger than others i śpiewa to jakaś panienka i w dodatku nawet ła!dnie!
I w dodatku ta grupa właśnie nagrała swoją wersję całej płyty The Queen is dead! i w dodatku jeszcze mają pojechać na trasę jakąś i grać tą płytę!
no poruszona jestem, bo uwielbiam The Smiths, a to co leciało w Liście osobistej brzmiało zachęcająco i stąd moje pytanie: znacie ten zespół? macie jakieś zdanie? opinie? nie pokaleczą oni jednej z najważniejszych płyt lat 80-tych?
Tym bardziej mnie to ruszyło, że akurat coverowanie The Smiths zdarza się dość rzadko, poza wybitnie nieudanymi próbami rosyjskiego duetu Tatu oraz będącymi obecnie na topie Meksykanami Mexrissey to nie kojarzę za wiele.
A tu taka niespodzianka.

ODPOWIEDZ