Top Metalliki - NAGRANIE

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
czesio1
Posty: 154
Rejestracja: pt lis 10, 2006 2:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 570 notowania

Top Metalliki - NAGRANIE

Post autor: czesio1 »

Witam!
To znowu ja, tym razem proponuję Top Metalliki z 30.05.1999r., oczywiście jak zwykle z Programu 3. To było tuż przed koncertem tej super kapeli który miał miejsce w Dzień Dziecka w 1999r. Mam też fragmenty pokoncertowej nocy w Trójce, czy ktoś się pisze na to?
A na razie pierwsza część Topu Metalliki:

http://rapidshare.com/files/12519260/Pr ... 1.mp3.html
czesio1
Posty: 154
Rejestracja: pt lis 10, 2006 2:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 570 notowania

Post autor: czesio1 »

czesio1
Posty: 154
Rejestracja: pt lis 10, 2006 2:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 570 notowania

Post autor: czesio1 »

czesio1
Posty: 154
Rejestracja: pt lis 10, 2006 2:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 570 notowania

Post autor: czesio1 »

4 i zarazem ostatnia część Topu Metalliki:

http://rapidshare.com/files/12531874/Pr ... 4.mp3.html

Tak gwoli wyjasnienia. Top składa się z 20 utworów, przy czym Pan Marek bodajże pierwszą 10 albo 8 dawał w całości a ja dla lepszego efektu w miejsce tych skracanych kawałków dogrywałem ze swoich kaset pełne utwory. No bo sorry, ale nei wyobrażam sobie, żeby przy okazji Topu Metalliki nie odsłuchać w całości SEEK & DESTROY który dla mnie osobiście to zdecydowany numer 1!!
Pozdrawiam fanów Trójki i Metalliki!!
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5045
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Dzięki za te pliki czesio1!

Metallica rządzi, chociaż obecnie wiele osób uważa inaczej. No cóż, ja z niecierpliwością czekam na nową płytę. Producentem ma być Rick Rubin, więc źle nie może być!
czesio1
Posty: 154
Rejestracja: pt lis 10, 2006 2:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 570 notowania

Post autor: czesio1 »

Spoko adr, drobiazg!
Zaglądaj tu czasem jeszcze to na wolnym czasie wrzucę jeszcze fragmenty pokoncertowej nocy z Metallika w Programie 3.
ODPOWIEDZ