No cóż życzę wszystkim wyśmienitej zabawy i poznania wielu pasjonujących utworów.
------------------------------------------------------------------------------------ Staramy się wybierać utwory, które według nas warte są tego by poznała je szersza publiczność. Ideą zabawy jest promowanie mało znanych utworów.
- osoba zgłaszająca wybiera 3(zwycięzca poprzedniej edycji 4) utwory zespołów, które nie mają utworu na Liście do głosowania na Top Wszech Czasów oraz nigdy nie miały utworu na LP3, Topie Wszech Czasów. Nie można umieszczać także utworów nagranych przez zespoły, które znajdą się na liście do głosowania na Polski Top Wszech czasów
- można to sprawdzić pod tymi adresami
http://jacek.uci.agh.edu.pl/lp3/alpt-main.phtml?m=32
http://power2.uci.agh.edu.pl/~jk/lp3/twc.phtml
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=223
http://www2.polskieradio.pl/trojka/lp3/ ... e_top.aspx
http://www2.polskieradio.pl/trojka/lp3/ ... toppl.aspx
- nie można także umieszczać utworów, które już były w poprzednich edycjach Naszej Listy(zespoły można). Można to sprawdzić tutaj:
http://chomikuj.pl/abd3mz/forum.lp3.pl/nasza_lista
- następnie należy wysłać pliki na dowolny serwer i przesłać link do osby prowadzącej(czyli do mnie). Możliwość wysyłania propozycji trwa do 5 lipca godz. 22:00
- na forum piszemy jakie utwory umieściliśmy.(nie chciałbym żeby dwaj użytkownicy mieli utwory tego smago zespołu) Możemy umieścić krótki komentarz na temat swoich utworów.
- 5 lipca prowadzący umieszcza na forum linki do propozycji
- następuje pierwsza faza, czyli eliminacje trwająca do godz. 24:00 26 lipca (bez możliwości przedłużenia) .
Zasady głosowania w eliminacjach znajdują się poniżej.
- do kolejnej fazy awansują 64 piosenki(przy małej ilości zgłoszeń 32), które zostaną rozstawione w pary według schematu 1-64, 2-63, 3-62 itd.
- następnie głosujemy na jeden utwór z każdej pary(nie można głosować na utwory w parze ,w której znajduje się utwór umieszczony przez siebie)
- do kolejnej fazy przechodzi utwór, który miał więcej głosów od drugiego. W przypadku remisu awansuje utwór ,który miał wyższe miejsce w eliminacjach.
- wygrywa utwór, który zdobył więcej punktów w fazie pucharowej
Szczegółowe wyniki eliminacji i faz pucharowych zostaną udostępnione po zakończeniu konkursu.
Głosować w eliminacjach i fazie pucharowej może każdy zarejestrowany forumowicz nawet jeśli nie umieścił żadnej propozycji.
Regulamin Eliminacji:
1. Oddajemy głosy na 11 piosenek poprzez wysłanie mi "prywatnej wiadomości"(na priva). (ta ostatnia nie otrzymuje punktów, ale w przypadku równej ilości punktów po wyczerpaniu wszystkich wariantów będzie decydować o miejscu piosenki).
2. Utwory będą otrzymywały punkty wedlug klucza:
1 miejsce -12 pkt.
2 -10pkt
3- 8pkt
4- 7pkt
5- 6pkt
6- 5pkt
7- 4pkt
8- 3pkt
9- 2pkt
10-1pkt
11-0pkt(patrz wyżej)
3. O kolejności piosenek po rundzie eliminacyjnej decydować będą:
a) większa ilość punktów
b) większa ilość oddających głosy
c) czy osoba, która zaproponowała utwór głosowała, czy nie
d) najwyższe miejsce uzyskane przez piosenkę u któregokolwiek z głosujących
e) największa ilość najwyższych pozycji
f) większa ilość 11 miejsc
g) mniejsze odchylenie standartowe głosów
h) kolejność alfabetyczna wykonawców
4. Wszystkie głosy będę potwierdzał.
5. Nie wolno głosować na własne utwory.
Regulamin Fazy Pucharowej
1. Oddajemy głosy na jeden utwór z każdej pary.
2. Nie wolno głosować na utwory w parze ,w której znajduje się utwór zaproponowany przez siebie. (Chyba, że oba utwory jednej osoby spotkają się w tej samej parze)
4. Do następnej fazy przechodzi utwór, który zdobył więcej głosów. W przypadku remisu wygrywa utwór, który miał wyższą pozycję w eliminacjach.
5. Po 1/8 finału będzie możliwość głosowania na utwory , które przegrały w swoich pojedynkach.
UWAGA!!!
Osoba, której utwór zwycięży NL6 będzie miała prawo zadecydować o tematyce edycji specjalnej Naszej Listy
Stare tematy dotyczące specjalnych edycji
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=2197
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=2150
-----------------------------------------------------------------------------------
Grycek
11 ADH Polana - Archanioły Śląskiej Ziemi
Guillemots - Sao Paulo
Isis & Aereogramme - Low Tide
Aro
Katatonia - Unfurl
Moonspell - Dreamless
The Dillinger Escape Plan - Mouth of Ghosts
Miszon
Anouar Brahem/John Surman/Dave Holland - Kashf
Chinook - Niechciana starość
Freak of Nature - Song of mercy
ksch
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead - Wasted State of Mind
!!! - Infinifold
iLiKETRAiNS - Spencer Perceval
Robinson
Tezkej Pokondr - Zeton
OSI - Standby (looks like rain)
Brak - Pokolenie
kuba_m
Radical Front - Ameryka Idzie Na Wojnę
Bugotak - Kujma
Vast - Touched
Vinyl84
Revolution Renaissance - Angel
Soomood - Loule el ness (Gdyby nie nasz fart)
Lacrimosa - Halt Mich
Yacy
Hatifnats - Waking In The Dark
Kings Of Caramel - Dolphins in Wales
Margareds' - Star and Sky
stavanger
Miodio - Complice
Janusz Reichel - Jasiek malarz pokojowy
Eimear Quinn - The Voice
tadzio3
Monstrum - Krzyż
Edenbridge - Empire Of the Sun
Believe - Needles In My Brain
dominik_fi
The Mars Volta - Inertiatic ESP
Dia Psalma - Tro Rätt, Tro Fel
Kari Rueslåtten - Other People's Stories
Adameks
Crippled Black Phoenix - When You're Gone
Retrospective - Enemy world vision
Pétur Ben - Look In The Fire
adr
Johnny Cash - Hurt
Ladysmith Black Mambazo - The Moon Is Walking
Leafless Tree - Cave
ku3a
Zabili Mi Żółwia - Dlaczego
Scars On Broadway - They Say
Five Finger Death Punch - The Bleeding
neon.ka
The Notwist - Consequence
Lessdress - Who's Fucking Who?
Gare Du Nord - Poem Rouge
Artur
Deadbolt - It Was You
Mates Of State - Nature And The Wreck
The Whitest Boy - Burning
Martyr
Band Of Horses - No One's Gonna Love You
Hole - Celebrity Skin
I Am X - Spit It Out
abd3mz
Kovlo - Pierre Rivire
Muariolanza - Po Drugiej Stronie Przemszy
Sleepmakeswaves - One day you will teach me to let go of my fears
Tommy Emmanuel & Elizabeth Watkins - Walls
prz_rulez
Operator Please - Just A Song About Ping Pong
Farben Lehre - Corrida
Sirusho - Qele, qele
Łucek
Koala Band - Obalili Halba (Piosenka Misjonarzy)
Goldfinger - 99 Red Ballons
Sabaton - 40-1
nastoletni_duch
The Postal Service - The District Sleeps Alone Tonight
The Album Leaf - Streamside
Kill Kenada - Massachusetts Murder Medallions
Nivo
Coheed and Cambria - Welcome Home
King's X - Johnny
Venflon - Karzeł
Bodeczek
Vocal Sampling - Hotel California
Rodrigo y Gabriela - Stairway To Heaven
Boo Hewerdine - Weatherman
mcgrat
Sergio Mendes - Capoeira Do Brasil
Sum 41 - Makes No Differnece
Chapeaumelon - My Generation
marsvolta
The Cooper Temple Clause - Blind Pilots
The Von Bondies - C'Mon C'Mon
Idlewild - Love Steals us From Loneliness
jotem3
A Fine Frenzy - Almost Lover
Carrion - Wonderful Life
Klimt - Oceany
Tomekk
The Last Goodnight – Pictures of You
Diana Gurtskaya - Peace Will Come
Natalia Lesz - Fall
kajman
Eliane Elias - Oye Como Va
Grzegorz Bukała - Mała piosenka o niebie
Jose Feliciano - Blackbird