Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Neo1995 pisze: ndz paź 08, 2023 9:16 am Tylko sęk w tym że mnie interesują same notowania BEZ ciekawostek, opisów, wywiadów, notatek, zdjęć i co tam jeszcze chcieliście dodać.
Sęk w tym, że wersję elektroniczną możesz rozdać komu będziesz chciał i kiedy będziesz chciał i mało prawdopodobne aby wtedy ktoś kupił wersję książkową. Jeśli będzie dostępna wersja PDF (jeśli?) to na pewno nie przed wydaniem książkowym, tylko pewnie z pół roku lub rok później.
Co tam Darek pisał... cierpliwość...
Neo1995
Posty: 895
Rejestracja: sob lis 24, 2012 7:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1212

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: Neo1995 »

Ale przecież można już teraz wydać książkę z samymi notowaniami a od dzielnie z ciekawostkami, wywiadami, opisami, obrazkami jako dodatek czy też wersją rozszerzoną.
Co do wydania w PDF'ie kupuje też w takiej wersji czasopisma CD-Action i PSX Extreme i nie udostępniam nikomu a dokument można zawsze zabezpieczyć hasłem.
Uważam że jeśli ktoś płaci za swoje pieniądze za siebie to raczej nikt nie będzie udostępniał tego osobom dalszym nie szanując siebie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: ndz paź 08, 2023 9:29 am Cieszy mnie, że ktoś jeszcze ma takie samo zdanie jak moje :P
Zdanie, zdaniem. A jak byś to podzielił, na trzy tomy?
1. not 1-1200
2. not 1200-2000
3. ciekawostki, opisy, życiorys?
a spis utworów gdzie byś umieścił?

Może podzielmy na ze 7 tomów
1. 80
2. 90
3.2000's
4. 10
5. 20
6. ciekawostki
7. spis utworów
jak kogoś nie interesują lata współczesne tylko 80 i 90-te, to będzie miał wybór?

Masz jakiś pomysł? Dobrze wiesz, że cały problem w tym, że taka książka (pierwsza) powinna ukazać się ze 20 lat temu.

A czy w książce o LP3 cz 2, zastanawiałeś się aby kupić same notowania a osobno komentarze Marka?
Ostatnio zmieniony ndz paź 08, 2023 12:12 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Neo1995 pisze: ndz paź 08, 2023 11:57 am Ale przecież można już teraz wydać książkę z samymi notowaniami a od dzielnie z ciekawostkami, wywiadami, opisami, obrazkami jako dodatek czy też wersją rozszerzoną.
Co do wydania w PDF'ie kupuje też w takiej wersji czasopisma CD-Action i PSX Extreme i nie udostępniam nikomu a dokument można zawsze zabezpieczyć hasłem.
Uważam że jeśli ktoś płaci za swoje pieniądze za siebie to raczej nikt nie będzie udostępniał tego osobom dalszym nie szanując siebie.
tak, tak... Widzę, że Ty wszystko wiesz najlepiej... W każdej dziedzinie jesteś Miszczem...
Neo1995
Posty: 895
Rejestracja: sob lis 24, 2012 7:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1212

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: Neo1995 »

Przecież można wydawać rocznikowo raz na miesiąc np: rocznik 1982 albo notowania z lat 1980-198 5w przyszłym miesiącu. (Książka czy tam PDF będzie miała mniejszą objętość bo tam nie ma 30stu, 40stu pozycji wraz późniejszymi Future Hitsami).
Tak jak płyty były wydawane.
Albo lata 80 z lat (1980-1989) raz na rok itd...
Wtedy zapewne część notowań już by była wydana a kolejne już by były w przygotowaniu.
Ja tak to widzę.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Bardzo dziękujemy za rady Neo1995, wszystkie zostaną szczegółowo przeanalizowane i rozpatrzone :D
Neo1995
Posty: 895
Rejestracja: sob lis 24, 2012 7:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1212

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: Neo1995 »

Tylko że to już powinno być dawno rozpatrzone jak domyślam się macie już pewnie komplet notowań z lat 80 i 90 więc można pomału wydawać w wersji z samymi notowaniami jak i z dodatkową treścią.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: ndz paź 08, 2023 11:58 am A czy w książce o LP3 cz 2, zastanawiałeś się aby kupić same notowania a osobno komentarze Marka?
Nie porównuj tych przypadków. Tam notowania były powszechnie dostępne i tylko zebrane w formę książkową, tutaj są powszechne braki, znane tylko nielicznym :wink:

Książka z samymi notowaniami mogła być na rynku już 2 lata temu...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Dlaczego nie porównywać? Skoro not lp3 były dostępne, to po co było wogóle wydawać książkę? Klikasz w bazę Jacka czy trójkową (wtedy była, teraz nie wiem) i masz. Więc po co? Ja jestem pewnie nieobiektywny bo jestem zbieraczem starych książek, zapach, czcionka, styl pisania...
"Beirut, od zachodu oblany Morzem Sródziemnem"
Tu notowania też są częściowo dostępne, pewnie więcej niż połowa.

I kupiłbyś, bez wstępu, bez żadnego komentarza "same notowania"?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: pn paź 09, 2023 5:50 am I kupiłbyś, bez wstępu, bez żadnego komentarza "same notowania"?
Wstępu nie pisze się przez 3 lata a komentarze zbędne :wink:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Ano, 3 lata minęły jakoś koniec sierpnia / początek września. A w czerwcu 2020 (3 mce wczesniej) zaczęliśmy składać LPRH. I nie wiem czemu nie zapaliła mi się lampka gdy zaproponowano nam Jolly, odwrócenie kolejności. Trzeba było przewidzieć taką sytuację.
Pewnie przez 3 lata LPRH byłaby już wydana, bez komentarzy i wspomnień poszczególnych prowadzących. Głównie listy plus apel o poszukiwania notowań.
hieronim22
Posty: 386
Rejestracja: pt sie 05, 2016 1:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 511

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: hieronim22 »

Bobby - to tak orientacyjnie, kiedy książka się ukaże? Czy nie da się jeszcze tego określić? I czy dobrze rozumiem, że zawierać będzie także notowania LPRH (bo lista taneczna mniej mnie interesuje)?

Nie popędzam, jestem cierpliwy, mam sporo różnolistowych rzeczy do robienia, aby nie nudzić się w oczekiwaniu na premierę:)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

To pytanie nie do mnie.
Ostatnio zmieniony pt paź 13, 2023 7:31 am przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
hieronim22
Posty: 386
Rejestracja: pt sie 05, 2016 1:19 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 511

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: hieronim22 »

To żeś pocieszył.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Do usług :wink:
Doggg
Posty: 259
Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: Doggg »

:)
Ostatnio zmieniony pt paź 13, 2023 8:00 pm przez Doggg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Tak dostałem.
Ostatnio zmieniony czw paź 12, 2023 4:20 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Neo1995 pisze: ndz paź 08, 2023 11:57 am Ale przecież można już teraz wydać książkę z samymi notowaniami a od dzielnie z ciekawostkami, wywiadami, opisami, obrazkami jako dodatek czy też wersją rozszerzoną.
Co do wydania w PDF'ie kupuje też w takiej wersji czasopisma CD-Action i PSX Extreme i nie udostępniam nikomu a dokument można zawsze zabezpieczyć hasłem.
Uważam że jeśli ktoś płaci za swoje pieniądze za siebie to raczej nikt nie będzie udostępniał tego osobom dalszym nie szanując siebie.
to chyba będzie problem z PDF jak na razie?
Ostatnio zmieniony czw paź 12, 2023 4:21 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

hieronim22 pisze: pn paź 09, 2023 7:14 pm To żeś pocieszył.
jest info na maila, cytuję "A od grudnia powinieneś zacząć wklepywać tekst-komentarze." koniec cytatu. Także jest nadzieja.
Ostatnio zmieniony czw paź 12, 2023 4:22 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Neo1995 pisze: czw kwie 06, 2023 10:06 pm To może lepiej dać sobie spokój już z tą książką i brakujące notowania uzupełnić od 1982 do 2003. Jeśli jakimś cudem wyjdzie książka to ją i tak kupię. Przecież można kontynuować ten temat.
skup się na podsumowaniach...
Neo1995
Posty: 895
Rejestracja: sob lis 24, 2012 7:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1212

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: Neo1995 »

Dajcie sobie spokój z tą książką bo ja widzę że nic z tego nie będzie skoro osoby pracujące nad nią nie podchodzą do niej poważnie.
Czy nie lepiej ją już tu zaprezentować (te braki i uzupełnić brakujące listy) i to bez zbędnego bawienia się w drukowanie pisanie dodatkowego zbędnego tekstu .
Gregpol świetnie przedstawił notowania Eurochart z wycinkami z gazet i też by można tu było to zrobić właśnie tutaj w tym temacie.
Jak tak dalej pójdzie lista brakująca będzie znana tyko Wam i u Was ona zostanie jak i Fabiańskiego.

A śmiem twierdzić że z latami coraz mniej osób pamięta lub będzie obchodzić ta lista nawet jeśli sama ona nadal jest grywana i słuchana w radiu RDC.
Nie oszukujmy się książka z racji swoich rozmiarów i zawartości będzie swoje kosztować na pewno cena zbliży się do 100 zł jak nie więcej a przeciętny zjadacz chleba książki nie kupi bo co go obchodzi jakaś lista i to z muzyką taneczną.
Fan takiej muzyki i chęci podróży do lat 80 i 90 może sobie odpalić mix na YouTubie czy na mixcloudzie i posłcuhać sobie pod siebie gatunkowo muzycznie setu i to z vinylli. Niż patrzeć czy dany utwór był na liście lubi jeśli był to ile tygodni i na jak najwyższej pozycji.

Dla tych co chcieliby te listę przedstawić i dla tych co chcą się z nią zapoznać idealnym miejscem jest przedstawienie jej tutaj na forum.
To nie jest Hot TOP 100 Billboard.
Nie wiem ile osób by musiało kupić tej książki aby pokryło jej wydanie a raczej też przypuszczam że chcielibyście też zarobić bo za darmo to raczej tego nie robicie. Tutaj na forum nie musicie się martwić o papier wydawnictwo druk tylko od razu klepiecie w klawiaturę tekst z notowaniami a i też w razie czego może się udzielić dyskusja albo nawet jak jakiś się błąd pojawi to skoryguje a w książce wydanej już nie ma takiej możliwości.

Więc przemyślcie na tym. I tak spora cześć notowań została już tu przedstawiona a szkoda by było zostawić tutaj zainteresowanych tematem w obietnicach że dalsza kompletna zawartość notowań zostanie zaprezentowana w książce która moim zdaniem raczej nie ma racji bytu patrząc na to że to nie jest powiedzmy Wichry zimy G.R.R. Martina.

Ja jak by co oczywiście służę pomocą i też mogę pomóc w przedstawianiu tutaj tej listy gdyby mi emailem przesłał ktoś z Was a by odciążyć w korekcie czy w błędach.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Neo1995 pisze: pt paź 13, 2023 3:40 pm Dajcie sobie spokój
Widzę, że kolejny Pan Prezes od rządzenia narodził się. Tak, tak Panie Prezesie, to czego Pan sobie życzy? Co i na jaki adres wysłać?
Neo1995
Posty: 895
Rejestracja: sob lis 24, 2012 7:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1212

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: Neo1995 »

Ale ja niczym nie rządze wy już sami zdecydowaliście ale nie rozumiem dlaczego jest Pan bobby nie przyjemny gdy ktoś chce w czymś zabrać głos?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: bobby-x »

Właśnie, że chcesz rządzić i wchodzić z butami tam gdzie nie potrzeba. Czy ja pisałem Tobie co masz robić, kiedy i czemu ma to służyć. Przeczytaj sobie swój post wyżej ponownie ale tak ze zrozumieniem a jak masz z tym problem, to poproś kogoś o dokładne wytłumaczenie. To jest bardzo nieelegancko pisanie nam (i mi) co mamy robić. Kumasz to?
Mylisz kwestie "zabierania głosu" z "pakowaniem się z butami".
Doggg
Posty: 259
Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
Lokalizacja: Warszawa

Re: Top 30 Przeboje do tańca (Dance Chart)

Post autor: Doggg »

.
ODPOWIEDZ