Lista w nowej ramówce

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Lista w nowej ramówce

Post autor: JaceK »

Czy prawdą jest jakoby od września Lista ma być zapodawana w godzinach 19:00--22:00? Jeśli dobrze słyszałem, to dzień pozostaje bez zmian (piątek). Jeśli Lista będzie przycięta o godzinę, to ciekawe co ,,wyleci''?
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Tak, to prawda. Pisalem o tym w poprzednim poście. Dziś potwierdził to Pan Marek o 11.30 podczas wspominania Listy sprzed lat. Powiedział, że lista wraca do starej ramówki. Nie będzie to zatem lista w nowej ramówce, tylko powrót do starej, a to pewnie oznacza, że wyleci cała zawartość dotychczasowej audycji między 18.00 a 19.00, czyli listy ze świata, wspominaki starej listy i szczęśliwa siódemka. Trochę żal, ale może powrót do starej ramówki oznaczałby też powrót Wojtka Żurniaka i Top 10 Billboardu, albo powrót kącika Marii (wiem, to trochę niemożliwe, ale pomarzyć zawsze można :wink: )
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: nastoletni_duch »

Mi szkoda trochę wspominek. Wątpie żeby billboard wrócił, więc może zamiast tego wstawią jednak wspominki?:D
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Wojtek Żurniak był świetny, zamienić go koniecznie z Alan
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9905
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

z niejaką "Alan" tak - z Helen lub AdreAliną - nigdy!!!
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Kiedyś Alina Dragan była lepsza, mówiła więcej o muzyce, ale... To byłoby nie fair ją wywalić. Chociaż dziś to wiadomo wszystko, o czym ona mówi z kilkudniowym przynajmniej wyprzedzeniem...
ODPOWIEDZ