10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

krzysiek83 pisze: No i duuuże piwo dla Miszona się należy. Obiecuję je przy najbliższej okazji (na centralnym spotkałem autora książki, która leżała Ci na półce, a którą chciałem bardzo przejrzeć ale umknęło mi by zapytać o pozwolenie więc przywieź ją następnym razem :wink: ).
A za co to piwo? :-)
Książka to nagroda za konkurs radioorbitalny, którą na Zlobie przekazał mi adameria. Już przeglądałem, będzie co czytać :-) .
pabloyd
Posty: 43
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 12:24 am

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: pabloyd »

macor70 pisze:Pawła Sito opowieści
:shock: Czyżby to ten którego słuchałem wieki temu na liście rozgłośni harcerskiej ?
Wow !!
Ciekawe o czym opowiadał.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22062
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Yacy »

o swoich czasach, kiedy to bywał na lp3 :-)
ale także o zeszycie z zapiskami listy. Zeszyt zawierał, jeśli dobrze pamiętam, 6 notowań ;-)
Ale to tylko dlatego, że od 7-go notowania Paweł pojawiał się w Trójce :-P

BARDZO fajne spotkanie :-)
kwietniowa92
Posty: 207
Rejestracja: wt lut 22, 2011 5:23 pm
Lokalizacja: Opole

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: kwietniowa92 »

Czytając Wasze relacje ze zlotu aż żałuję, że mnie na nim nie było...
:)
pabloyd
Posty: 43
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 12:24 am

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: pabloyd »

Yacy pisze:Zeszyt zawierał, jeśli dobrze pamiętam, 6 notowań ;-)
Ale to tylko dlatego, że od 7-go notowania Paweł pojawiał się w Trójce :-P
To był w Trójce od 1982 ?
Yacy pisze:BARDZO fajne spotkanie :-)
Dawno to było, ale kojarze go właśnie z harcerskiej od dobrej strony, więc nie dziwi mnie to że ciekawie było :)
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: uzi »

kwietniowa92 pisze:Czytając Wasze relacje ze zlotu aż żałuję, że mnie na nim nie było...
:)
ja oczywiście też żałuję... ale chyba nie aż tak, jak pewnie powinnam żałować, bo w to miejsce zaliczyłam epicki "zlot zastępczy" i czuję się wielce pocieszona. 8)
mam nadzieję, że następnym razem nic niespodziewanego mi nie wypadnie i będę mogła wpaść chociaż na jeden dzień.
Paw19672
Posty: 188
Rejestracja: sob lis 06, 2010 10:56 pm

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Paw19672 »

Ja wróciłem do domu po północy,bo zostałem jeszcze w Warszawie.Nie ze wszystkimi udało się pożegnać i więc tutaj to robię,żeby mieć spokojne sumienie i na razie.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4990
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Artur »

A swoją drogą jak się nazywał Gość co czytał wiadomości w przerwach podczas listy?
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1580
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Robert »

Artur pisze:A swoją drogą jak się nazywał Gość co czytał wiadomości w przerwach podczas listy?
Też notujesz ? :) Radosław Mróz :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9288
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Martyr »

Zapomniałabym...

Macor, dziękuję za chusteczki :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

No to moja relacja. Z piątku na sobotę:

W drodze do trójki w autobusie dałem znać, że będę jakoś około 19, po czym rozmawiałem sobie przez 20 minut z babcią (co nie miałoby żadnego znaczenia, gdyby nie to, że jak się później dowiedziałem próbował się do mnie dodzwonić ku3a i cały czas było zajęte ;-) ). Dojechałem ostatecznie idealnie - bo około za pięć 19. W holu już kłębiło się spore grono. Najpierw rzucił mi się w oczy ktoś wyglądający znajomo (jak się okazało - Artur) wraz z piękną towarzyszką, ale że jakoś tak nieśmiało zareagowali na mój wzrok, to pomyślałem, że może to ktoś "nie od nas" i dlatego też najpierw skierowałem się do grona po lewej. Po powitalnych słowach i krótkich wymianach zdań, czekaliśmy na ekipę dworcową. Zaraz po 19 nadeszli, prowadzeni przez ku3ę. Kolejne powitania, wyłowiłem wzrokiem kilka nowych osób, ale większość stanowiły znajome twarze i identyfikacja nastąpiła bardzo szybko. Sprawnie przeszliśmy ochronę i udali się na górę gdzie już rozpoczęła się Lista. Ku3a dał wszystkim ogłoszenie, którego nie usłyszałem zajęty wymianą powitalnych zdań z Helen. Ale abd3mz mi idealnie streścił o co chodziło ;-) . Tylko ze smutkiem skonstatowałem że wśród zlotowiczów brakuje nemo i jotema3, bo bardzo lubię kontakt bezpośredni z tymi osobami (jotem3 na szczęście potem się zjawił).
Przebieg Listy z grubsza idealnie opisał prz_rulez. Ja tylko dodam, że w pierwszej godzinie byliśmy naprawdę niesamowicie, rekordowo wręcz, grzeczni. Nikt nie wchodził do reżyserki i nie przeszkadzał (Misiek by się ucieszył, a tak to się pewnie ucieszył, że go nie było ;-) ), na korytarzu też siedzeliśmy dość cichutko i ogólnie cacy. Co prawda - potem to się nieco zmieniło, ale to należy tylko zawdziędzać bardzo miłej atmosferze wprowadzonej przez panią Cukier. Ze swojej strony - pogadałem sobie z Niedźwiedziem nawet dłużej niż planowałem, bo dwukrotnie wchodziłem do studia, raz myśląc że za chwilę to ja będę (a to było na 5 minutowym Plancie, także pogadać można było spokojnie), a tu okazało się że najpierw wiadomości. No a potem drugi raz jak już faktycznie była moja tura. Krótki rzut oka na playlistę: no ładnie, mam 11 sekund (albo 12, nie pamiętam), będzie trzeba się pilnować żeby nie "zagadać". Jednak idealnie wyczułem czas, język się nie splątał i powiedziałem na szczęście to co chciałem w 10 sekund i obciachu nie było (a adrenalinka też tylko minimalna).

Lista minęła bardzo szybko i choć na dobrą sprawę niewiele z niej usłyszałem (jak inni, co miało potem odbicie w błyskawicznie wymyślonym konkursie odnośnie tego jak wyglądało ostatnie notowanie - wygrały go osoby, które nie były w Trójce), to atmosfera zaczęła się robić coraz milsza.

Na liście uzgodniłem z Lluckym, że będę z nim jechał do Śródborowa, bo tym razem pomyślałem że nie pociągiem, a samochodem będę jechał. W ostatecznym rozrachunku składy przemieszano i jechałem z grzesiem, krzyśkiem83 i Arturem z Karoliną. Podróż minęła przy ozdobie niesamowitych błyskawic gdzieś na zachodzie za Wisłą, ale na szczęście burza nas minęła. Dotarliśmy bez problemu, prowadzeni głosem pani z dżipiesa. Pan portier jakoś nie reagował z początku na wciśnięty przeze mnie dzwonek, ale w końcu w ciemności zamajaczyła postać z latarką i po informacji ode mnie, że to "my z rezerwacji", otworzył nam bramę. Jako że byliśmy pierwsi, wybraliśmy sobie pokoje (ja z krzyśkiem83 chyba najlepszy, z tarasem :-) , potem dokooptował do nas Grycek na foteliku dziecięcym ;-) ). Po kilku minutach przyjechał drugi samochód, po kolejnych kilkunastu następny. Każdy się rozejrzał i rozłożył i wkrótce pojawiła się ekipa pociągowa. Jak już zacząłem nieco zgłodnieć, to pojawiła się pizza. Wszyscy zasiedli w "salce zabawowej" i przystąpili do konsumpcji. Jako że natychmiast ucichł wszelki gwar dotychczasowych rozmów, domyślam się, że nie tylko ja byłem głodny ;-) . Już po 2 kawałkach zaspokoiłem pierwszy głód, przy trzecim zacząłem już nawiązywać rozmowy z sąsiadami, a że ten trzeci okazał się mieć smak teoretycznie wegetariański, a praktycznie ostry (za co dziękuję Lluckiemu smarującemu ten kawałek ;-) ), już nie dałem rady wciągnąć go do końca. Zresztą, stwierdziłem, że po północy nawet Gremliny nie jedzą. Siedziałem na prawym skrzydle podkowy i tak mniej więcej zostało do końca zlotu, najczęściej w okolicy byli Grycek, ksch, adameria i krzysiek83, na samym początku też djjack i ktoś jeszcze, niestety już nie pamiętam kto.
Po zaspokojeniu potrzeb cielesnych przyszedł czas na potrzeby duchowe. A były nimi:
- kilka minut dowcipów, szczególnie tych Gryckowych wyjątkowo masakrycznych (rapująca opona mnie rozwaliła :-D ) (na dowcipach na pewno przysiadł się Llucky)
- konkurs kajmana, dotyczący piosenek, które nie były na Liście, a które powinny być. Zaskakująco łatwy jak na konkursy kajmana
- konkurs mój, pod hasłem "Typ co szarpie bas", który jak się okazało był kilerem, bo o ile pamiętam tylko 3 osoby zdobyły ponad 20 punktów na 66 możliwych (no jeszcze dzień później jotem3 i Marcin Buchalski zdobyli tyle, a jotem nawet nieoficjalnie by go wygrał). Obiecuję następnym razem przygotować coś łatwiejszego :-)
- mecz kapsla nożnego (to może bardziej dla ciała też), w akompaniamencie (i tu kolejny punkt)...
- gitar kscha (elektryk) i kertoipa (elektroakustyk, niestety praktycznie nie dało rady nastroić na dłuższy czas najgrubszej struny) i mikrofonu. Zasadniczo osób próbujących swych sił było dużo, ale myślę że wszyscy byli wdzięczni jak już, ktokolwiek grał, to przestał ;-)
- spacery dookoła budynku, korzystając z bardzo ciepłej nocy (w sumie szkoda, że jednak nie przewidzieliśmy tego i nie przygotowali ogniska, do rozwagi za rok)
- no i różne rozmowy.
Kolejność tych wszystkich rzeczy trudno mi nawet ustalić. Tak czy inaczej, około 4:15 stwierdziłem że padam i poszedłem się umyć i usnąć, choć podobno jeszcze do 5 trwały różne występy. W sumie nie pamiętam, co takiego się działo zaraz przed tym jak poszedłem spać. Widocznie już słabo kontaktowałem...
Spało się o dziwo dość ciężko, na początku przeszkadzał komar (ale tylko przez kilka minut), potem około 7:30 obudził mnie zdaje się kajman, który chyba już wstał (?), a potem przeszkadzało mi bolące gardło. Do 10 chciałem pospać, ale za 15 stwierdziłem, że nie ma sensu, czas wstawać, a poza tym jestem głodny.
No i to tyle jeśli chodzi o pierwszą noc. Nie wiem, może pominąłem jakiś konkurs, ale było ich tyle, że ciężko mi powiedzieć, który był kiedy. Następnym razem sobotoniedziela.

PS. Jeśli ktoś nie był na Zlocie, a chciałby się zmierzyć z moim mixem - proszę bardzo: http://chomikuj.pl/Miszon (plik miszonadlo). Odpowiedzi można przesyłać na PW, żeby innym nie psuć zabawy.
Ostatnio zmieniony wt maja 24, 2011 1:10 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
macor70
Posty: 1572
Rejestracja: sob mar 20, 2010 8:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 0001
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: macor70 »

Martyr pisze:Zapomniałabym...

Macor, dziękuję za chusteczki :)
nie ma za co - mam nadzieję, że się przydały :)
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Kertoip »

Miszon pisze:szczególnie tych Gryckowych wyjątkowo masakrycznych (rapująca opona mnie rozwaliła :-D )
:mrgreen:
Miszon pisze:- gitar kscha (elektryk) i kertoipa (elektroakustyk, niestety praktycznie nie dało rady nastroić na dłuższy czas najgrubszej struny) i mikrofonu. Zasadniczo osób próbujących swych sił było dużo, ale myślę że wszyscy byli wdzięczni jak już, ktokolwiek grał, to przestał ;-)
Adam, to jest Beach Boy Radio :lol:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

No proszę - niespodzianka. Właśnie można było wysłuchać w Rockiestrze fragmentów sobotniego koncertu! :-)
kajman
Posty: 64406
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: kajman »

Miszon pisze:1. Lista minęła bardzo szybko i choć na dobrą sprawę niewiele z niej usłyszałem (jak inni, co miało potem odbicie w błyskawicznie wymyślonym konkursie odnośnie tego jak wyglądało ostatnie notowanie - wygrały go osoby, które nie były w Trójce).
2. potem dokooptował do nas Grycek na foteliku dziecięcym ;-) ).
3. - konkurs kajmana, dotyczący piosenek, które nie były na Liście, a które powinny być. Zaskakująco łatwy jak na konkursy kajmana
4. potem około 7:30 obudził mnie zdaje się kajman, który chyba już wstał (?).
1. Fakt, że słyszałem z listy jeszcze mniej niż niewiele to ja jestem mało reflexyjny i większość miejsc znałem, ale kilka osób wstrzeliwało się w sygnał startera i nie zdążałem podnosić ręki. Do czego jak czego, ale do liczb to mam pamięć raczej dobrą.
2. Nie przesadzaj. Ja też na nim spałem i bez problemu się mieściłem.
3. No i tutaj zaskoczenie. Byłem pewien, że to niedzielny będzie dużo łatwiejszy, a tutaj szok. A już rekord pobił Kertoip zgadując Czerniaków po 3 sekundach.
4. Niemożliwe. Wyszedłem z pokoju dopiero o 8.20, poza tym jakbym to mógł technicznie zrobić?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

2. zawsze można tworzyć legendę dla osób nie będących na Zlocie i ubarwiać nieco. Nieobecni nie piszą historii, no nie? ;-)
3. zapomniałeś o zgadnięciu Lombardu (przez Lucky'ego?) po kilku sekundach, ale samych oklasków. To dopiero było mistrzostwo!
4. w takim razie coś mnie obudziło o 7:30. A może to była 8:30? Technicznie wyglądało to tak, że ktoś gadał na korytarzu i to chyba byłeś ty ;-) .
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Kertoip »

kajman pisze:A już rekord pobił Kertoip zgadując Czerniaków po 3 sekundach.
nie no, bez przesady. mistrzem był, jak słusznie stwierdził Miszon, Lucky, a poza tym to jeszcze Adam zgadywał Siekierę i Brygadę szybko.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: neon.ka »

No dobrze. Ja swoją relację jeszcze naskrobię nieco później [mam przynajmniej taką nadzieję. i to ogromną. :-) ].

A póki co pytanie mam dotyczące tego, na co przynajmniej niektórzy czekają:
ku3a pisze:
adameria pisze:Czy są jakieś plany dotyczące publikacji tego, czego nie dane było wszystkim usłyszeć,
a w czym się brało udział? Mam na myśli konkurs ku3y czyli "historie z nickami"...
są plany :-).
jako że to ja bedę wrzucać te historie, mam pomysł, by codziennie była publikowana jedna [losowo wybrana], dzięki czemu przyjemność rozłoży nam się na dłużej. Co Wy na to? Jakieś inne propozycje może? :-)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11862
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: adameria »

Jestem za. Trzeba dawkować.

Myślałem, że będę rekordzistą - One Metallica - po strzałach ledwo słyszanych, ale LLucky mnie przebił o kilka klas. Co najmniej!!!
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Kertoip »

też jestem za.
adameria pisze:One Metallica - po strzałach ledwo słyszanych
no tak, jeszcze była przecież Metallikusia. to też był odlot :lol:
kajman
Posty: 64406
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: kajman »

Miszon pisze:3. zapomniałeś o zgadnięciu Lombardu (przez Lucky'ego?) po kilku sekundach, ale samych oklasków. To dopiero było mistrzostwo!
4. w takim razie coś mnie obudziło o 7:30. A może to była 8:30? Technicznie wyglądało to tak, że ktoś gadał na korytarzu i to chyba byłeś ty ;-) .
3. Też rewelacja,
ale tamto mnie jednak bardziej zaskoczyło.
4. Około 8.45 gadałem na dworze z Djjackiem, a około dziewiątej robiliśmy herbatę, więc to może to?
M. i M.
Posty: 32
Rejestracja: sob maja 03, 2008 11:44 am
Lokalizacja: ???

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: M. i M. »

Spieszę zameldować, że my już dawno w domu. Zlot był genialny! :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: prz_rulez »

Miszon pisze:Ja tylko dodam, że w pierwszej godzinie byliśmy naprawdę niesamowicie, rekordowo wręcz, grzeczni. Nikt nie wchodził do reżyserki i nie przeszkadzał (Misiek by się ucieszył, a tak to się pewnie ucieszył, że go nie było ;-) ), na korytarzu też siedzeliśmy dość cichutko i ogólnie cacy.
Przypomniałeś mi jeszcze o tym, że Helen przydzieliła neon.ce jakże odpowiedzialne i stresujące zadanie polegające na uciszaniu forowiczów - dobrze, że interwencja nie była potrzebna :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Miszon »

M. i M. pisze:Spieszę zameldować, że my już dawno w domu. Zlot był genialny! :)
:lol:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9288
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 10. zlot forum.lp3.pl - 20-22 maja 2011

Post autor: Martyr »

neon.ka pisze:jako że to ja bedę wrzucać te historie, mam pomysł, by codziennie była publikowana jedna [losowo wybrana], dzięki czemu przyjemność rozłoży nam się na dłużej. Co Wy na to?
Również jestem za :)
ODPOWIEDZ