A może to na listę?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9781
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

A może to na listę?

Post autor: tadzio3 »

Oto teledysk do nowego singla Big Cyc :)
http://szort.pl/klony2
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

"Atakuja klony" to jeden z moich dwoch ulubionych kawalkow z ostatniej plyty Big Cyca. Fajna plytka, lepsza niz kilka ich ostatnich wydawnictw.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9781
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Ja nie mam ich ostatniej płytki- zraziłem sie Big Cycem, ale słyszałem już 3 ciekawe kawałki z tego krążka i może się zaopatrze w nią
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

rozumiem, ze sie mogles zrazic, bo od czasu Makumby zaczeli kombinowac. Chcieli juz ciagle grac przebojowo, co bylo raczej sprzeczne z ich natura. Teraz od tego odeszli, piosenki sa fajne, ale nie pisane jako przeboje. Bardziej niz na ostatnich plytach widac podobienstwa z ich pierwszymi nagraniami, choc efektem ostatnich lat jest wieksza melodyjnosc poszczegolnych kawalkow. "Moherowe berety" to fajna plytka (choc okladka raczej zniecheca).
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9781
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze:rozumiem, ze sie mogles zrazic, bo od czasu Makumby zaczeli kombinowac. Chcieli juz ciagle grac przebojowo, co bylo raczej sprzeczne z ich natura. Teraz od tego odeszli, piosenki sa fajne, ale nie pisane jako przeboje. Bardziej niz na ostatnich plytach widac podobienstwa z ich pierwszymi nagraniami, choc efektem ostatnich lat jest wieksza melodyjnosc poszczegolnych kawalkow. "Moherowe berety" to fajna plytka (choc okladka raczej zniecheca).
Mam ich nowy album i musze przyznać że całkiem fajny, teksty też ciekawe
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Rzeczywiście dobra piosenka, ale się nie przebije
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

No cóż zostaje lista forumowiczów
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Słowa dotrzymałem i zagłosowałem. Jestem pod wrażeniem. Czekam na następne kawałki
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9781
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

trzpaw pisze:No cóż zostaje lista forumowiczów
Ja mam zasadę że na liste forumowiczów głosuję identycznie jak na LP3, więc puki nie ma (i raczej nie będzie) tej piosenki w zestawie do głosowania to nie będę na nich głosował.
Mi pozostaje własna lista.
ODPOWIEDZ