Strona 1 z 1

JUDAS PRIEST - Riding on the Wind

: wt mar 31, 2009 5:58 pm
autor: danco28
W notowaniu 19, na miejscu 19 zamiast literki N (nowość) jest 0 (zero).

Re: JUDAS PRIEST - Riding on the Wind

: sob maja 09, 2009 11:52 am
autor: JaceK
danco28 pisze:W notowaniu 19, na miejscu 19 zamiast literki N (nowość) jest 0 (zero).
N nowość? czy raczej P powrót — w poprzednim notowaniu utwór był poza Listą... stąd chyba całe zamieszanie, czyli przypadek na razie nietypowy, o czym świadczą pytajniki w ostatniej kolumnie (Trend).

Re: JUDAS PRIEST - Riding on the Wind

: wt maja 19, 2009 2:46 am
autor: danco28
Oczywistym wydaje mi się, że nowość. Powrót był by, gdyby utwór wrócił do poczekalni. Wypadł przecież z poczekalni, a nie z podstawowego zestawienia. Zatem jak by nie patrzeć - jest to nowość w podstawowym zestawieniu. :)

Re: JUDAS PRIEST - Riding on the Wind

: wt maja 19, 2009 10:36 am
autor: ku3a
no właśnie, chodzi przecież o to czy piosenka jest nowością w podstawowym zestawieniu czy nie. a jest.
taki sam przypadek: Żądze - Elektryczne Gitary (not. 534)

Re: JUDAS PRIEST - Riding on the Wind

: pt maja 22, 2009 12:45 pm
autor: JaceK
wszystkie przypadki podobne tym, jakie tutaj zostały wymienione, przytoczyłem w wątku: Nieuzasadnione powroty -- część tam omawianych została chyba prawidłowo poprawiona. Niemniej są przypadki wyłamujące się ponad wszelkie zasady: Blue Monday New Order czy Anna już tu nie mieszka Haliny Frąckowiak, W 40 dni dookoła świata, Papa Dance -- te nie zostały rozstrzygnięte.

Re: JUDAS PRIEST - Riding on the Wind

: pt maja 22, 2009 1:55 pm
autor: Robinson
danco28 pisze:Oczywistym wydaje mi się, że nowość. Powrót był by, gdyby utwór wrócił do poczekalni. Wypadł przecież z poczekalni, a nie z podstawowego zestawienia. Zatem jak by nie patrzeć - jest to nowość w podstawowym zestawieniu. :)
Oczywiście.
Jak dla mnie, to zwykła nowość z pominięciem poczekalni, tyle że wcześniej już w poczekalni była.

Re: JUDAS PRIEST - Riding on the Wind

: pt maja 22, 2009 3:36 pm
autor: JaceK
Nie wyraziłem się chyba jasno: wymieniony przypadek JUDAS PRIEST - Riding on the Wind -- jest oczywistym błędem w Archiwum, który już kiedyś zidentyfikowałem, i to że nie zostało to zmienione świadczy o braku jednoznaczności w takich przypadkach -- to jest do poprawki... Wydaje się, że te zdarzenia trzeba będzie owarunkować indywidualnie.

Sporne pozostają ww przypadki:
Blue Monday New Order
Anna już tu nie mieszka Haliny Frąckowiak
W 40 dni dookoła świata, Papa Dance
-- jak je traktować?