1372 (17.05.2008)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

dobrze, że nie na początku, bo wtedy lista musiałaby się odbyć w Rabce :lol:
jakbys mogl to informuj mnie jak będziesz coś wiedział. w koncu jak lista przybywa gdzies niedaleko mnie, no to nie mozna tego przegapić!
Szkoda tylko, że CKOD na długo przed tym wyleci z listy...
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

abd3mz pisze:Przez chwilę myślałem, że Ty to "studentka stomatologii ze Szczecina"
no wiesz? :P
tak na pierwszy odsłuch mi sie rzucają w uszy przynajmniej 4 powody, dla których to nie ja :P
abd3mz pisze:ale wszystko misie w tym zdaniu nie zgadzało
i to jest dobry wniosek! :D
abd3mz pisze:[chociaż o krok od prawdy :wink:]
moze i tak, ale ja mimo to nie przepadam za dentystą :wink:
abd3mz pisze:Ale później okazało się, że wystąpiłaś w duecie z ku3ą. :D [I nawet nie musisz potwierdzać. :P :wink:]
:D
Tez byłam zaskoczona :P :D
neon.ka pisze:[chyba bym nie rozpoznała, gdybym nie wiedziała, że dzwoniłaś Martyrko :wink: ]
a wiec tak jak myslałam:
Martyr pisze: ... chyba nie mam az tak bardzo rozpoznawalnego głosu :wink:
chyba przez telefon inaczej mnie słychac :wink: :mrgreen:
neon.ka pisze:fajne te niektóre zapowiedzi :wink: .
taaak, a mi sie tez podobało prowadzenie listy wyjazdowej przez Balonika, rozmowy ze sluchaczami, np. tekst o 3-letnim chłopcu kursującym miedzy scena a tatą :)

Świetne te karteczki!
neon.ka pisze:tylko trzeba następnym razem ściągnąć więcej forowiczów
im więcej forowiczów, tym więcej pomysłów gdzie przykleic karteczke :P
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

mrsap pisze:Riverside zagra dopiero w sobotę. A po nich wystąpi Coma, więc szykuje się coś absolutnie odjechanego. Szkoda, że znów w czasie listy...
Toć o sobocie mówię ;) Że też akurat wtedy mnie nie będzie...

A Juwenalia w Katowicach już się skończyły :(
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Martyr pisze:no wiesz? :P
tak na pierwszy odsłuch mi sie rzucają w uszy przynajmniej 4 powody, dla których to nie ja :P
Tak? Ciekawe jakie. :-P Ja kojarzę trzy, [te które podałem w zdaniu] a ten czwarty? :-)
abd3mz wyrwał zdanie z kontekstu, które Martyr pisze:chyba przez telefon inaczej mnie słychac :wink: :mrgreen:
Niż na forum na pewno. :-P :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

wyrywający konteksty abd3mz pisze:
Martyr pisze:no wiesz? :P
tak na pierwszy odsłuch mi sie rzucają w uszy przynajmniej 4 powody, dla których to nie ja :P
Tak? Ciekawe jakie. :-P Ja kojarzę trzy, [te które podałem w zdaniu] a ten czwarty? :-)
czwarty - to nie mój głos :wink:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

No tak. :-) Ty miałaś łatwiej ode mnie go rozpoznać. ;-)

PS. Dobrze, że wyrywam konteksty, a nie zęby. ;-)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

wlasnie sobie odsluchalem ostatnia godzine Listy :-). i tak:
- nie wiem o co Balonikowi chodzilo z tym "producentem" :-P
- slyszalem Martyrke i kubę_m. O ile Kubę natychmiast poznalem, o tyle Martyrki w ogole i dopiero jak juz przelecial jej telefon, to sobie przypomnialem, ze przeciez gdzies tu miala byc i sobie cofalem, zeby jeszcze raz przesluchac :-P
- ale super te dzieciaki wyszly w pierwszej dziesiatce :-D. kazde co do sztuki z tych mlodszych przychodzilo do mnie pytac sie jak sie czyta tytul po angielsku. hehe, moja szkoła :mrgreen:. a juz po mistrzowsku poradzila sobie dziewczynka ktora miala R.E.M. Na poczatku nie umiala powtorzyc ani "r.e.m.", ani "supernatural", ani "superserious", z ktorym miala najwieksze problemy :-).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

Martyr pisze:
neon.ka pisze:tylko trzeba następnym razem ściągnąć więcej forowiczów
im więcej forowiczów, tym więcej pomysłów gdzie przykleic karteczke :P
jeśli patrzeć od tej strony, to jeśli by tak przyjechało nas tyle ile na zlot, to żeby każdy mógł się wykazać inwencją twórczą, to pierwsza dziesiątka jak nic musiałaby się składać z samych podwójnych miejsc :) .
mi bardziej chodziło o zapowiedzi.
ku3a pisze:- ale super te dzieciaki wyszly w pierwszej dziesiatce :-D. kazde co do sztuki z tych mlodszych przychodzilo do mnie pytac sie jak sie czyta tytul po angielsku. hehe, moja szkoła :mrgreen:.
te starsze dzieciaki od tytułu 'Adele' też mogłyby przyjść najpierw do Ciebie :lol: .
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:wlasnie sobie odsluchalem ostatnia godzine Listy :-). i tak:
- nie wiem o co Balonikowi chodzilo z tym "producentem" :-P
wyprodukowales naklejki :wink:
ku3a pisze:O ile Kubę natychmiast poznalem, o tyle Martyrki w ogole
:cry: nikt mnie nie poznał ... (tak jak myslałam)
ale z drugiej strony:
ku3a pisze:i dopiero jak juz przelecial jej telefon, to sobie przypomnialem, ze przeciez gdzies tu miala byc i sobie cofalem, zeby jeszcze raz przesluchac :-P
efekt końcowy - były dwa przesłuchania! :P
Fajnie, ze trudziliście sie, zeby mnie znaleźć. To miłe :)
ku3a pisze:ale super te dzieciaki wyszly w pierwszej dziesiatce :-D. kazde co do sztuki z tych mlodszych przychodzilo do mnie pytac sie jak sie czyta tytul po angielsku. hehe, moja szkoła :mrgreen:. a juz po mistrzowsku poradzila sobie dziewczynka ktora miala R.E.M. Na poczatku nie umiala powtorzyc ani "r.e.m.", ani "supernatural", ani "superserious", z ktorym miala najwieksze problemy :-).
kurcze, a ja tak wlasnie pomyslalam - jak ta dziewczynka ładnie wymówiła tytuł piosenki R.E.M. szczeg. to "superserious" :D
brawo, Kuba, świetny z Ciebie nauczyciel! :)
Awatar użytkownika
kuba_m
Posty: 507
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: kuba_m »

ku3a pisze: - slyszalem Martyrke i kubę_m. O ile Kubę natychmiast poznalem,
Jeżeli jest się takim fanatycznym słuchaczem, który co Listę musi porozmawiać to mój głos musiałeś poznać. Choć podczas notowania 1371 także poznałeś mój głos, cóż, charakterystyczne niewymawianie "Rrr" robi swoje! :wink:
ODPOWIEDZ