1369 (26.04.2008)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

zeta pisze:powtórzylismy konkurs jeszcze kiedyś i wtedy okało się, że czeresnie Kuby są niewiele większe od pestki :wink: no, może trochę przesadziłam, ale moje były większe :P
a jak to żeście sprawdzili? :D
zeta pisze:
neon.ka pisze:a tak w ogóle to się działo dokładnie tego dnia, gdy ja pierwszy raz (i na razie jedyny) słuchałam na żywo Sigur Rós...!
miałam dreszcze podczas słuchnia Saeglopur...rewelacja!
ale czegoś tu nie rozumiem... jak mogłaś być w dwóch miejscach na raz? :P
zeta pisze:
neon.ka pisze:[a to jeszcze przy okazji - nie wiem, czy wiecie ale 20 sierpnia będą grać w Warszawie!!!!!!!!]
dzieki za info, chetnie bym sie wybrala
na dziś ma to być Palladium, ale jeszcze nic pewnego. Mam tylko nadzieję, że nie odwołają jak to było za pierwszym razem rok przed Openerem...
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

abd3mz pisze:Przecież ku3a mówił, że czereśnie były małe. ;-) :P [jak ku3a wróci to może ogłosić kolejny konkurs. ;-) :P ]
teraz czeresni jeszcze nie ma, ale pewnie szybko zleci i bedzie mozna oglosic kolejna edycje konkursu :mrgreen:. ale zescie sie rozpisali o tych czeresniach :-P. nie pamietalem, ze to bylo w tamtym notowaniu, ktore przeszlo do historii... I tak staralem sie delikatnie swoje emocje wyrazic ;-).

a tak z innej czeresni - czy ktos sie wybiera 17.05 na notowanie augustowskie?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Nie było mnie na forum podczas listy, więc skomentuję teraz po fakcie.

Plusy:
- spory skok Dream Theater
- powstrzymany Wojtek Mann ;)
- duży awans Dropkick Murphys do 30-tki (a jeszcze jakieś 2 tygodnie temu pytałem, czy ktoś oprócz mnie i Kajmana zauważa ten utwór)
- wejście Riverside - kolejny rekordzista poczekalni? ;)

Minusy:
- zbyt wczesny spadek Fisha
- odwrót Lukathera

Jeden z zapowiadających to był fajnex, tak? A drugi? Przyznać się. :P
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9905
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Ciekawe notowanie, zresztą tak już jest od kliku tygodno. Własnie sobie odsłuchałem

Do nasłuchania
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ksch pisze:Szkoda, że mnie jeszcze wtedy nie było na forum Ale w ogóle miałem wtedy taki okres nie-Listowy... a właściwie nie-Trójkowy. Słuchałem wtedy niemal wyłącznie Dwójki...
O! A jakich audycji słuchałeś? Mi ostatnio spodobal się Nokturn :) No, a poza tym audycje folkowe (A kiedyś myślałem, że w Dwójce to tylko muzyka poważna leci...)
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

prz_rulez pisze:
ksch pisze:Szkoda, że mnie jeszcze wtedy nie było na forum Ale w ogóle miałem wtedy taki okres nie-Listowy... a właściwie nie-Trójkowy. Słuchałem wtedy niemal wyłącznie Dwójki...
O! A jakich audycji słuchałeś? Mi ostatnio spodobal się Nokturn :) No, a poza tym audycje folkowe (A kiedyś myślałem, że w Dwójce to tylko muzyka poważna leci...)
Regularnie słuchałem wyłącznie audycji o 16.12, tam można było natrafić na prawdziwe perełki /tzn. słuchałem, kiedy mogłem, bardzo często audycja przegrywała ze szkołą.../. Ale najczęściej tylko zaglądałem w program /bo był w Wyborczej - zresztą chyba nadal jest/ i... jeśli był transmitowany jakiś ciekawy koncert, to włączałem radio ;)

Ciekawe to były czasy, choć teraz oczywiście trochę żałuję, że do Listy powróciłem dopiero po sześciu latach...
Awatar użytkownika
kuba_m
Posty: 507
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: kuba_m »

Witam!

Ja ostatnio jestem bardzo rzadko na forum. Szkoła. Ten powód, który uniemożliwia mi bycie na forum często. A w sobotę, podczas listy najczęściej jestem z przyjaciółmi, oczywiście słucham listy.

Co do 1369 wydania LP3. Bardzo misie podobało, cieszy mnie szczególnie awans Muse i to, że zapowiadałem drugie miejsce, stresując się troszeczkę, popełniłem lekki błąd. Powiedziałem „miejsca numer trzeciego”, śmieszne, a jestem humanistą, niby…

Plusy i minusy:

Zacznę od minusów, to lepsiejsze zostawię na koniec.

minusy:
- spadek Steve’a Lukathera,
- spadek L.Stadt,
- awans Madonny,
- spadek DDWD,
- spadek Blackfield (wreszcie zaczęła podobać misie ta piosenka),
- spadek „Zmiany”, która pewnie nie wejdzie do 30, szkoda.

plusy:
- ładny awans Muse,
- wejście do poczekalni Riverside (oby nie skończyło się na poczekalni…),
- wejście do poczekalni Amy MacDonald z nowym singlem,
- awanse Dream Theater, Jelonka, Foo Fighters i Porcupine Tree,
- poja zapowiedź miejsca drugiego.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

kuba_m pisze:A w sobotę, podczas listy najczęściej jestem z przyjaciółmi, oczywiście słucham listy.
Pogratulować przyjaciół słuchających LP3 :)
Już kiedyś wspominałem, że praktycznie nikt z mojego otoczenia nie lubi Trójki, nawet mój ojciec ledwie ją toleruje
Awatar użytkownika
kuba_m
Posty: 507
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: kuba_m »

prz_rulez pisze:
kuba_m pisze:A w sobotę, podczas listy najczęściej jestem z przyjaciółmi, oczywiście słucham listy.
Pogratulować przyjaciół słuchających LP3 :)
Już kiedyś wspominałem, że praktycznie nikt z mojego otoczenia nie lubi Trójki, nawet mój ojciec ledwie ją toleruje
Tak naprawde moi znajomi sluchaja LP3 tylko i wylacznie dzieki mojej skromnej osobie. :wink:
zeta
Posty: 1016
Rejestracja: sob kwie 22, 2006 3:47 pm

Post autor: zeta »

neon.ka pisze:ale czegoś tu nie rozumiem... jak mogłaś być w dwóch miejscach na raz? :P
Nie byłam na koncercie Sigur Ros, to była jedynie spontaniczna reakcja na przypomnienie sobie Saeglopur na liście i na myśl o koncercie, ktory się odbędzie, może tym razem już z moim udziałem? Mmm, fajnie by było...
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

kuba_m pisze:
prz_rulez pisze:Pogratulować przyjaciół słuchających LP3 :)
Już kiedyś wspominałem, że praktycznie nikt z mojego otoczenia nie lubi Trójki, nawet mój ojciec ledwie ją toleruje
Tak naprawde moi znajomi sluchaja LP3 tylko i wylacznie dzieki mojej skromnej osobie. :wink:
Dobre i to. Ja nikogo nie jestem w stanie namówić... Bo przecież Trójka to radio dla staruszków! :P
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Myślałem, że nie zauważą. ;-)
» informacja dodana: 2008-04-27

Serdecznie podziękowania dla Was za głosy, które oddaliście na "Hydropiekłowstąpienie". Dzięki Wam dotarliśmy na szczyt listy przebojów Trójki.
http://laoche.art.pl/
Awatar użytkownika
kuba_m
Posty: 507
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: kuba_m »

prz_rulez pisze:
kuba_m pisze:
prz_rulez pisze:Pogratulować przyjaciół słuchających LP3 :)
Już kiedyś wspominałem, że praktycznie nikt z mojego otoczenia nie lubi Trójki, nawet mój ojciec ledwie ją toleruje
Tak naprawde moi znajomi sluchaja LP3 tylko i wylacznie dzieki mojej skromnej osobie. :wink:
Dobre i to. Ja nikogo nie jestem w stanie namówić... Bo przecież Trójka to radio dla staruszków! :P
Właśnie... I nie mi któs powie, że pozory nie mylą, ech...
ODPOWIEDZ