1360 (23.02.2008)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: IZA »

Mr. Dark pisze:
IZA pisze:
Gary pisze:Właśnie usłyszałem tę zwycięzką piosenkę i jedno słowo mi się narzuca: PORACHA!!! :twisted:
Pocieszę Cię - były tam gorsze. W szczególności te 3 panie ubrane w moro.
+ like a virgin
Nie wspominając już o BoskYm S. Ale on nie brał udziału w eliminacjach. A szkoda, bo byłaby to wysoka lokata, skoro ta trójka z czerwonogłowym na czele podbijała swego czasu ten festiwal ;)
Mr. Dark
Posty: 1493
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:18 pm
Lokalizacja: z ciemności

Post autor: Mr. Dark »

No cóż, nie od dziś Stachursky wyciska łzy gospodyń domowych...
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: IZA »

Fajnie to ująłeś. Swego czasu również Zinmiński w Szkle Kontaktowym trafnie podsumował Rubika - "Bethoven straganów" :D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Miszon pisze:No skoro CIEMNA strona mocy, to musi też być CZARNY zespół i mroczne dicho ;).
Tak jest! :mrgreen:
Piękna była ta godzinka! Pearl Jam, Metallica która wymiata jak zawsze, Depeche Mode...:D reszte z wrazenia zapomniałam... dopiszcie :wink:

(ale sie rozwinął off-topic)
Ostatnio zmieniony pn lut 25, 2008 12:09 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9914
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Mr. Dark pisze:Życzę jej, aby swoim głosem pojednała w Belgradzie Serbię z Kosowem :wink:
O Historio - własnie w tym roku, w takim kontekście wspołczesnej Europy - finał odbędzie sie w...Belgradzie. Heh
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

Apeluję o to, aby w przyszłym tygodniu topic nazywał się "1361/CSM 21 (01.03.2008)" ;)
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Nie mogłem dziś towarzyszyć liście, ale moje prognozy się spełniły. Dobra Konstelacja Lady Pank na miejscu pierwszym w liście trójki i pMarka. Gratulacje. Na liście ogólnie zastój. Cieszy skok w górę Męskiej Muzyki Waglewskiego i Króla w poczekalni. To takie drobne radości na skostniałej liście przebojów
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

ksch pisze:Apeluję o to, aby w przyszłym tygodniu topic nazywał się "1361/CSM 21 (01.03.2008)" ;)
:?:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

trzpaw pisze:Cieszy skok w górę Męskiej Muzyki Waglewskiego (..)
-kich ;)
trzpaw pisze:
ksch pisze:Apeluję o to, aby w przyszłym tygodniu topic nazywał się "1361/CSM 21 (01.03.2008)" ;)
:?:
To był ż.a.r.t. :)
Mr. Dark
Posty: 1493
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:18 pm
Lokalizacja: z ciemności

Post autor: Mr. Dark »

IZA pisze:Fajnie to ująłeś. Swego czasu również Zinmiński w Szkle Kontaktowym trafnie podsumował Rubika - "Bethoven straganów" :D
Skoro mam taką sposobność, to z niej skorzystam - podoba mi się twój styl pisania :D

Szkoda, że w pierwszej godzinie Ciemnej Stronie Mocy zajmowałem się Eurowizją, bo teraz pani Kaczkowska gra bardziej dla siebie. No cóż... reguły audycji autorskiej zobowiązują, a zresztą teraz też nie jest źle :D
IZA
Posty: 595
Rejestracja: ndz lut 25, 2007 12:08 pm
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: IZA »

Mr. Dark pisze:Skoro mam taką sposobność, to z niej skorzystam - podoba mi się twój styl pisania :D
A dziękuję serdecznie :)
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

moze pozniej sie odniose do Waszych komentarzy, a poki co tylko informacja, ze od nastepnego notowania w planach jest granie wszystkich nowosci i wszystkich awansujacych piosenek. prosze o wiecej wiary, ze sprawy moga isc ku lepszemu.
szkoda, ze "Hljomalind" nie dotrwal...
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9914
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Brzmi intrygująco - tak jak zapowiedzi zmian, gdy Lista przenosiał sie na sobotę - zapowiedzi, przypomne - niedotrzymane.

Chodzi o nowości i awanse z Poczekalni jak mniemam?

PS. Polecam!!
http://www.youtube.com/watch?v=lXmcCj3k ... re=related
Szczególnie 2 min 35 sek i dalej... Coś cudownego!
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ach, oczywiscie, ze chodzi o Poczekalnie, przepraszam :-).

Zbyszu, czemu tak malo w Tobie wiary w ludzi... Sprobujesz uwierzyc, ze zapowiedzi zostana dotrzymane? Prosze... Powiedzmy, ze za 3 tygodnie zrobimy weryfikacje. Moze tak byc?
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

jotem3 pisze:
zbyszu pisze:
jotem3 pisze:32 CLIQUOT - Beirut (Sonic)
Tego przeciez nie wiemy...Czy Pan Baron jednak podawał? ;-)
domysły
dla formalnosci - potwierdzam, na 32. miejscu Beirut.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9914
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

ku3a pisze:ach, oczywiscie, ze chodzi o Poczekalnie, przepraszam :-).
Sprobujesz uwierzyc, ze zapowiedzi zostana dotrzymane? Prosze... Powiedzmy, ze za 3 tygodnie zrobimy weryfikacje. Moze tak byc?
Tylko 3 tygodnie? Ja juz czekam 20 tygodni!!!

Uwierzyłem, gdy pan Piotr Baron na początku października 2007 zapowiedział Liste na sobote oraz dosc spore reformy:
*granie nowości w Poczekalni
* granie awansów w Poczekalni
* Gosc w studio...(Gdzie on jest??? Bo nie słyszałem aby podano na antenie, ze nie bedzie już gości o 19.30)

Itd...Pan Baron i Pomocnicy z Radia sa na tyle doświadczonymi dziennikarzami, ze powinii sobie poradzic. Póki co - szczeg. PoSZczekalnia razi niekonsekwencja, przypadkowościa, powielaniem pomysłów; ciagłym brakiem czasu (patrz - czytane w stylu eremefem utwory z miejsc 32-33 do mniej wiecej 35-36 - bo już mało czasu, bo zaraz Serwis [ciekawe dlaczego nie wiedzieliśmy na którym jest Beirut - przeciez jeden z faworytów do awansu do Top 30 - przypadek? nie!!!])

Jasne, ze spróbuje... Z taką wiara przekręcam gałke w radiu co sobota wieczór...A ja jestem taki prawie człowiek wierzący...;-)

Do nasłuchania
Ostatnio zmieniony ndz lut 24, 2008 2:54 pm przez zbyszu, łącznie zmieniany 1 raz.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Gary pisze:
kajman pisze:
IZA pisze:Bez przesady, Józek to przynajmniej śmieszny jest.
Ja tam w tej piosence nic śmiesznego nie słyszę. Może gdybym rozumiał text, ale muzyka też powinna być na jako takim poziomie.
Tekst też jest banalny, ale trochę śmieszny. Najważniejszy jest teledysk! :)
Zgadza się. Tak jak ogólnie nie zwracam uwagi na teledyski, tak tutaj muszę przyznać, że "teledysk" robi wrażenie. :lol:

PS. Jeszcze z takich ogólnych komentarzy, to cieszę się z wyniku promowanego utworu. Moje wątpliwości zostały rozwiane. :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Apropo Eurowizji to bardzo dostało się w Tanim Graniu krajowym eliminacjom. :)
Ostatnio zmieniony ndz lut 24, 2008 1:18 pm przez abd3mz, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:ciekawe dlaczego nie wiedzieliśmy na którym jest Beirut - przeciez jeden z faworytów do awansu do Top 30 - przypadek? nie!!!
tego zdania nie rozumiem :roll:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9914
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

ku3a pisze:
zbyszu pisze:ciekawe dlaczego nie wiedzieliśmy na którym jest Beirut - przeciez jeden z faworytów do awansu do Top 30 - przypadek? nie!!!
tego zdania nie rozumiem :roll:
A to takie proste...Pan Piotr tak przyśpeiszal przed 20.00, ze w tym pośpiechu (bo wypadało zagrać najwyzszą nowośc na 31) zapomniał podac 1 piosenki, nie mowiac już o tym czy spadła, czy awansowała i takie tam. Myle się?

Do nasłuchania
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

zbyszu pisze:
kajman pisze:
zbyszu pisze:12 14 27 CLEAR HORIZON - Basia
18 16 7 CLEAR HORIZON - Basia
A przy okazji gdzie znalazłeś notowanie z takimi błędami?
www.polskieradio.pl/trojka - czyli u zródeł ;-)
Ech, co ten Balonik wyprawia! Dlaczego pozwala na takie błędy? :wink:
:mrgreen:
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:Pan Piotr tak przyśpeiszal przed 20.00, ze w tym pośpiechu (bo wypadało zagrać najwyzszą nowośc na 31) zapomniał podac 1 piosenki, nie mowiac już o tym czy spadła, czy awansowała i takie tam. Myle się?
mam wrazenie, ze wczoraj czasu nie bylo za malo. piosenka rzeczywiscie zostala przeoczona i co do tego nie ma watpliwosci, ale czy zrzucic to na karb pospiechu - nie wiem.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9914
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Robinson pisze:
zbyszu pisze:
kajman pisze:A przy okazji gdzie znalazłeś notowanie z takimi błędami?
www.polskieradio.pl/trojka - czyli u zródeł ;-)
Ech, co ten Balonik wyprawia! Dlaczego pozwala na takie błędy? :wink:
:mrgreen:
Jesli to miałby być żart, to nie chciał bym byc w skórze "Balonika" :?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

zbyszu pisze:Jesli to miałby być żart, to nie chciał bym byc w skórze "Balonika" :?
A co mi tam! Od czasu do czasu lubię sobie tak bezsensownie pokrytykować Balonika. ;)
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5022
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Znakomita Konstelacja na pierwszym miejscu! :D :D :D I u Niedźwiedzia też - no lepiej już chyba nie może być. ;)
ODPOWIEDZ