Top Wszechczasów Notowanie 14 - NAGRANIE

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
kris3k
Posty: 218
Rejestracja: czw sie 30, 2007 5:54 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Top Wszechczasów Notowanie 14 - NAGRANIE

Post autor: kris3k »

Jakby ktoś chciał zarchiwizować to zapraszam na chomikowy katalog ;)

http://tiny.pl/pdk7
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

niezla paczuszka :-)
juz sie sciaga :-)
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Podziękowania!
kris3k
Posty: 218
Rejestracja: czw sie 30, 2007 5:54 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kris3k »

Za około 50 minut będzie już dostępna trzecia "paczka"

PS.
Już jest.
mkonst
Posty: 122
Rejestracja: śr lis 29, 2006 2:50 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: mkonst »

O ile pamietam miałeś nagrywać RZP a nie Trójkę.
kris3k
Posty: 218
Rejestracja: czw sie 30, 2007 5:54 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kris3k »

Masz racje ale niestety po 3 godzinach nagrywania musiałem z audycji zrezygnować.
Słaba jakość sygnału od wczoraj. Mam nadzieję, że Piotr uszczęśliwi nas zapisem tej audycji.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

jeśli nie Piotr - to ja nagrywałem i dziś wieczorem będę to ciachał
Visenna
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 03, 2007 9:48 pm
Lokalizacja: ???

Post autor: Visenna »

Dziękuję bardzo - właśnie ściągam. Będę mogła odtwarzać do woli. Jeszcze raz wielkie dzięki :D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

jotem3 pisze:jeśli nie Piotr - to ja nagrywałem i dziś wieczorem będę to ciachał
dzięki Jacku... odwiedziłam juz Twojego chomika i co nie co mu zabrałam :)
Nie dało sie jednoczesnie słuchac obu stacji i przeżywać emocjonalnie oba Topy... bez uszczerbku... a wiec ogromnie dziękuje nagrywającym forowiczom :P I tak więc Top Markowy czas odpalić...! :D
Ostatnio zmieniony czw sty 03, 2008 1:03 am przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
olekorlo
Posty: 38
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 1:53 am

Re: Top Wszechczasów Notowanie 14 - NAGRANIE

Post autor: olekorlo »

kris3k pisze:Jakby ktoś chciał zarchiwizować to zapraszam na chomikowy katalog ;)

http://tiny.pl/pdk7
bardzo dziękuję - jak miło posłuchac Topu, nie moglem na zywo niestety. Teraz przeglądam dalej Twoje zbiory - widzę Kydrynskiego (jutro ściągnę) no i... listy:)
pozdrowienia
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

a gdyby ktoś miał ochotę wysłuchać alternatywną wersję TOPU (to znaczy bez zapowiedzi coniektórych prezenterów ;-) ) to zapraszam do mojego chomika - tam cały poszatkowany już 14 Top Wszech Czasów leży :-)
pozdrawiam
http://chomikuj.pl/Jotem3
qbus
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 01, 2007 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: qbus »

jotem3 pisze:a gdyby ktoś miał ochotę wysłuchać alternatywną wersję TOPU (to znaczy bez zapowiedzi coniektórych prezenterów ;-) ) to zapraszam do mojego chomika - tam cały poszatkowany już 14 Top Wszech Czasów leży :-)
pozdrawiam
http://chomikuj.pl/Jotem3
"Bez zapowiedzi co niektórych prezenterów" znaczy się z wyciętymi tymi paroma reklamami co się ostały i bez relacji z Małysza czy coś więcej?
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

qbus pisze:
jotem3 pisze:a gdyby ktoś miał ochotę wysłuchać alternatywną wersję TOPU (to znaczy bez zapowiedzi coniektórych prezenterów ;-) ) to zapraszam do mojego chomika - tam cały poszatkowany już 14 Top Wszech Czasów leży :-)
pozdrawiam
http://chomikuj.pl/Jotem3
"Bez zapowiedzi co niektórych prezenterów" znaczy się z wyciętymi tymi paroma reklamami co się ostały i bez relacji z Małysza czy coś więcej?
nie o to chodziło,
chodziło mi o to, że jest to pocięta na utwory i zapowiedzi audycja, więc kto nie chce słyszeć np Metza może sobie pominąć zapowiedzi i do plajlisty wstawić tylko utwory ... ;-)
pzdr
jacek
qbus
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 01, 2007 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: qbus »

jotem3 pisze:
qbus pisze:
jotem3 pisze:a gdyby ktoś miał ochotę wysłuchać alternatywną wersję TOPU (to znaczy bez zapowiedzi coniektórych prezenterów ;-) ) to zapraszam do mojego chomika - tam cały poszatkowany już 14 Top Wszech Czasów leży :-)
pozdrawiam
http://chomikuj.pl/Jotem3
"Bez zapowiedzi co niektórych prezenterów" znaczy się z wyciętymi tymi paroma reklamami co się ostały i bez relacji z Małysza czy coś więcej?
nie o to chodziło,
chodziło mi o to, że jest to pocięta na utwory i zapowiedzi audycja, więc kto nie chce słyszeć np Metza może sobie pominąć zapowiedzi i do plajlisty wstawić tylko utwory ... ;-)
pzdr
jacek
Czyli tak jak to zrobiłeś ze Złotym Topem (dużo niezłej roboty - szacun). Ale relacje z Małysza i te reklamy też wytachałeś?

PS Nie wiem co Wam ten Metz przeszkadza :wink: - facet ma naprawdę dużą wiedzę muzyczną, którą się chętnie dzieli, a w jego słowach czuć, że muzyka jest naprawdę jego pasją.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

qbus pisze:Czyli tak jak to zrobiłeś ze Złotym Topem (dużo niezłej roboty - szacun). Ale relacje z Małysza i te reklamy też wytachałeś?

PS Nie wiem co Wam ten Metz przeszkadza :wink: - facet ma naprawdę dużą wiedzę muzyczną, którą się chętnie dzieli, a w jego słowach czuć, że muzyka jest naprawdę jego pasją.
w rzeczy samej - tak zrobiłem jak robię zazwyczaj i jak zrobiłem z topem RZP.
Małysza nie wyciachałem a reklamy - tak.

A metz jak metz - de gustibus ....
Darek
Posty: 153
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Darek »

próbuję obydwu linków i cały czas mnie wywala, krzycząc o jakichś błędach....nie wiecie dlaczego????
qbus
Posty: 28
Rejestracja: pn sty 01, 2007 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Post autor: qbus »

Darek pisze:próbuję obydwu linków i cały czas mnie wywala, krzycząc o jakichś błędach....nie wiecie dlaczego????
Coś kombinują na chomiku - musisz poczekać, aż naprawią ;).
ODPOWIEDZ