Zastana czołówka Listy

Tu posprawdzamy swoją wiedzę na temat Listy Przebojów Trójki — za prawidłowe odpowiedzi nie obiecujemy jednak dżinsów, singielków ani innych gadżetów!
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Robinson pisze:Na szczęście w tutejszym archiwum, zwanym przez Bobby'ego "archiwum Jacka" ;) jest taki przycisk "następne" (notowanie), więc wyszukanie polegało na klikaniu w jeden i ten sam przycisk ponad 1300 razy. :mrgreen:
BTW, korzystałem ze starego archiwum, bo przeskakiwanie z notowania na notowanie działa tam o wiele szybciej.
No tos sie nastukal bracie. Palec Ci przypadkiem nie spuchl? Naprawde podziwiam Cie za upor i dazenie do celu. Brawo!
Ja to wygodny jestem, wstukam sobie kilka linijek kodu, uruchomie i wyniki mam na ekranie.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Piotr pisze:
Robinson pisze:Na szczęście w tutejszym archiwum, zwanym przez Bobby'ego "archiwum Jacka" ;) jest taki przycisk "następne" (notowanie), więc wyszukanie polegało na klikaniu w jeden i ten sam przycisk ponad 1300 razy. :mrgreen:
BTW, korzystałem ze starego archiwum, bo przeskakiwanie z notowania na notowanie działa tam o wiele szybciej.
No tos sie nastukal bracie. Palec Ci przypadkiem nie spuchl? Naprawde podziwiam Cie za upor i dazenie do celu. Brawo!
Ja to wygodny jestem, wstukam sobie kilka linijek kodu, uruchomie i wyniki mam na ekranie.
Gratulacje również ode mnie. Szczerze mówiąc to ja nie mam do zagadek tego typu głowy. Bazy nie posiadam, a sprawdzać w tej bazie...
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Komplet odpowiedzi (mam nadzieję że to komplet) znajduje się na www.alpt.pl w zakładce [statystyki] -- ciekawostki...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Robinson pisze:Wygląda na to, że jeszcze nigdy nie było takiego przypadku, żeby czołowa trójka była taka sama przez kolejne 4 tygodnie. Ciekawe czy coś takiego zdarzy się za tydzień. :)
No i jednak rekord nie padł. Może to i lepiej. :)
JaceK pisze:Komplet odpowiedzi (mam nadzieję że to komplet) znajduje się na www.alpt.pl w zakładce [statystyki] -- ciekawostki...
Jak klikam w ten czerwony znaczek na dole wykazu, żeby rozwinąć dany punkt (np. 4 kolejne notowania, na 2 początkowych pozycjach - notowanie 1308). to dany punkt rozwija się, ale nie w tym miejscu, który chcę tylko gdzieś wyżej.
Tak jest chyba z większością punktów.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10244
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Rzeczywiście... chociaż czy ,,z większością''? Jeśli zastanie dotyczyło 7 pozycji, to w danej grupie błąd dotyczył wszystkich numerów tejże samej listy. Poprawiłem!

Najprawdopodobniej będzie zmieniony sposób wyświetlania tego zestawienia, gdyż jest mało przejrzysty.
ODPOWIEDZ