Strona 1 z 3

Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 6:45 pm
autor: lady
Cześć :)
Dziś przed-zlotowo posłucham Listy, żeby za tydzień nie być bardzo zaskoczoną :lol:
Dopracowywuję też mój konkurs, myślę, to znaczy mam nadzieję :wink: , że będziemy się przy nim dobrze bawić.
Kuba Strzyczkowski jeszcze gra, mam nadzieję spotkać się z nim za tydzień i podpowiedzieć, żeby sięgał czasami głębiej w historię bluesa, dziś np. Clapton był, a czasami pojawia się nawet B.B. King :wink:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 6:49 pm
autor: Kruklanki
Cześć

O fajnie że założyłaś temat bo ja ostatnio zakładałem tyle razy, no to słuchamy...

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 6:58 pm
autor: lady
I proszę - Buddy Guy na koniec :D

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:03 pm
autor: zbyszu
Ave wszystkim.

Oj lambada...

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:03 pm
autor: bobby-x
Dzień dobry.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:25 pm
autor: kajman
Fajnie, że Olivia tak niewiele spadła. Świetny utwór.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:30 pm
autor: lady
Koncert Jacka prześwietny :D Zagrał nawet jednego bluesa :D :D :D

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:37 pm
autor: kajman
Jakie były nowości na 42? Mastodont to wiem, ale drugie zgubiłem.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:38 pm
autor: bobby-x
czy Lunatic Soul, debiut 8 maja już wypadło?

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:39 pm
autor: lady
kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:37 pm Jakie były nowości na 42? Mastodont to wiem, ale drugie zgubiłem.
DMA'S Hurracane

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:39 pm
autor: adameria
Cześć!
Czyli teraz już nie mamy wyjścia... trzeba za tydzień odwiedzić 357. :wink:
Niestety, nasza propozycja przepadła czyli do zestawu nie wpadła.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:39 pm
autor: Kruklanki
Propozycja patronów: Matylda/Łukasiewicz - Sto lat

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:40 pm
autor: adameria
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 7:38 pm czy Lunatic Soul, debiut 8 maja już wypadło?
Było dokładnie jeden raz, o ile dobrze pamiętam.
Typowy "syndrom drugiego tygodnia", objaw najbardziej bolesny. Wylocik.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:40 pm
autor: lady
Kruklanki pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pm Propozycja patronów: Matylda/Łukasiewicz - Sto lat
A Purpli olali :roll:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:41 pm
autor: kajman
lady pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pmDMA'S Hurracane
Dzięki!

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:42 pm
autor: adameria
Przyjdziemy tam za tydzień z transparentem Deep Purple.
Tym bardziej, że jest drugi singiel. Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:42 pm
autor: lady
kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:41 pm
lady pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pmDMA'S Hurracane
Dzięki!
Swoją drogą straszny gniot.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:43 pm
autor: kajman
adameria pisze: pt cze 12, 2026 7:42 pm Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.
Jak najbardziej się zgadzam.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:44 pm
autor: lady
adameria pisze: pt cze 12, 2026 7:42 pm Przyjdziemy tam za tydzień z transparentem Deep Purple.
Tym bardziej, że jest drugi singiel. Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.
Jeszcze nie słyszałam, ale pan redaktor Jurek Szlachta zagra na pewno jutro w Dino Sobocie :lol:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:48 pm
autor: adameria
kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:43 pmJak najbardziej się zgadzam.
Super, że się zgadzamy! Są takie sytuacje.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 7:58 pm
autor: Kruklanki
Lambada... 7 nowościów...

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:02 pm
autor: lady
Ten Idol za to całkiem znośny :)

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:06 pm
autor: kajman
Coś dzisiaj jestem rozkojarzony. Co było na 34? Bo na 35 Kaśka, a na 33 Idol.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:07 pm
autor: lady
kajman pisze: pt cze 12, 2026 8:06 pm Coś dzisiaj jestem rozkojarzony. Co było na 34? Bo na 35 Kaśka, a na 33 Idol.
Depeche Młode :wink: In the End.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:08 pm
autor: kajman
Dzięki!