Strona 1 z 3
Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 6:45 pm
autor: lady
Cześć
Dziś przed-zlotowo posłucham Listy, żeby za tydzień nie być bardzo zaskoczoną
Dopracowywuję też mój konkurs, myślę, to znaczy mam nadzieję

, że będziemy się przy nim dobrze bawić.
Kuba Strzyczkowski jeszcze gra, mam nadzieję spotkać się z nim za tydzień i podpowiedzieć, żeby sięgał czasami głębiej w historię bluesa, dziś np. Clapton był, a czasami pojawia się nawet B.B. King

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 6:49 pm
autor: Kruklanki
Cześć
O fajnie że założyłaś temat bo ja ostatnio zakładałem tyle razy, no to słuchamy...
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 6:58 pm
autor: lady
I proszę - Buddy Guy na koniec

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:03 pm
autor: zbyszu
Ave wszystkim.
Oj lambada...
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:03 pm
autor: bobby-x
Dzień dobry.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:25 pm
autor: kajman
Fajnie, że Olivia tak niewiele spadła. Świetny utwór.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:30 pm
autor: lady
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:37 pm
autor: kajman
Jakie były nowości na 42? Mastodont to wiem, ale drugie zgubiłem.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:38 pm
autor: bobby-x
czy Lunatic Soul, debiut 8 maja już wypadło?
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:39 pm
autor: lady
kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:37 pm
Jakie były nowości na 42? Mastodont to wiem, ale drugie zgubiłem.
DMA'S Hurracane
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:39 pm
autor: adameria
Cześć!
Czyli teraz już nie mamy wyjścia... trzeba za tydzień odwiedzić 357.
Niestety, nasza propozycja przepadła czyli do zestawu nie wpadła.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:39 pm
autor: Kruklanki
Propozycja patronów: Matylda/Łukasiewicz - Sto lat
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:40 pm
autor: adameria
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 7:38 pm
czy Lunatic Soul, debiut 8 maja już wypadło?
Było dokładnie jeden raz, o ile dobrze pamiętam.
Typowy "syndrom drugiego tygodnia", objaw najbardziej bolesny. Wylocik.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:40 pm
autor: lady
Kruklanki pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pm
Propozycja patronów: Matylda/Łukasiewicz - Sto lat
A Purpli olali

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:41 pm
autor: kajman
lady pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pmDMA'S Hurracane
Dzięki!
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:42 pm
autor: adameria
Przyjdziemy tam za tydzień z transparentem Deep Purple.
Tym bardziej, że jest drugi singiel. Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:42 pm
autor: lady
kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:41 pm
lady pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pmDMA'S Hurracane
Dzięki!
Swoją drogą straszny gniot.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:43 pm
autor: kajman
adameria pisze: pt cze 12, 2026 7:42 pm
Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.
Jak najbardziej się zgadzam.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:44 pm
autor: lady
adameria pisze: pt cze 12, 2026 7:42 pm
Przyjdziemy tam za tydzień z transparentem Deep Purple.
Tym bardziej, że jest drugi singiel. Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.
Jeszcze nie słyszałam, ale pan redaktor Jurek Szlachta zagra na pewno jutro w Dino Sobocie

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:48 pm
autor: adameria
kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:43 pmJak najbardziej się zgadzam.
Super, że się zgadzamy! Są takie sytuacje.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 7:58 pm
autor: Kruklanki
Lambada... 7 nowościów...
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:02 pm
autor: lady
Ten Idol za to całkiem znośny

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:06 pm
autor: kajman
Coś dzisiaj jestem rozkojarzony. Co było na 34? Bo na 35 Kaśka, a na 33 Idol.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:07 pm
autor: lady
kajman pisze: pt cze 12, 2026 8:06 pm
Coś dzisiaj jestem rozkojarzony. Co było na 34? Bo na 35 Kaśka, a na 33 Idol.
Depeche Młode

In the End.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:08 pm
autor: kajman
Dzięki!