Niedzielne wieczory - lata 80'te

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
udue
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 10, 2007 12:35 am
Lokalizacja: ???

Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: udue »

W soboty o 20 była LP3, a czy ktoœ pamięta jaki tytuł miała audycja nadawana w niedzielę o 19 lub 20? Z tego co pamiętam to był taki set piosenek nadawanych bez komentarzy pomiędzy nimi. Przed albo po (już nie pamiętam) było wymianiane co w tym secie będzie/było. I zdaje się, że to był taki zastaw: zagraniczne-polskie-zagraniczne.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2009
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Baw się razem z nami

Post autor: djjack »

udue pisze:W soboty o 20 była LP3, a czy ktoœ pamięta jaki tytuł miała audycja nadawana w niedzielę o 19 lub 20? Z tego co pamiętam to był taki set piosenek nadawanych bez komentarzy pomiędzy nimi. Przed albo po (już nie pamiętam) było wymianiane co w tym secie będzie/było. I zdaje się, że to był taki zastaw: zagraniczne-polskie-zagraniczne.
Czyżby chodziło o "Baw się razem z nami"?...
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

"Baw się razem z nami" Grzegorza Wasowskiego
andrew01
Posty: 108
Rejestracja: wt cze 12, 2007 8:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: andrew01 »

Zgadza się, to było "Baw się razem z nami", zapowiadane przez Grzegorza Wasowskiego, w której to audycji jeden - chyba - jedyny raz "przydarzył się" w Trójce Modern Talking. Zazwyczaj w jednej godzinie były grane polskie utwory, w drugiej - zagraniczne, ale różnie bywało. Sporadycznie, ale chyba z czasem coraz częściej, cała jedna audycja była poświecona jednemu wykonawcy.
udue
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 10, 2007 12:35 am
Lokalizacja: ???

Post autor: udue »

No tak. Teraz sobie przypomniałem. To było "Baw się razem z nami". Dzięki za podpowiedzi. Ale żeby był tam prezentowany Modern Talking to pierwsze słyszę.
A może ktoś pamięta jaki był sygnał tej audycji?
gromek69
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 30, 2007 8:35 pm
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: gromek69 »

W niedzielne wieczory obok "Baw się razem z nami" najbardziej pamiętam "Wieczory płytowe" po godzinie 22. Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale to był chyba Program 2 PR. Prezentowane były całe płyty dla nagrywających. Były to nowości płytowe lub też klasyka rockowa. Była to dla mnie prawdziwa muzyczna edukacja. Sporo nagrań mam do dziś. Nagrywałbym więcej, ale ciągły brak kaset... Po za tym miałem ciągły dylemat: słuchać do końca (chyba do 1.00) czy iść spać, bo w poniedziałek o 4.00 musiałem wstać, żeby dojechać do szkoły. to były czasy :) Prowadzący audycję podawał nawet opisy okładek, dokładne tytuły nawet z tłumaczeniami. Tylko nie mogę sobie przypomnieć kto prowadził tą audycję. Może ktoś pamięta.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Swego czasu "Wieczory płytowe" prowadził Beksiński. Kto jeszcze? tego nie pamiętam.
Awatar użytkownika
drwycior
Posty: 665
Rejestracja: pt gru 08, 2006 9:57 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984
Lokalizacja: Cieszyn/Norymberga
Kontakt:

Post autor: drwycior »

Tomasz Szachowski takze.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Gaszynski, Fabianski
andrew01
Posty: 108
Rejestracja: wt cze 12, 2007 8:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: andrew01 »

Zgadza się. To były najlepsze czasy radiowej Dwójki. Najbardziej lubiłem Wieczory Płytowe nadawane przez Tomaszów: Beksińskiego i Szachowskiego. Zawsze coś wynaleźli.

A co do Modern Talking w "Baw się razem z nami" - pamiętam, że mnie zamurowało, gdy Grzegorz Wasowski to zapowiedział. To było chyba "Atlantis Is Calling". Pamiętam też, że później ktoś trochę złośliwie wypomniał Panu Markowi, który przecież z "Baw się razem z nami" nie miał nic wspólnego, ten jednorazowy Modern Talking w Trójce, na co Niedźwiedź z właściwą sobie klasą odparł, że w Trójce wszystko może się zdarzyć. :wink:
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

Odgrzebałem z prawdziwych wykopalisk wątek dotyczący audycji nadawanej w Programie III w niedziele od godz. 20.05 do 22.00.
Tytuł był, rzeczywiście "Baw się razem z nami", na początku spiker/lub spikerka? zapowiedział wszystkich wykonawców, a potem po charakterystycznym dżinglu leciała już wtedy muzyka nonstop, bez żadnego przerywnika, jedna piosenka za drugą (może było pół sekundy przerwy pomiędzy utworami, trzeba było szybko zwalniać lub wciskać pauzę przy nagrywaniu).
Czy można sobie wyobrazić w czasach współczesnych dwie godziny muzyki bez żadnego przerywnika, zapowiedzi, reklam itp.?

W moich annałach zachowały się zapiski wykonawców i jeżeli byliby zainteresowani, to mógłbym je udostępnić na forum.

Nie ukrywam, była to jedna z moich ulubionych audycji. M.in. dlatego, że przeboje dotyczyły danego roku, a to bardzo odpowiadało mojemu stylowi nagrywania taśm - starałem się zachować chronologię i jeżeli miałem na taśmie piosenki np. z wiosny 85, to tam nie umieszczałem już piosenek z jesieni tego samego roku.
Układ audycji był prosty: kilkanaście piosenek z danego roku przedzielonych około ośmioma utworami polskimi w okolicach godz. 21, zwykle pochodzącymi z podobnego czasokresu. W czasie utworów polskich dla mnie była wtedy przerwa na herbatę.

Audycja nadawana była jeszcze w epoce poprzedniej, zetknąłem się z nią pierwszy raz wiosną 1979, tuż przed maturą. Przetrwała "Solidarność", stan wojenny i chyba nadawana była aż do transformacji. Tego już nie pamiętam, bo po ślubie nie miałem czasu na tak długie słuchanie radia.

W latach 1979 i 1980 w porze jesiennej (jakoś tak od początku października do końca listopada) puszczano piosenki... z lat 60-tych! Wtedy mi się to średnio podobało, ale teraz wiele bym dał czegoś takiego posłuchać.

W przełomowym roku 1980 było takich kilka niedziel, gdzie nadawane były tylko utwory polskie i ten odgórny prikaz dotyczył wszystkich ówczesnych czterech programów radiowych. Nawet pamiętam, które to były i z jakiego powodu.
10 i 17 lutego - VIII Zjazd PZPR, 23 marca - wybory do Sejmu, 18 maja - Niedziela Czynu Partyjnego.
16 marca zaś był drugi dzień żałoby narodowej po katastrofie samolotu IŁ-62 "Mikołaj Kopernik".
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

19.VIII.1984
Break Mashine, Nick Kershaw, Madness, Tony Banks, Manhattan Transfer, Madonna, Michael Jackson, The Fix, Shakin' Stevens, Kajagoogoo, Slade - piosenki polskie - Hall&Oates, Pointer Sisters, Sade, Lionel Richie.
Z drugiej połowy nie zapisałem kilku wykonawców, wiadomo, że L.Richie był na samym końcu. Trzeba było szybko zapisywać.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: Yacy »

świetna audycja!!!
dałbym głowę, że Breake Mashine słyszałem w tej audycji po raz pierwszy - poza Jarmarkiem oczywiście :-) no ale dowodu nie mam ;-)
zawsze mogło się zdarzyć, że utwory się powtórzyły :-)
sygnał też kojarzę, ale nie mam pojęcia skąd był zaczerpnięty.
uwielbiałem ten początek i to, że wiele utworów nic mi nie mówiło w czasie zapowiedzi :-P
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

2.IX.1984
Robin Gibb, Rod Stewart, Laura Brangian, Elton John, Tracey Ulmann, Human League, Chris de Burgh, przerywnik krajowy,
The Smiths, Eagles, Pointer Sisters, Ryan Paris, Thompson Twins, Shakin' Stevens, Lionel Richie, Ultravox, Cyndi Lauper (Time after time).
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

17.III.1985
Rick Springfield, Paul Davis, ELO, Shakin' Stevens, Adrian Gurvitz, Robin Gibb, New Edition, Al Jerrau, Robert Plant,
piosenki rodzime,
David Bowie, Hall&Oates, Flash and de Pan, Gerorge Benson, Police, Rod Stewart, Yello, Lindsey Buckingham, Aerosmith
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

12.V.1985
Stevie Wonder, Captain in Tenile, Commodores, Andy Williams, Albert Hammond, Teach-In, Chicago, Brotherhood of Man, Sheila, po przerwie, Donna Summer, Harpo, Nad King Cole, Carpenters, Osibisa i wiele trudnych do zapisania mało znanych wykonawców. Nie było żadnego z megahitów wykonawców znanych, więc niczego nie nagrałem. Piosenki pochodziły z lat 1975-77 i w roku 85 brzmiały dość archaicznie. Ciekawe, jakby wybrzmiały teraz?
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

21.VII.1985
Rockwell, Neil Sedaka, Club House, Madness, Irene Cara, Animals, Hall&Oates, Michael Jacjson, Slade, Police, Status Quo, Fixx (---) Rainbow, Shakin' Stevens, Tony Banks, Human League, Billy Joel, Spandau Ballet, Carlos Santana, Genesis - ten sam zestaw powtórzył się 8.VI.1986

11.VIII.1985
Frankie Goes to Hollywood, Stevie Wonder, Robin Gibb, Rod Stewart, Laura Brangian, Billy Idol, Scrity Polity, Human League, Chris de Burgh, Kajagoogoo, Lionel Richie, Al Stewart (---) Alan Parsons Project, Elton John, Jeff Lynne, Fiction Factory, Rod Stewart, Ray Parker Jr, Tompson Twins, INXS, Limahl, Tina Turner - druga część letnich hitów sprzed roku powtórzyła się 12.II.1989

8.IX.1985
The Art Company, Matt Bianco, Queen, Christopher Cross, Rod Stewart, Hall&Oates, Cars, Howard Jones, Scorpions (---) Chris de Burgh, Al Stewart, Rick Springfield, Kate Bush, Supertramp, Dionne Warwick, Barbra Streisand, Steve Miller Band, Bryan Ferry, Kim Wilde, Foreigner - pierwsza część powtórzyła się 5.II.1989

15.IX.1985
Survival, Sade, Limahl, S.O.S Band, Freddie Mercury, Alison Moyet, Bruce Springsteen, Fashion /Eta/ (---) Van Halen, L R P, Jimmy Cliff, Matt Bianco, Stevie Wonder, R.Chapman, Kits, Robin Gibb, Cyndi Lauper, Paul Young, Moti Special - niektórych skrótów nie jestem w stanie odtworzyć, chociaż pierwszą część powtórzono 19.II.1989, a drugą dwukrotnie: 3.VIII.1986 i 20.IX.1987

22.IX.1985
Paul Young, Cyndi Lauper, Paul McCartney, Wham!, George Michael, George Moroder&Phil Oakey, Kits, Jeff Lynne, Limahl, Real Life, Nena, Madness (---) Paul Young, Tina Turner, Willy Nelson,. David Bowie, Culture Club, Prince, John Lennon, Elton John, Hall&Oates - pierwsza część była bardzo charakterystyczna dla drugiej połowy 84 i bardzo przebojowa, powtórzono 3.VIII.1986 jako pierwszą połowę, 20.IX.1987 i 12.III.1989 jako drugą. Za to drugą część usłyszeliśmy ponownie 2.IV.1989

20.X.1985
Foreigner, Kim Wilde, Billy Ocean, Pia Zadora, Bryan Ferry, Go West, Chicago, Pretenders, Ashword &Simpson, Santana, Howard Jones, Paul Hardcastle (---) Bryan Adams, Scrity Polity, Billy Joel, Alan Parsons Project, Reo Spiedwagen, Supertramp, Kool and the Gang, Tears for Fears, Huey Lewis, Kate Bush - to były hity na czasie, pierwszą część powtórzono 13.XII.1987
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

6.IV.1986
Robert Plant, Donna Summer, Stars of 45, Don McLean, Tracey Ullmann, Mike Oldfield, Michael Jackson, Agnetha Faltskog, New Order (---) Al Jerrau, Shakatak, Police, David Bowie, K.C.Sunshine Band, Rod Stewart, Budgioe, Classix Nouveaux, Chicago. Pierwszą część powtórzono 3.V.1987, drugą nieco wcześniej, bo 12.IV.1987.

11.V.1986
Kool and the Gang, Hall&Oates, Dolly Parton, Shakin' Stevens, Tracey Ullmann, Leo Sayer, Bonnie Tyler, Shakatak, Stars of 45 (---) Lionel Richie, Novo Combo, Carpanthers, Phil Collins, Roberta Flack, Elvis Presley

25.V.1986
Stevie Wonder, Donna Summer, Al Jerrau, Patti Austin, George Benson, Earth, Wind and Fire, Michael Jackson, Diana Ross, Lionel Richie, Grover Washington Jr. (---) Captain in Tenile, Don Mc Lean, Billy Joel, Emellyou Harris, Dolly Parton, Linda Rondstadt, Diana Ross, Paul McCartney, Stevie Wonder, Bucks Fizz.

1.VI.1986
Manhattan Transfer, Break Mashine, Roberta Flack, Yes, Michael Jackson, Queen, Limahl, Leo Sayer, Shakin' Stevens, George Benson (---) Nick Kershaw, Billy Joel, Pretenders, Snowy White, Lionel Richie, Hall&Oates, Matthiew Wilder

15.VI.1986
Budgie, David Bowie, Agneta Faltskog, New Order, Rod Stewart, Ryan Paris, Robert Plant, Donna Summer, Police (---) Michael Jackson, Scorpions, Queen, Robin Gibb, Mike Oldfield, Bee Gees, E.L.O., Flash and the Pan


Nie zawsze pamiętam, jak się pisało nazwiska gwiazd z zamierzchłej epoki. Interesująca jest powtarzalność niektórych wykonawców.
Jeżeli łącznie brakuje do dwudziestu zagranicznych wykonawców, to znaczy, że nie zapisałem.
choroszcz
Posty: 612
Rejestracja: czw mar 17, 2005 10:33 pm
Lokalizacja: choroszcz

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: choroszcz »

BAW SIE RAZEM Z NAMI. Chetnie słuchało sie tego programu , co ciekawe w latach 86-87 i 88 zawsze w ostatnią niedzielę pazdziernika była cała godzina z ELO . zASTANAWIALEM SIE DLACZEGO ??? Przez wiele lat czekalem na Secret Messages i Buildings Have Eyes i w 1988 wreszcie mogłem to nagrać . Czasami ten program konkurował z jakims niedzielnym serialem np DOM.
kaem33
Posty: 19
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 1:25 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: kaem33 »

Czy audycja "Baw się razem z nami" przetrwała do lat 90-tych? Bo pamiętam, że świętując uruchomienie "Trójki" stereo dla Gdańska, latem 1992 nagrywałem jakiś taki non-stop z zapowiedziami pana Wasowskiego. Uzbierała się tego godzinna kaseta z polskimi wykonawcami z lat 80-tych. Wiele z tych utworów usłyszałem wtedy po raz pierwszy, albo po latach przerwy. Był tam i Klincz "Dla ciebie staczam się" i Lady Pank "Vademecum skauta" i L-4 "Super para" i "Wojna grubych z chudymi" Hołdysa i wiele wiele innych kawałków. Kaseta niestety nie zachowała się (sprezentowałem ją później w wojsku kolesiowi który był fanem polskiego rocka).
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2009
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Niedzielne wieczory - rok 1990

Post autor: djjack »

W 1990 roku o 20:00 w Trójce był nadawany "Mini-Max", "Baw się razem z nami" emitowano o 17:30. A o 13:10 było jeszcze "Niech gra muzyka".
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

28.IX.1986
Kool and the Gang, Shakin' Stevens, Marillion, Go West, Sting, Matt Bianco, Chicago, George Benson (---) Stevie Wonder, Kits, Bryan Adams, Freddie Mercury, Alison Moyet, Rod Stewart&Jeff Back, Slade, J.Ingram&M.McDonald

5.X.1986
Murray Heat, Cliff Richard, Huey Lewis&the News, Limahl, Ray Parker Jr, Sade, Wham!, Tina Turner, Phil Collins&Philip Bailey, Cars, Chaka Khan (---) Alan Parsons Project, Pointer Sisters, Fiction Factory, Howard Jones, Shakin' Stevens, Billy Idol, Scriti Politi, Foreigner, Matt Bianco, Nick Kershaw, Stevie Wonder, Tina Turner - na zakończenie "Private dancer" zestaw powtórzono 15.XI.1987 i 7.V.1989

26.X.1986
Chris de Burgh, Bonnie Tyler, Monroes, Wham!, Boris Gardiner, Stan Ridgway, Duran Duran, Mike and the Mechanics, Bruce Hornsby&the Range (---) E.L.O.

I wszystko się zgadza, jak wspomniał choroszcz. Po antrakcie polskich piosenek, a wcześniej całej plejadzie aktualnych hitów (dlaczego we współczesnych stacjach radiowych zapomnieli o przeboju "Camouflage"?) całą drugą część wypełnili Elektrycy.
Bywały też inne recitale, np. Bitelsów. Raz też w roku 1987 zamiast polskich różnorodnych piosenek odtworzono sześć piosenek The Dudi's ("Nie wiem, nie wiem sam, co psychiatra powie na mój stan").
P.S. choroszcz wspomniał o serialu, którego byłem prawdziwym fanatykiem. Premierowe siedem odcinków oglądaliśmy na przełomie 80/81, po czym prace przy kolejnych przerwał stan wojenny. Gotowe odcinki powędrowały na półkę, dopiero w roku 1987, w czasach pieriestrojki dokręcono odcinek dwunasty i ostatni. Premiera odcinków 8-12, po uprzednim przypomnieniu pierwszych siedmiu, przypadła na niedziele po dzienniku 3-31 lipca 1988 (ciekawe, w środku wakacji!). Od 1 sierpnia "Sztandar Młodych" codziennie drukował gotowe dalsze scenariusze, które nie doczekały się wówczas realizacji. W ten sposób przez półtora miesiąca wydatnie się zwiększyła poczytność organu ZG ZSMP. Zbierałem wycinki z gazety i do tej pory je mam zachowane. Do tematu powrócono w XXI wieku i nakręcono części 13-20 oraz 21-25.
kaem33
Posty: 19
Rejestracja: ndz kwie 16, 2023 1:25 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: kaem33 »

Zapomniałem napisać: ta trójkowa audycja Wasowskiego typu "non-stop", którą nagrywałem w 1992 roku, była wieczorem, jakoś tak po godz. 19 czy 20. Nie pamiętam dnia tygodnia, ale chodzi mi po głowie, że była to sobota lub niedziela. Było to lato - wakacje 1992.
marcinparys11 pisze: pt cze 16, 2023 5:18 pm Raz też w roku 1987 zamiast polskich różnorodnych piosenek odtworzono sześć piosenek The Dudi's ("Nie wiem, nie wiem sam, co psychiatra powie na mój stan").
Tak - też pamiętam obszerne fragmenty płyty The Dudi's w "Trójce" w 1987 roku. Nie miałem wtedy radia z UKF, więc "Trójki" słuchałem w telewizorze jako podkład pod obraz kontrolny, póki nie zaczął się program TVP2. Więc musiało to być gdzieś tak przed godz. 17. Była znakomita jakość dźwięku pod obrazem kontrolnym - pełne pasmo akustyczne do 15 kHz. Normalnie na UKF wtedy było ograniczenie pasma do 7 kHz, już pomijam że mono.
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

25.I.1987
Whitney Houston, Claire Hamill, Chris Rea Billy Joel, Wham!, Dionne Warwick, Janet Jackson, Glenn Frey, Matt Bianco, Peter Gabriel (---) Cars, Howard Jones, a dalej nie zapisałem, prawdopodobnie recital tego ostatniego

15.II.1987
Anita Baker, Mich Jagger, Berlin, Wax, Clannad, E.L.O, Toto, Bananarama, Simply Red, Pet Shop Boys, Glass Tiger (---) Elton John, Cliff Richard i jak wyżej

8.III.1987
Cars, Foreigner, Chris de Burgh, Starship, Chris Ream Mick and the Mechanics, Toto, Tina Turner (---) Kajagoogoo, Prince, Limahl

15.III.1987
Bonnie Tyler, Europe, Berlin, Pet Shop Boys, Status Quo, Bananarama, Wham!, Spandau Ballet, Jennifer Rush (---) Chaka Khan, Murray Heat, Eurythmics, Stevie Wonder, Jimmy Cliff, Madonna, Phil Collins, Ray Parker Jr, Billy Joel

22.III.1987
Robbie Nevil, Tina Turner, Malcom McDonald, Pretenders, Level 42, Lionel Richie, Howard Jones, Alison Moyet, Red Box (---) ...

5.IV.1987
Chris de Burgh, Al Stewart, Rick Springfield, Supertramp, Dionne Warwick, Christopher Cross, Barbra Streisand, Stevie Miller Band, Roxy Music, Kim Wilde, Foreigner, Art Company, Scorpions, Queen, Bucks Fizz i recital Perfectu, który właśnie w tych dniach się reaktywował.

6.IX.1987
Madonna, Michael Jackson, Los Lobos, Janet Jackson, Pet Shop Boys, Eric Clapton and Tina Turner, Suzanne Vega (---) Cutting Crew, U2, Robbie Nevil, Tina Turner, Bolshoi, Basia, Bryan Adams - a to ciekawe! same współczesne hity z "It's a sin" i "La isla bonita" na czele.
marcinparys11
Posty: 2345
Rejestracja: pt kwie 01, 2011 10:01 pm

Re: Niedzielne wieczory - lata 80'te

Post autor: marcinparys11 »

18.X.1987
Frankie Goes to Hollywood, David Bowie&Pat Metheny, Phil Collins, Madonna, Sal Solo, Slade, Chicago, Howard Jones, John Fogerty, Flash and the Pan (---) The Temptations, Alison Moyet, Pointers Sisters, Al Jerrau, Matt Bianco, Imagination, Bronski Beat, J.Ingram, Malcom McDonald - pierwsza połowa obejmująca hity z wiosny 85 została odtworzona ponownie 21.V.1989

8.XI.1987
Fleetwood Mac, Rolling Stones, Smokey Robinson, Samantha Fox, Huey Lewis&the News, Tina Turner, a-ha, Simply Red, Jennifer Rush (---) Eurythmics, Aretha Franklin, Roger Waters, Mick Jagger, Lionel Richie, Gary Moore, Rick Astley, Whitesnake, Paul Simon, John Fahrnam

24.I.1988
Rick Springfield, Eurythmics, Mick Jagger, Catrine&the Waves, Roger Hodgson, Madonna, Scritty Politi, Stevie Wonder, Tina Turner(---) wpis tylko pierwszej części na oddzielnej kartce podpisany przez moją przyszłą żonę świadczy, że radio włączyłem podczas randki. W minioną niedzielę stuknęło nam trzy i pół dekady od ślubu!

7.II.1988
Whitesnake, Foreigner, Susanne Vega, Cars, Chris Rea... niepełne notatki

14.II.1988
Frankie Goes to Hollywood, Ashword&Simpson, Van Halen, USA for Africa, Bryan Adams, Foreigner, David Bowie, Chapman (ale kto?), Phil Collins - też tylko pierwsza część, może w drugiej był tylko jeden wykonawca?

20.III.1988
Stwvie Wonder, Kits, Shakin' Stevens, Bryan Adams, Freddie Mercury, Alison Moyet, Rod Stewart&Jeff Back, Slade, Reo Spiedwagen, J.Ingram - jak wyżej
ODPOWIEDZ