Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
Carlit
Posty: 530
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:30 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: marzec 1983
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: Carlit »

Wątek utworzyłem jedynie w kontekście zapytania jak się sprawy mają? :) :)

Zgłaszamy gdzieś jakieś propozycje? :D
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: bobby-x »

Mam pytanie które Topy polskie i zagraniczne w Radio 357 miały rozbiegowki przed 9,00 lub reminescencje po 21? Nie mam notatek przy sobie.
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: lady »

Przydałoby się już zacząć coś ogarniać, ale nie widać chętnych do poprowadzenia :(
kajman
Posty: 64247
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: kajman »

Ja już kiedyś prowadziłem więc mogę do tego wrócić. Chyba że ktoś to oprotestuje.
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: lady »

kajman pisze: pt lis 03, 2023 7:01 pm Ja już kiedyś prowadziłem więc mogę do tego wrócić.
Jestem za :)
kajman
Posty: 64247
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: kajman »

Czekam na ewentualne protesty. Jeżeli nie będzie to w niedzielę ruszę.
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: TStudent »

Jestem na nie.
To znaczy wiem, że nieobecni głosu nie mają ;) ale może wzbudzę meksykańską falę obecnych.
Obecni, jesteście tam? ;)
Awatar użytkownika
Carlit
Posty: 530
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:30 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: marzec 1983
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: Carlit »

A zgłasza się ktoś inny niż kajman? Jeśli nie ma to jestem ZA :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: Yacy »

TStudent pisze: pt lis 03, 2023 9:50 pm Jestem na nie.
jak kajman weźmie na poważnie Twój post to poprowadzisz Top?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: jollyroger72 »

Carlit pisze: pt lis 03, 2023 10:06 pm A zgłasza się ktoś inny niż kajman? Jeśli nie ma to jestem ZA :)
Jak chce to niech prowadzi. Najwyżej - nie zagłosuję.
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: temik3 »

jollyroger72 pisze: pt lis 03, 2023 11:30 pm
Carlit pisze: pt lis 03, 2023 10:06 pm A zgłasza się ktoś inny niż kajman? Jeśli nie ma to jestem ZA :)
Jak chce to niech prowadzi. Najwyżej - nie zagłosuję.
Ja bym tam chciał by jesli juz do niego dojdzie poprowadził go ktoś inny. Pomny ostatnich doświadczeń w PT jakoś nie bardzo ten pomysł mi się podoba.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1792
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: Kruklanki »

A propozycje od zainteresowanych forumowiczów(czek) i ich dodania do zestawu. Zawsze było sporo czasu wcześniej.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: bobby-x »

no nieźle, top trzy dni, w końcu chyba umrę przy tym topie.
1814 utworów, głosujemy na 111.
Krzysiek1996
Posty: 730
Rejestracja: pn kwie 02, 2018 6:11 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: Krzysiek1996 »

Najlepsze, że można było wejść na stronę Top.radio357.pl z samego rana i tam już było wszystko napisane przed ogłoszeniem :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: bobby-x »

wyniki głosowania też?
Krzysiek1996
Posty: 730
Rejestracja: pn kwie 02, 2018 6:11 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: Krzysiek1996 »

Nie, ale głosować już teoretycznie można było
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: bobby-x »

z tego co zrozumiałem to mają być trzy dni ale nie po 4 godziny? Tylko jakoś tak dłużej?
Rozumiem, że głosują tylko patroni, nic się nie zmieniło?
AlekOb
Posty: 2946
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: AlekOb »

Ten wątek tyczy się (zapewne) topu forumowego. Wątek z Topem 357 tutaj: viewtopic.php?t=15604
Kruklanki pisze: sob lis 04, 2023 1:38 am A propozycje od zainteresowanych forumowiczów(czek) i ich dodania do zestawu. Zawsze było sporo czasu wcześniej.
No było, ale nie ma. Widocznie nie było osoby która by miała czas/chęć aby to ogarnąć.
PS. Top, nawet z "emisją" w nowym roku, to jednak rocznik 2023 jeszcze.
kajman
Posty: 64247
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: kajman »

temik3 pisze: pt lis 03, 2023 11:45 pm Ja bym tam chciał by jesli juz do niego dojdzie poprowadził go ktoś inny.
Co do prowadzenia to chętnie odstąpię go komuś innemu. Mogę policzyć wyniki i przesłać osobie/om prowadzącej/ym. Mogę też poprowadzić część, chociaż się do tego nie palę.
Kruklanki pisze: sob lis 04, 2023 1:38 am A propozycje od zainteresowanych forumowiczów(czek) i ich dodania do zestawu.
Myślę, że można dać na to powiedzmy dwa tygodnie. Jutro spróbuję ogarnąć zestaw z zeszłego roku minus utwory, na które nikt nie głosował.
Przy okazji warto byłoby ustalić kiedy będzie prezentacja wyników.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1792
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: Kruklanki »

kajman pisze: sob lis 04, 2023 6:15 pm Co do prowadzenia to chętnie odstąpię go komuś innemu. Mogę policzyć wyniki i przesłać osobie/om prowadzącej/ym. Mogę też poprowadzić część, chociaż się do tego nie palę.
Jak zawsze zgłaszam chęć prezentacji najlepiej finałową część.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: szeptun68 »

TStudent pisze: pt lis 03, 2023 9:50 pm Jestem na nie.
To znaczy wiem, że nieobecni głosu nie mają ;) ale może wzbudzę meksykańską falę obecnych.
Obecni, jesteście tam? ;)
Jesteśmy. Szacun Przemku za "NIE"
Fali Meksykańskiej nie będzie. Nikt oprócz Ciebie i mnie nie wstanie. Ty wstaniesz, ja wstanę i co dalej? Będziemy stać jak te dwa ciule? A może już czas by nas było więcej? Może już czas by wyeliminować oszustów, hipokrytów, narzekaczów i wszystkich tych, którzy patrzą na forum tylko przez pryzmat nienawiści uwalając cały plebiscyt topowy 17? Może już czas zamienić się w czyste zło jak kajman? Może trzeba żyć by przeszkadzać? Może w ogóle zacznijmy na pw wzajemnie sobie grozić. Może wprowadźmy zasadę wzajemnej nienawiści. Wstyd admini. Nie obchodzi Was nic co jest związaze z wzajemnym szacunkiem forowiczów. Nie obchodzi mnie to czy dostanę bana czy nie. Uważam, że jeśli ktoś jest moderatorem, administratorem, kombajnistratorem czy czym tam jeszcze to chyba jakieś coś tam od myślenia powinien mieć. 2 lata i nic? Tu można komuś grozić na pw? Skandal.
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: temik3 »

szeptun68 pisze: sob lis 04, 2023 7:13 pm Może już czas by wyeliminować oszustów, hipokrytów, narzekaczów i wszystkich tych, którzy patrzą na forum tylko przez pryzmat nienawiści uwalając cały plebiscyt topowy 17?
Fragment, w którym zgadzam się z Tobą w zupełności. Tak to było wielkie oszustwo, kombinatorstwo i zarazem zrobione w stylu "co mi zrobisz jak mnie złapiesz". każdy to widział, ale niektórzy z jakiejś dziwnej sympatii do osoby kajmana wolą nie ruszać tematu. Gdyby to było raz, to pal licho, ale jest to kolejna powtórka z oszustwa. Tygodniowa, top nowości i pewnie jeszcze wiele innych głosowań. Z mojej strony optuję za tym by w każdym plebiscycie jak i głosowaniach ta osoba oddawała swe głosy w dużo krótszym czasie niż pozostali, aby wreszcie nikt nie zarzucał koledze oszustw, hipokryzji itd.
szeptun68 pisze: sob lis 04, 2023 7:13 pm Może już czas zamienić się w czyste zło jak kajman? Może trzeba żyć by przeszkadzać? Może w ogóle zacznijmy na pw wzajemnie sobie grozić. Może wprowadźmy zasadę wzajemnej nienawiści. Wstyd admini. Nie obchodzi Was nic co jest związaze z wzajemnym szacunkiem forowiczów.
Ja już kiedyś pisałem, że admini nie będą zabierać głosu w sprawie kajmana. Dlaczego? Ano dlatego, że za bardzo go znają i nie chcą ingerować, tego niestety nie da się ukryć. Ale szanuję i podziwiam odzew jednego z nich w plebiscycie topowym, tylko, że to za mało. Wiemy co się stało, ale może przeczekajmy burzę, jakoś to będzie. Jakoś będzie tylko, że jak czas pokazuje te burze wracają.
szeptun68 pisze: sob lis 04, 2023 7:13 pm Nie obchodzi mnie to czy dostanę bana czy nie. Uważam, że jeśli ktoś jest moderatorem, administratorem, kombajnistratorem czy czym tam jeszcze to chyba jakieś coś tam od myślenia powinien mieć. 2 lata i nic? Tu można komuś grozić na pw? Skandal.
Za to co napisałeś w powyższych cytowanych słowach to powinieneś dostać pochwałę, bo jako jeden z nielicznych widzisz kombinatorstwo, oszustwo i olewanie innych osób. Jasno to piszesz. Co do ostatniego zdania to wiem o zaistniałej sytuacji, ale to jest całkiem inna sprawa.
gioconda2
Posty: 5752
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: gioconda2 »

Kajmanie - nazwanie Ciebie czystym złem to przesada, nie podoba mi się to określenie i protestuję przeciwko używaniu takich epitetów wobec Twojej osoby.

A biorąc pod uwagę Twój stosunek do zasad, regulaminów, do swobodnego ich interpretowania i rozstrzygnieć wg wlasnego widzimisię, to jestem PPZECIW liczeniu i prezentowaniu przez Ciebie Topu.
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: temik3 »

gioconda2 pisze: sob lis 04, 2023 9:07 pm Kajmanie - nazwanie Ciebie czystym złem to przesada, nie podoba mi się to określenie i protestuję przeciwko używaniu takich epitetów wobec Twojej osoby.

A biorąc pod uwagę Twój stosunek do zasad, regulaminów, do swobodnego ich interpretowania i rozstrzygnieć wg wlasnego widzimisię, to jestem PPZECIW liczeniu i prezentowaniu przez Ciebie Topu.
+1.

Kajman nie jest złem i to jeszcze czystym to nie ma o czym gadać, bo wielokrotnie pokazywał, że w wielu kwestiach można się różnić a ładnie dogadywać. Ale wydaje mi się, że to określenie nie odnosiło się do tego, a do częstego naginania regulaminów, stosowania własnych i chyba to było sensem wypowiedzi kolegi powyżej. To tak z mojej perspektywy odczytałem.
Awatar użytkownika
Carlit
Posty: 530
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:30 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: marzec 1983
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Top Wszech Czasów 2024 wątek roboczy

Post autor: Carlit »

AlekOb pisze: sob lis 04, 2023 3:43 pm PS. Top, nawet z "emisją" w nowym roku, to jednak rocznik 2023 jeszcze.
Tak. To moja pomyłka.
ODPOWIEDZ