Lista Przebojów Rozgłośni Harcerskiej - lata '60 i '70

Dyskusje wszelakie na temat innych zestawień, czyli nie samą Listą Przebojów Trójki człowiek żyje... ;-)

Moderatorzy: jollyroger72, jollyroger72

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Rozgłośni Harcerskiej - lata '60 i '70

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze: wt lip 25, 2023 11:11 pm Przy dobrych wiatrach może 2026? :know:
Jasnowidz czy co?
darewski pisze: wt lip 25, 2023 9:30 pm bobby minęły już trzy lata i nadal nic nie wiadomo co do książki o liście przebojów rozgłośni harcerskiej, czekam z niecierpliwością, a człowiek coraz starszy. Pozdrawiam darewski.
Hej, prawie wszystko wiadomo:

- ile list zebraliśmy...
- jest złożona jako książka do końca 1981 roku z notowaniami po 13 grudnia z adnotacją "Lista nagrana lecz nie wyemitowana z powodu wprowadzenia w Polsce stanu wojennego"
- wiadomo, że blokuje mnie umowa i dopóki nie ukaże się książka Fabiańskiego Dance Chart to Rozgłośnia nie ruszy z kopyta
- jednej rzeczy nie wiadomo - czy znowu będzie to encyklopedia o prowadzących, współpracownikach (dodatkowych 300 stron), gdzie zbieranie wywiadów (pod warunkiem, że redaktorzy będą jeszcze na tym świecie) i opracowanie tego zajmie kolejnych kilka lat czy jednak puścimy ją szybko z listami oraz z "dodatkową informacją ubogą" a ewentualnie następne wydanie będzie mocno opisowe?
darewski
Posty: 370
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 2:38 pm
Lokalizacja: STĄPORKOW

Re: Lista Przebojów Rozgłośni Harcerskiej - lata '60 i '70

Post autor: darewski »

bobby jestem za tą drugą wersją czyli zestawienia i krótki komentarz, na wywiady w formie suplementu przyjdzie jeszcze czas. Pamiętaj nadal moja propozycja wsparcia finansowego jest aktualna.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Rozgłośni Harcerskiej - lata '60 i '70

Post autor: bobby-x »

Dzięki. Ja też jestem za notowaniami, które są (niekompletne) plus krótką formą treściową. Jakby wydało się szybko pierwszą wersję, to może jeszcze odnalazł by się ktoś kto jeszcze tego nie wywalił, zalega mu półki i by się podzielił. Pewnie już pisałem, że trafiłem na słuchacza, który miał komplet z lat 60-tych i 70-tych ale wywalił notatki "bo po co to komu ...". Poza tym Ci redaktorzy z lat 60-tych mają po 75 lat no i nie wiadomo ile jeszcze pożyją i czy doczekają się swojej listy w formie książkowej.
ODPOWIEDZ