Jerzy Satanowski - muzyka filmowa "Ekstradycja", "Ekstradycja 2"

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

John1994
Posty: 1325
Rejestracja: pt sie 17, 2018 7:09 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1684

Jerzy Satanowski - muzyka filmowa "Ekstradycja", "Ekstradycja 2"

Post autor: John1994 »

Poszukuję oficjalnych soundtracków Jerzego Satanowskiego "Ekstradycja" (1995) i "Ekstradycja 2" (1997). Obie ścieżki dźwiękowe zostały wydane na kompaktach przez TVP S.A.
Może ktoś z liczną kolekcją płyt z gatunku "muzyka filmowa" posiada te nośniki ?

Kapitalna ekipa instrumentalistów m. in. Henryk Miśkiewicz, Zbigniew Wegenhaupt czy Ryszard Sygitowicz. Coś tam jest z tego na YT, ale posłuchałbym całości...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22018
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Jerzy Satanowski - muzyka filmowa "Ekstradycja", "Ekstradycja 2"

Post autor: Yacy »

posiada :)
Wydawało mi się, że 1 i 2, a okazało się, że 1 i... 3 :shock:
Aż dziwne, że nie mam 2. Jest jeszcze szansa, że stoi w innym miejscu niż powinna ;-)

Jedynkę BARDZO lubię, a tej trójki nawet nie kojarzę jak brzmi.
No i okazuje się, że E3 skomponował... Janusz Stokłosa! zupełnie nie pamiętałem.
Jedyne co ich łączy to inicjały :-P
John1994
Posty: 1325
Rejestracja: pt sie 17, 2018 7:09 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1684

Re: Jerzy Satanowski - muzyka filmowa "Ekstradycja", "Ekstradycja 2"

Post autor: John1994 »

Trójkę mam w wersji cyfrowej - momentami bardzo dobra moim zdaniem ale... to tylko momenty ;) Wyróżnikiem trzeciego sezonu była piosenka tytułowa - "Twoje miasto" w wykonaniu duetu G. Markowski & Liroy.

Parę razy w życiu (a może więcej) obejrzałem serial i trójka wypada zdecydowanie najsłabiej z całej serii. Muzyka Stokłosy w porządku, ale jednak to co zrobił Satanowski przy dwóch swoich podejściach do "Ekstradycji" jest rewelacyjne i kropka ;)
ODPOWIEDZ