Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

Arkano pisze: ndz lip 23, 2023 6:03 pm Zgadzam się w całej rozciągości!

Ja wiem, że atmosfera, że forum jest życzliwe, tolerancyjne... ale głosowanie na to, czy pozwolić krętaczowi oszukiwać nas z konta "xyz" jest absurdalne. Założy nowe konto i będziemy robić kolejne ankiety?
Były ostrzeżenia, był czas żeby przemyśleć to i owo. Nie żadnej ma refleksji - trzeba podziękować pięknie za udział i pożegnać energicznym kopniakiem.


Myślę, że nie do końca go zrozumiałeś, w sensie szeptuna68.
On nas zachęcał, żeby jak najszybciej zacząć te referendum, że każda sekunda zwłoki to strata czasu. Przeczytaj jego post poniżej

Autor: szeptun68 » sob lip 22, 2023 11:21 pm

mario85832719 pisze: ↑sob lip 22, 2023 10:34 pm
Pozostała więc jeszcze kwestia w jakim terminie ma się to odbyć te referendum. Ktoś ma jakiś pomysł w tej sprawie?

Autor: szeptun68: Ja mam. Jak najszybciej. Każda sekunda to stracony czas.
Soszi6
Posty: 201
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 8:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: Soszi6 »

Czy jesteś za doliczaniem do ogólnej klasyfikacji głosów oddawanych na Tygodniową ForaListę Przebojów z konta o nicku krzysztofK ? NIE
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: szeptun68 »

mario85832719 pisze: ndz lip 23, 2023 6:13 pm
Arkano pisze: ndz lip 23, 2023 6:03 pm Zgadzam się w całej rozciągości!

Ja wiem, że atmosfera, że forum jest życzliwe, tolerancyjne... ale głosowanie na to, czy pozwolić krętaczowi oszukiwać nas z konta "xyz" jest absurdalne. Założy nowe konto i będziemy robić kolejne ankiety?
Były ostrzeżenia, był czas żeby przemyśleć to i owo. Nie żadnej ma refleksji - trzeba podziękować pięknie za udział i pożegnać energicznym kopniakiem.


Myślę, że nie do końca go zrozumiałeś, w sensie szeptuna68.
On nas zachęcał, żeby jak najszybciej zacząć te referendum, że każda sekunda zwłoki to strata czasu. Przeczytaj jego post poniżej
Arkano bardzo dobrze mnie zrozumiał bo nie jestem za żadnym referendum tylko za banem z miejsca. Tyle tylko, że lepszy rydz niż nic i jeśli tylko owe referendum może wyautować oszusta no to niech będzie to referendum.
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

szeptun68 pisze: ndz lip 23, 2023 7:49 pm
Arkano bardzo dobrze mnie zrozumiał bo nie jestem za żadnym referendum tylko za banem z miejsca. Tyle tylko, że lepszy rydz niż nic i jeśli tylko owe referendum może wyautować oszusta no to niech będzie to referendum.


Skoro może wyautować, to nie hamletyzuj, nie umywaj rąk jak ten przysłowiowy Piłat tylko miej odwagę zagłosować, jak 9 osób powyżej. Bo jeżeli chcesz wiedzieć, to dostałem nieoficjalnie informację, że to nasze referendum będzie wiążące, jeśli chodzi o głosowanie na NIE, jeśli takiej odpowiedzi udzieli minimum 50% uprawnionych do głosowania, czyli jakieś 22, 23 osoby z ponad 40. Od razu zaznaczę, że to nie był mój pomysł, ja tylko przekazuję Wam tę wiadomość, bo nie stanowię żadnej komisji wyborczej i to nie ja zatwierdzę na koniec, czy referendum jest ważne, czy nie, bo ja jak Wy wszyscy jestem tylko szeregowym głosującym. Więc proszę się nie wahać, nie pisać o banach, tylko po prostu zagłosować.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: szeptun68 »

Ale ja nie umywam rąk. Oczywiście, że zagłosuję.
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

szeptun68 pisze: ndz lip 23, 2023 8:28 pm Ale ja nie umywam rąk. Oczywiście, że zagłosuję.
Bardzo rozsądnie. Ja również byłbym za banem, ale na razie lepszy ten przysłowiowy wróbel w garści niż.,. Arkano też powinnien zagłosować, jeśli nie ma żadnych złudzrń z czym tu mamy do czynienia.
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

Tak więc wszystkich oficjalnie już informuję, że do wiążącego referendum na NIE potrzeba minimum 22 głosów, bo zostało mi to już potwierdzone. Więc proszę się nie wahać, nie wstrzymywać od głosu, tylko podjąć odważną decyzję, jeśli ktoś podziela zdanie, że warto coś z tym wszystkim zrobić.
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

A to oficjalna lista uprawionych do oddania głosu:

01 Qlewak
02 jollyroger72
03 John1994
04 darewski
05 szeptun68
06 czarny119
07 Martyr
08 tomickm
09 majster
10 santosz
11 gioconda2
12 Krzysztof55
13 Arkano
14 Yacy
15 4989341
16 VILKI
17 Sundrajta
18 gaja6
19 Lolita
20 PriapMusic
21 Soszi6
22 Artur
23 Kuba1201
24 monika1984
25 Kamel173
26 Dx2
27 obserw99
28 kajman
29 marion87
30 antek
31 lady
32 thestranglers
33 djjack
34 czyku
35 Piotrek1979
36 Konrad
37 tadek453
38 temik3
39 kbc
40 AlekOb
41 Konwicki1980
42 mario85832719
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: szeptun68 »

Czy jesteś za doliczaniem do ogólnej klasyfikacji głosów oddawanych na Tygodniową ForaListę Przebojów z konta o nicku krzysztofK ?
NIE
Ostatnio zmieniony pn lip 24, 2023 1:11 am przez szeptun68, łącznie zmieniany 2 razy.
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

szeptun68 pisze: ndz lip 23, 2023 9:14 pm Czy jesteś za doliczaniem do ogólnej klasyfikacji głosów oddawanych na Tygodniową ForaListę Przebojów z konta o nicku krzysztofK ?
NIE
Z konta o nicku Kruklanki?
NIE
Dzięki za oddany głos, ale prosiłbym Cię jeszcze o jego edycję i usunięcie tej drugiego pytania z odpowiedzią, bo nie chcę, żeby ktoś potraktował później ten post z tym Twoim głosem jako nieważny, bo niejedno już tu widziałem na forum. A to nie ja ostatecznie będę weryfikował oddane ważne głosy. Możesz te drugie pytanie napisać w oddzielnym poście w ramach zademonstrowania swojego zdania co o tym wszystkim myślisz, ale z tego konkretnego usuń, proszę.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: szeptun68 »

Nie ma za co. Nie zedytuję.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: szeptun68 »

Przecież nawet jeśli referendum wywali klona to sprawca i tak zostanie. Ot referendum.
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

szeptun68 pisze: ndz lip 23, 2023 10:50 pm Przecież nawet jeśli referendum wywali klona to sprawca i tak zostanie. Ot referendum.
Sam stwierdziłeś, że jeśli jest szansa na wyautowanie, to trzeba z niej skorzystać. Ale jeśli byś się tak np. zdecydował na zorganizowanie referendum w sprawie bana, to ja jestem jak najbardziej na tak. Wtedy już byłaby szansa nie tylko na wróbla w garści, ale i orła na dachu. A tak na poważnie to za recydywę powinien być ban z automatu.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: szeptun68 »

Zedytuję. Przekonałeś mnie. Ja już zakończyłem tą dyskusję definitywnie.
gioconda2
Posty: 5752
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: gioconda2 »

Arkano pisze: ndz lip 23, 2023 6:03 pm trzeba podziękować pięknie za udział i pożegnać energicznym kopniakiem.
I to jest najlepsza opcja :lol:
I kolejny argument by wysłać delegację do Kruklanek :cwany: (bo to podobno taka miejscowość jest) :know:
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

szeptun68 pisze: ndz lip 23, 2023 11:44 pm Zedytuję. Przekonałeś mnie. Ja już zakończyłem tą dyskusję definitywnie.
Źle mnie zrozumiałeś. Drugie referendum, żeby było ważne musi być zorganizowane, po pierwsze oddzielnie, a po drugie trzeba uzyskać na takie w ogóle zgodę kogoś kto prezentuje listę. Dlatego proszę wszystkich nic nie dopisywać do oryginalnego referendalnego pytania, a Ciebie jeszcze raz proszę o edycję do takiej formy:

Czy jesteś za doliczaniem do ogólnej klasyfikacji głosów oddawanych na Tygodniową ForaListę Przebojów z konta o nicku krzysztofK ?
NIE

Jeśli tego nie zrobisz, to i tak Cię do niczego nie zmuszę, ale przykład kajmana, któremu regularnie ostatnio nie zalicza się niektórych głosów oddanych na ForaListę, bo postanowił nie pisać ich w oryginalnej formie jaka jest w zestawie do głosowania każe mi podejrzewać, że Twój głos może nie zostać uznany za prawidłowo oddany. Ale zrobisz jak uważasz, bo tu moja rola już się kończy.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: szeptun68 »

gioconda2 pisze: pn lip 24, 2023 12:22 am
Arkano pisze: ndz lip 23, 2023 6:03 pm trzeba podziękować pięknie za udział i pożegnać energicznym kopniakiem.
I to jest najlepsza opcja :lol:
I kolejny argument by wysłać delegację do Kruklanek :cwany: (bo to podobno taka miejscowość jest) :know:
Jest. Kruklankowo Małe w gminie Oszustów Średni. Powiat Wał Wielki :lol:
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

szeptun68 pisze: ndz lip 23, 2023 9:14 pm Czy jesteś za doliczaniem do ogólnej klasyfikacji głosów oddawanych na Tygodniową ForaListę Przebojów z konta o nicku krzysztofK ?
NIE
Dzięki.
czarny119
Posty: 579
Rejestracja: pt lip 16, 2010 11:40 am

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: czarny119 »

szeptun68 pisze: pn lip 24, 2023 1:39 am Jest. Kruklankowo Małe w gminie Oszustów Średni. Powiat Wał Wielki :lol:
województwo Lomzing Szwindlowstwo Masowe.
Łapu capu hop do lasu,
Krzysztof wielki nie miał czasu,
Top Wszechczasów opanował,
całą setkę w Kruklankach schował
mial ostrzeżeń kilka,
pogonić chcą teraz Krzyśka,
Nie daj się Krzysztofie miły,
by bez Ciebie Pety 30 nie opuściły,
Co tam wspólnych utworów pięć,
lupnij w tym tygodniu dziesięć,
kiedyś setke Ci się w topie dało
aż całe forum z podłogi szczęki zbierało,
hola, hola wychodź z lasu,
znalez dla tych kpiarzy chwilę czasu,
walnij między oczy,
nikt Ci więcej nie podskoczy,
chyba, że już nie masz jaj,
to wtedy ....uciekaj.
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

czarny119 pisze: pn lip 24, 2023 12:20 pm
województwo Lomzing Szwindlowstwo Masowe.
Łapu capu hop do lasu,
Krzysztof wielki nie miał czasu,
Top Wszechczasów opanował,
całą setkę w Kruklankach schował
mial ostrzeżeń kilka,
pogonić chcą teraz Krzyśka,
Nie daj się Krzysztofie miły,
by bez Ciebie Pety 30 nie opuściły,
Co tam wspólnych utworów pięć,
lupnij w tym tygodniu dziesięć,
kiedyś setke Ci się w topie dało
aż całe forum z podłogi szczęki zbierało,
hola, hola wychodź z lasu,
znalez dla tych kpiarzy chwilę czasu,
walnij między oczy,
nikt Ci więcej nie podskoczy,
chyba, że już nie masz jaj,
to wtedy ....uciekaj.
Po tym zabawnym tekście do rymu widzę, że również nie masz najmniejszych wątpliwości z czym mamy tu do czynienia, więc zachęcam do głosowania, jeśli skłaniasz się tylko do zajęcia neutralnej pozycji i obserwacji, co z tego wszystkiego wyniknie. Mamy już 10 głosów na NIE i brakuje jeszcze 12. Co prawda to nie jest referendum o zbanowanie Krzysztofa, ale jedno z jego trzech kont zostało już zneutralizowane, więc teraz pora na drugie. Wiem, ze to są na razie tylko takie półśrodki, ale trzeba jakoś reagować, bo zupełny brak reakcji prowadzi do takich bezczelnych głosowań jak to na Forumowy Top Wszech Czasów. Jeśli udałoby się zneutralizować to drugie konto, to można by byłoby pomyśleć i o trzecim za recydywę. Ja na jego miejscu znalazłbym w sobie chociaż odrobinę przyzwoitości i sam zrezygnował z wszelkich głosowań. Ale, jak wiadomo. nie da się mierzyć innych swoją miarą, bo każdy jest inny.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: jollyroger72 »

Dzień dobry

Mówiąc szczerze, gdy przeczytałem ostatnich kilka postów, to się nieźle uśmiałem :wink:
mario85832719 pisze: pn lip 24, 2023 12:31 am (...) a po drugie trzeba uzyskać na takie w ogóle zgodę kogoś kto prezentuje listę.
Skąd takie przekonanie? Czyżby to też ktoś Ci podszepnął? Jeśli podszepnął, to pewnie szeptun? :cwany:
mario85832719 pisze: pn lip 24, 2023 12:31 am Jeśli tego nie zrobisz, to i tak Cię do niczego nie zmuszę, ale przykład kajmana, któremu regularnie ostatnio nie zalicza się niektórych głosów oddanych na ForaListę, bo postanowił nie pisać ich w oryginalnej formie jaka jest w zestawie do głosowania każe mi podejrzewać, że Twój głos może nie zostać uznany za prawidłowo oddany. Ale zrobisz jak uważasz, bo tu moja rola już się kończy.
Kończy się? A czyja zaczyna? Kto będzie to podliczał? Na pewno nie ja ani temik3.
mario85832719 pisze: ndz lip 23, 2023 11:14 pm Ale jeśli byś się tak np. zdecydował na zorganizowanie referendum w sprawie bana, to ja jestem jak najbardziej na tak.
Proponuję od razu kolejne referendum... Odwołać jollyrogera72 z funkcji podliczającego i prezentującego notowania ForaListy 8)
Bo z tym banem to żeście pojechali jak Waszczykowski z San Escobar...

I oświadczam, że cokolwiek napiszecie, nie będę wchodził w dalszą polemikę. Pozwoliłem sobie jedynie odnieść się do kilku powyżej zacytowanych fragmentów, bo mam odczucie, że rośnie mit, jakoby to ja i temik3 jesteśmy "hamulcowymi" w pozbyciu się KrzysztofaK. Otóż nie, staramy się jedynie patrzeć na to chłodnym okiem.
Zatem - do piątku.
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

jollyroger72 pisze: pn lip 24, 2023 1:26 pm
I oświadczam, że cokolwiek napiszecie, nie będę wchodził w dalszą polemikę. Pozwoliłem sobie jedynie odnieść się do kilku powyżej zacytowanych fragmentów, bo mam odczucie, że rośnie mit, jakoby to ja i temik3 jesteśmy "hamulcowymi" w pozbyciu się KrzysztofaK. Otóż nie, staramy się jedynie patrzeć na to chłodnym okiem.
Zatem - do piątku.
I chodzimy tutaj w czysto akademicką dyskusję o interpretację każdego zdania, słowa, przecinka, itd., itd. I mam dziwne wrażenie, że korzysta na tym tylko i wyłącznie jedna osoba. Nie muszę chyba dodawać o którą chodzi. Nie ma żadnego problemu, sam mogę policzyć te głosy, a Wy się tylko z nimi zapoznacie. A co do organizowania referendum, to sam mógłbyś jasno określić na jakich zasadach może być organizowane i wtedy nikt nie wchodziłby już nigdy więcej w sferę domysłów. Chyba, że określanie takich kryteriów to też nie Twoja rola, a jeśli nie Twoja to w takim razie konkretnie kogo? Sam widzisz, że takie swoiste pisanie ja do Ciebie, Ty do mnie można uskuteczniać w nieskończoność. A co do bana, to nie była moja inicjatywa, ale bardzo chętne bym ją poparł gdyby ktoś coś takiego zaproponował i byłoby za tym ponad 50% głosujących. Za kolejną już z kolei recydywę, bo miara już się dawno przelała. Ja nie lubię odwracać wzroku i udawać, że nic się nie dzieje. A do Ciebie i temika3 osobiście nic nie mam, bo to nie Wy stanowicie tu problem, a jedna, konkretna osoba, która, moim zdaniem, gdyby miała choć odrobinę przyzwoitości sama dawno już by zrezygnowała i przestała zajmować innych swoimi nagannymi praktykami.
gioconda2
Posty: 5752
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: gioconda2 »

czarny119 pisze: pn lip 24, 2023 12:20 pm Łapu capu hop do lasu,
Krzysztof wielki nie miał czasu,
(...)
chyba, że już nie masz jaj,
to wtedy ....uciekaj.
No! No! No!
Tożeś mi Czarny Mistrzu z Czarnolasu zaimponował 8)
Biję ukłony. Nawet Wieszcze: Adam i Juliusz siedzą w zachwycie :cwany:
mario85832719
Posty: 527
Rejestracja: ndz maja 02, 2021 1:15 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: mario85832719 »

gioconda2 pisze: pn lip 24, 2023 2:20 pm
No! No! No!
Tożeś mi Czarny Mistrzu z Czarnolasu zaimponował 8)
Biję ukłony. Nawet Wieszcze: Adam i Juliusz siedzą w zachwycie :cwany:
Niech dołączy do tego jakiś bit, zarymuje, nagra i wrzuci to na YT, to będzie gotowa propozycja na kolejną ForaListę :wink:
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1792
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)

Post autor: Kruklanki »

jollyroger72 pisze: pn lip 24, 2023 1:26 pm
I oświadczam, że cokolwiek napiszecie, nie będę wchodził w dalszą polemikę. Pozwoliłem sobie jedynie odnieść się do kilku powyżej zacytowanych fragmentów, bo mam odczucie, że rośnie mit, jakoby to ja i temik3 jesteśmy "hamulcowymi" w pozbyciu się KrzysztofaK. Otóż nie, staramy się jedynie patrzeć na to chłodnym okiem.
Zatem - do piątku.
Dzięki jollyroger że Ty podchodzisz do tego neutralnie i chłodnym okiem.

Ale fajnie tu się bawicie, nabijanie postów i to referendum śmiech. Po raz kolejny jest nam przykro. Tylko nas się czepiliście a może niech na ForaListę nie głosują matka z ojcem, syn z córką, kolega z kolegą itp. bo takie osoby tu jak wiem głosują i nikt nikogo się nie czepia. A o podobności nie wspomnę bo nas to nie interesuje. Dostałem podziękowanie (ja Kruklanki) za całość bycia tutaj i bądź co bądź pracę włożoną na forum w takiej wielkości jak była. Bawcie się dalej ale już bez nas. Trzeciego powrotu nie będzie żeby znowu się nas czepiano - dosyć. Przykre to...
ODPOWIEDZ