Trójkowa Foralista Przebojów #57

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

kajman
Posty: 64248
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: kajman »

temik3 pisze: pn lip 05, 2021 10:29 am Trzeba wtedy było wrzucić zapis, że żaden inny utwór w duecie czy kwartecie tego czy tego wykonawcy musi czekać cztery tygodnie.
Dla mnie to było oczywiste.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 10:55 am Pierwsza Daria do zestawu, druga cztery tygodnie zamrażarka a Męskie Granie osiem tygodni zamrażarka bo tam Daria jest jako główna czy równorzędna wykonawczyni.
Ale formalnie tego nagrania nie firmuje Daria tylko Męskie. I to jest podstawa (przynajmniej dla mnie).
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 10:29 am Czy gdyby Zacier nagrał coś z Kazikiem, Daria z Kazikiem, Nosowska z Kazikiem, MG z Kazikiem to z tego powodu miały by te utwory czekać?
Moim zdaniem tak. Poza może MG jeżeli Kazik by nie był wymieniany formalnie. A gdyby był jeszcze Kazik solo, Kazik ze Zdunek Ensemble, Kazik z Proformą, to wszystko mogłoby pojawić się w zestawie do głosowanie jeżeli by przeszło eliminacje? Jak dla mnie to zupełnie bez sensu.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 10:55 am stwórzcie precyzyjny regulamin
Może to dobry pomysł. Stwórzmy temat z propozycją nowego regulaminu, ustalmy poszczególne punkty, potem przegłosujmy i od któregoś konkretnego notowania zacząłby obowiązywać.
I w kwestii Alanis to nie ja zwróciłem uwagę na sytuację więc nie tylko ja uważam że powinna poczekać.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8830
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: VILKI »

kajman pisze: pn lip 05, 2021 1:15 pm
Dla mnie to było oczywiste.
+1
AlekOb
Posty: 2946
Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
Lokalizacja: Szczecin

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: AlekOb »

kajman pisze: pn lip 05, 2021 1:15 pm
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 10:55 am Pierwsza Daria do zestawu, druga cztery tygodnie zamrażarka a Męskie Granie osiem tygodni zamrażarka bo tam Daria jest jako główna czy równorzędna wykonawczyni.
Ale formalnie tego nagrania nie firmuje Daria tylko Męskie. I to jest podstawa (przynajmniej dla mnie).
I tak i nie. Często zdarza się zapis, gdzie w nawiasie lub jako feat. są wymienieni wykonawcy (na YT tak jest np.). Ja akurat tutaj skróciłem do samego MGO, bo taka sama sytuacja miała miejsce w kilku poprzednich latach, także w zestawie LP3. No ale trochę nonsensem byłoby dawać to do zamrażarki tylko dlatego, że w tym samym czasie weszła np. Daria solo, bo to jednak zupełnie inny projekt.

Co do Alanis, to po prostu zapytałem, bo nie byłem pewien czy to, że to duet ma na to wpływ. I nie upieram się czy powinno to być w zamrażarce, czy nie.
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn lip 05, 2021 1:15 pm
Ale formalnie tego nagrania nie firmuje Daria tylko Męskie. I to jest podstawa (przynajmniej dla mnie).

Moim zdaniem tak. Poza może MG jeżeli Kazik by nie był wymieniany formalnie. A gdyby był jeszcze Kazik solo, Kazik ze Zdunek Ensemble, Kazik z Proformą, to wszystko mogłoby pojawić się w zestawie do głosowanie jeżeli by przeszło eliminacje? Jak dla mnie to zupełnie bez sensu.

Może to dobry pomysł. Stwórzmy temat z propozycją nowego regulaminu, ustalmy poszczególne punkty, potem przegłosujmy i od któregoś konkretnego notowania zacząłby obowiązywać.

I w kwestii Alanis to nie ja zwróciłem uwagę na sytuację więc nie tylko ja uważam że powinna poczekać.
1. ALe ma taki sam udział w tym nagraniu jak Alanis z Wiilim. I to jest dla mnie też podstawa do tego by było MG w zamrażarce. Każdy z trzech wykonawców ma taki sam udział i dla mnie jest to taka sama sytuacja jak z duetem A/W.
2. Kompletny groch z kapustą sam sobie zaprzeczasz, ale Ty zawsze po swojemu.
3. Stwórz ankietę. Ja się dostosuję do tego co ustalicie.
4. Wiem, że nie Ty, Alek zapytał i ok, moim zdaniem nie powinna iść do zamrażarki bo jak napisałem Nelsona nie było na liście i jest takim samym moim zdaniem współtwórcą jak Alanis i dlatego nie mroziłem.

Teraz mam pytanie zamrozić Alanis czy nie?

Pytam fachowców od oczywistości regulaminowych.
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: temik3 »

AlekOb pisze: pn lip 05, 2021 4:12 pm Często zdarza się zapis, gdzie w nawiasie lub jako feat. są wymienieni wykonawcy (na YT tak jest np.). Ja akurat tutaj skróciłem do samego MGO, bo taka sama sytuacja miała miejsce w kilku poprzednich latach, także w zestawie LP3. No ale trochę nonsensem byłoby dawać to do zamrażarki tylko dlatego, że w tym samym czasie weszła np. Daria solo, bo to jednak zupełnie inny projekt.

Co do Alanis, to po prostu zapytałem, bo nie byłem pewien czy to, że to duet ma na to wpływ. I nie upieram się czy powinno to być w zamrażarce, czy nie.
Na LP3 zapis Męskiego był różny, kwadratowy i podłużny, ale samo wydanie było opisane kto śpiewa, więc to moim zdaniem jest taki sam podmiot jak duet Alanis/Nelson.
Dla mnie "oczywistością" było nie dodawanie jej do zamrażarki, ale widać dla innych jest inna oczywistość. Tylko najlepsze w tym jest to że regulamin tej oczywistości w żadnym przypadku nie przewiduje, a po drugie ileż to razy ta oczywistość była łamana.
gioconda2
Posty: 5753
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: gioconda2 »

A co tu się dzieje :?:
Od samego rana znowu wrze :!:
A do tego pojawił się nowy wątek z Regulaminem (ale chyba aktualnym? choć lekko nieaktualnym, bo wymienia tam się VILKI-ego i 4989341, a oni albo sami się wyautowali, albo postanowili, że tak będzie lepiej?) i został załódkowany :evil: :twisted: To po co się pojawił? Że nie podlega dyskusji? Gdyby ktoś jednak chciał dyskutować?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19647
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: jollyroger72 »

gioconda2 pisze: pn lip 05, 2021 5:16 pm A do tego pojawił się nowy wątek z Regulaminem (ale chyba aktualnym? choć lekko nieaktualnym (...)
To ostatnia jego wersja, jak na razie - jeszcze obowiązująca.
gioconda2 pisze: pn lip 05, 2021 5:16 pm (...) i został załódkowany (...)
Aby nie było tam niepotrzebnej pisaniny. "Wyciągnąłem" go niejako na wierzch, żeby chcący zmian mogli bez kłopotów nad nim główkować.
gioconda2 pisze: pn lip 05, 2021 5:16 pm Gdyby ktoś jednak chciał dyskutować?
Proszę bardzo - w tym wątku lub tutaj ----> viewtopic.php?f=37&t=13701
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8830
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: VILKI »

mnie tam ani grzeje ani ziębi czy się to zamrozi czy nie. ale Alek już w piątek bodajże pytał czy jest wszystko ok ale praktycznie ... bez zdania wyjaśnienia. no i mamy groch z kapustą..
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19647
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: jollyroger72 »

VILKI pisze: pn lip 05, 2021 5:37 pm no i mamy groch z kapustą..
Alanis pozostaje w zestawie (bez mrożenia) a chcący uściśleń, zgodnie z prośbą temika3, proszeni o propozycje.
Cisza będzie oznaczać, że każdemu wszystko pasuje :know:
kajman
Posty: 64248
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: kajman »

AlekOb pisze: pn lip 05, 2021 4:12 pmI tak i nie.
Użyłem określenia formalnie. Wiem, że zdarza się zapis z zestawem artystów.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 4:41 pm ALe ma taki sam udział w tym nagraniu jak Alanis z Wiilim.
Dla mnie decydujący jest formalny zapis.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 4:41 pm sam sobie zaprzeczasz
Nie zaprzeczam. Tam gdzie Kazik jest wymieniony to jest dla mnie Kazik, tam gdzie nie jest to go nie ma.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 4:55 pm Tylko najlepsze w tym jest to że regulamin tej oczywistości w żadnym przypadku nie przewiduje
Kolejne nagranie artysty (dla mnie osoby firmującej nagranie) może się pojawić po 4 tygodniach. Uważam, że wszystko jasne. Ale nie będę szat rozdzierał jak zostanie ustalone inaczej.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 4:55 pm po drugie ileż to razy ta oczywistość była łamana
A konkretnie kiedy? Może przeoczyłem, ale nic takiego nie kojarzę.
lady
Posty: 17789
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: lady »

1. (1.) The Mick Fleetwood Blues Band with Billy Gibbons - DOCTOR BROWN (LIVE FROM THE LONDON PALLADIUM)
2. (2.) Joanna Connor - COME BACK HOME
3. (3.) Gary Moore - I'M TORE DOWN
4. (4.) The Black Keys - CRAWLING KINGSNAKE
5. (6.) Greta Van Fleet - BROKEN BELLS
6. (7.) Ira - KRUKI
7. (8.) Apocalyptica feat. Jacoby Shaddix - WHITE ROOM
8. (-) The Pretty Reckless - ONLY LOVE CAN SAVE ME NOW
9. (-) The Vintage Caravan - CRYSTALLIZED
10. (10.) James LaBrie, Steve Stevens, Rat Scabies, Jah Wobble & Patrick Moraz - HAVE A CIGAR

Propozycja:

Jim Kirkpatrick - GRAVY TRAIN

https://www.youtube.com/watch?v=f3l2FgTgegs
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: temik3 »

VILKI pisze: pn lip 05, 2021 5:37 pm mnie tam ani grzeje ani ziębi czy się to zamrozi czy nie. ale Alek już w piątek bodajże pytał czy jest wszystko ok ale praktycznie ... bez zdania wyjaśnienia. no i mamy groch z kapustą..
Co trzeba było wyjaśniac? Ja o 22 zrobiłem zestaw, dokładnie go sprawdziłem, co mam zaglądać tu co pięć minut bo coś sobie ubzduracie? Dla mnie regulamin mówił o oczywistej oczywistości, że duet i solo Alanis to dwa różne twory; \
kajman pisze: pn lip 05, 2021 6:24 pm A konkretnie kiedy? Może przeoczyłem, ale nic takiego nie kojarzę.
Najbliższy? EURO 2020. Chyba dalej nie ma co szukać. A wcześn9iejszy? Choćby głosowania po 12.00. Nie jesteś święty, zresztą pewnie nikt nie jest.
Twórz regulamin na nowo, poprawiaj go już się do tego poniekąd zabrałeś, ja nie będę Ci stawał na przeszkodzie, co stworzysz i ja to pojmę to tak będę robił. Jęśli nie pojmę to przejmiesz rozpoczynanie wątku mi to absolutnie nie będzie przeszkadzać. Masz szansę się wykazać, bo ostatnimi czasy masz ciągle tylko pretensje.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8830
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: VILKI »

temik3 pisze: pn lip 05, 2021 9:24 pm
Dla mnie regulamin mówił o oczywistej oczywistości, że duet i solo Alanis to dwa różne twory;
a jest taki zapis?? :shock:
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: temik3 »

VILKI pisze: pn lip 05, 2021 9:33 pm
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 9:24 pm
Dla mnie regulamin mówił o oczywistej oczywistości, że duet i solo Alanis to dwa różne twory;
a jest taki zapis?? :shock:
A gdzie jest Twój zapis mi pokaż :shock:
Napisałem wcześniej, żebyś mi napisał czy mam dać Alanis do zamrazarki czy nie, jeśli twierdzisz, że tak to tak zrobię i stwórzcie poprawki do regulaminu, w miarę szybko, żeby w piątek znów nie było problemów. Ja się do Was dostosuję, chcecie tak to będzie tak. Tylko nie piszcie już nabijaczy tylko weźcie się do pracy nad regulaminem.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8830
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: VILKI »

jaki mój zapis? przyjąłeś sobie swoje widzimisie jako oczywistą oczywistość to wypadałoby o tym chociaż poinformować (tym bardziej że KILKA osób inaczej zrozumiało Twoją "oczywistość" pisząc o tym)...
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: temik3 »

VILKI pisze: pn lip 05, 2021 10:14 pm jaki mój zapis? przyjąłeś sobie swoje widzimisie jako oczywistą oczywistość to wypadałoby o tym chociaż poinformować (tym bardziej że KILKA osób inaczej zrozumiało Twoją "oczywistość" pisząc o tym)...
Kilka osób? VILKI i kajman. Twoje twierdzenie z tą oczywistością nie moje. A tłumaczenie Ci już któryś raz czegokolwiek mija się z celem sorki Witek, ale próbuję od Ciebie czy kajmana czy innych uzyskać odpowiedź na pytanie czy mam zamrozić Alanis czy nie. Moja interpretacja jest inna, nie twierdzę, że dobra, ale jak Ty piszesz że to Twoja oczywistość to Ja też mam takie samo prawo tak napisać. Za moment jak coś nie będzie po Twojej myśli to znów się obrazisz a ja próbuję uzyskać odpowiedź na proste pytanie.
Bez odbioru, czekam na odpowiedź.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19647
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: jollyroger72 »

VAR w mojej postaci zweryfikował pozytywnie decyzję temika3.
I jak On napisał - czekamy na poprawki / uwagi / propozycje zmian do Regulaminu.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8830
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: VILKI »

naprawdę nie zrozumiałeś ani słowa (chyba że ja nie potrafię się wysłowić :know: ). napisałem wyraźnie że jest to bez znaczenia co zrobisz ale gdy kilka osób pyta jakim kluczem wybrałeś TĄ opcje to nie raczyłeś nawet napisać ..
kajman
Posty: 64248
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: kajman »

temik3 pisze: pn lip 05, 2021 9:24 pm Najbliższy? EURO 2020.
Dla Ciebie widać coś innego oczywiste niż dla mnie.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 9:24 pm Choćby głosowania po 12.00.
Tam zostałem przekonany.
Poza tym nie wiem czemu zmieniasz temat.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 10:22 pm VILKI i kajman.
I AlekOb, który pierwszy sprawę poruszył.
temik3 pisze: pn lip 05, 2021 10:22 pm próbuję od Ciebie czy kajmana czy innych uzyskać odpowiedź na pytanie czy mam zamrozić Alanis czy nie
Ja byłbym za zamrożeniem, ale nie ja decyduję.
jollyroger72 pisze: pn lip 05, 2021 10:30 pm VAR w mojej postaci zweryfikował pozytywnie decyzję temika3.
A czemu Ty miałbyś decydować?
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8830
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: VILKI »

jollyroger72 pisze: pn lip 05, 2021 10:30 pm VAR w mojej postaci zweryfikował pozytywnie decyzję temika3.
I jak On napisał - czekamy na poprawki / uwagi / propozycje zmian do Regulaminu.
wyrocznia wie i reszcie nic do tego :roll:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19647
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: pn lip 05, 2021 10:32 pm A czemu Ty miałbyś decydować?
Bo ktoś musi.
Sorry, ale Twoje epistoły przestały na mnie działać po ewidentnym złamaniu regulaminu zabawy w Euro. Tak więc nie będę polemizował.
Chcesz, dostosuj się do zasad tu ustalonych, nie chcesz - nie angażuj się albo zaproponuj wreszcie poprawki na przyszłość.
VILKI pisze: pn lip 05, 2021 10:34 pm wyrocznia wie i reszcie nic do tego :roll:
Możesz sobie i tak to interpretować, Panie Obrażalski. Wypiąłeś się na prowadzenie, więc choć nie mąć obecnemu współprowadzącemu.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8830
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: VILKI »

jollyroger72 pisze: pn lip 05, 2021 10:36 pm
Wypiąłeś się na prowadzenie
już Ci kiedyś napisałem. nie zabieraj głosu w temacie w którym jesteś zielony ...
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: temik3 »

VILKI pisze: pn lip 05, 2021 10:31 pm naprawdę nie zrozumiałeś ani słowa (chyba że ja nie potrafię się wysłowić :know: ). napisałem wyraźnie że jest to bez znaczenia co zrobisz ale gdy kilka osób pyta jakim kluczem wybrałeś TĄ opcje to nie raczyłeś nawet napisać ..
To czytaj proszę co napisałem. I nie pisz mi że nie zrozumiałem ani słowa, bo raczej to Ty albo nie czytasz wszystkiego, albo udajesz.
kajman pisze: pn lip 05, 2021 10:32 pm Dla Ciebie widać coś innego oczywiste niż dla mnie.
Tam zostałem przekonany.
Poza tym nie wiem czemu zmieniasz temat.
Zadałeś mi pytanie to Ci odpowiedziałem i to bardzo jasno, że złamałeś tam regulamin (a moze go wcale nie czytałeś). Przekonany zostałeś? Do czego? Do tego że głosowanie trwa do 12?
I nie zmieniam tematu tylko chciałeś odpowiedzi to ją dostarczyłem.

Proszę zajmij się już regulaminem zrób poprawki jak to ma wyglądać ja się dostosuję do nich, żadnych sprzeciwów nie będę robił. A wszystkie niejasności jakie będę miał to zapytam Was o rozstrzygnięcie.
temik3
Posty: 17414
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: temik3 »

VILKI pisze: pn lip 05, 2021 10:41 pm
jollyroger72 pisze: pn lip 05, 2021 10:36 pm
Wypiąłeś się na prowadzenie
już Ci kiedyś napisałem. nie zabieraj głosu w temacie w którym jesteś zielony ...
Przecież dwa razy rezygnowałeś. Robiłeś to świetnie(prowadzenie listy), w życiu bym złego słowa nie napisał, ale Witek sam wiesz doskonale co za tym stało, że się ....
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1793
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Trójkowa Foralista Przebojów #57

Post autor: Kruklanki »

1. Pet Shop Boys - BURNING THE HEATHER
2. Pet Shop Boys - HOPING FOR A MIRACLE
3. Pet Shop Boys - CRICKET WIFE
4. Sabaton - BISMARCK
5. Elton John and Years & Years - IT’S A SIN (BRIT AWARDS 2021 PERFORMANCE)
6. Sally Shapiro - FADING AWAY
7. Deep Down Wise - AFTER LIGHT
8. John Mayer - LAST TRAIN HOME
9. Blue October - THE WEATHERMAN
10. Polish Metal Alliance - STARS

Propozycja: W tym tygodniu nie zgłaszam.
ODPOWIEDZ