SexBomba - "Barracuda"

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

SexBomba - "Barracuda"

Post autor: JC »

Czy może forowicze pamiętacie takie nagranie w zestawie do głosowania:
SexBomba - "Barracuda"? w notowaniu 1310 było na.... miejscu 96!:)

viewtopic.php?f=32&t=1270&start=500

Dlaczego o nie pytam... próbowałem je namierzyć, ale:
- w ogóle na stronach internetowych nie ma wzmianki o nim;
- w dyskografii SexBomby nie ma w ogóle mowy o tym nagraniu:
- dziś na facebooku zespół mi napisał "nigdy takiego nagrania nie zrobiliśmy, musiało Ci się coś pomylić (...)"
- w nawiasie przy tym utworze jest wskazany wydawca (2.47 Records), a SexBomba (ten zespół o którym myślę) nigdy nie wydawała swoich nagrań w tamtym czasie u tego wydawcy (współpracowała w tym czasie z Sonic, co potwierdza m.in. ich utwór "Nel blu (...)", ktory w tym samym notowaniu był na miejscu 101;
- kilkakrotnie próbowałem to nagranie zamówić w Muzycznej Poczcie UKF, aż w końcu T. Żąda mi napisał, że nie mają takiego nagrania przypisanego do tego wykonawcy.

Może ktoś jest w stanie rozwikłać tę zagadkę.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5167
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: SexBomba - "Barracuda"

Post autor: konwicki1980 »

Może chodzić o nagranie
Matt Kowalsky - Barracuda X
nazwa wydawcy i rok się zgadzają
Ktoś źle wpisał do systemu i tyle...
JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: SexBomba - "Barracuda"

Post autor: JC »

Dzięki za wiadomość. Też tak obstawiałem, byłem ciekaw czy ktoś ma podobne przypuszczenia:)
Numer Matt'a trochę nie w stylu Trójki, choć wtedy Trójka otwierała się na takie brzmienia, a i Matt w 1999 r. w zestawie do głosowania na listę miał dwa nagrania "Hold It! Polska" i "Underwater Sounds", jako HiQ Koval.
ODPOWIEDZ