Radio 357

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: tadzio3 »

temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 6:42 pm Ja to się zastanawiam jakim prawem próbujesz decydować za kogoś czy chce słuchać, czy słucha czy nie słucha, ankieta jest skierowana do wszystkich chcących ją wypełnić, więc nie decyduj za kogoś czy ma to robić czy nie.
Pozwól, że ja się wtrącę to tej konwersacji, bo wydaje mi się, że niepotrzebnie atakujesz za to, że kolega pytał.
To pytanie po co wypełniać ankietę na temat danego radia skoro się nie słucha jest jak najbardziej słuszne. Różne mogą być motywacje, ale to jest ciekawe. Grzesiek odpowiedział i tyle. Na pierwszy rzut oka wydaje się to absurdalne, ale w gruncie rzeczy Jolly będąc bardzo aktywnym członkiem forum, któremu obecnie najbliższe jest Radio 357, chciałby dowiedzieć się "co w trawie piszczy", I to jest bardzo racjonalne wytłumaczenie. Pewnie będąc w podobnej sytuacji również bym wziął udział w takiej ankiecie z ciekawości.
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 6:42 pm Zastanawiające jest jednak to, że jeżeli przypadek jollyrogera72 nie jest odosobniony to niestety ta ankieta dobrze nie świadczy o przeprowadzających ją.
Ale dlaczego? Ankieta jest skonstruowana bardzo dobrze, że reaguje na tego typu odpowiedzi. Nie miało by sensu kontynuowanie jej i odpowiadania o szczegóły radia, którego się nie słucha.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Ale skoro ankieta jest dla wszystkich to chyba Franek Kimono czy Józek z Wólki też ją może wypełnić, żadnego tu znaczenia nie ma czy słucha czy nie. Oczywiście dla Ciebie jest skonstruowana bardzo dobrze, ale niekoniecznie dla innych, ja szanuję Twoje zdanie, dla mnie ta ankieta w wielu miejscach ma zasadę "My pytamy Ty odpowiadaj tak jak My chcemy" i uważam, że jest bardzo tendencyjna. Ja podchodziłem do tej ankiety na zasadzie że będę szukał też błędów a nie z góry zakładał, że wszystko jest cacy, bo moim zdaniem wszystko nie jest cacy. Kilka audycji co zaznaczyłem jest wybitnych, ale parę rzeczy (LP) jest dramatycznie słaba. Poznałem Twoją opinię i się cieszę, że wszystko Ci się podoba i na tym pozostańmy.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Radio 357

Post autor: barb42 »

Badanie Słuchaczy Radia 357, więc nie wszystkich jak leci. ;-)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Radio 357

Post autor: jollyroger72 »

barb42 pisze: ndz sty 29, 2023 7:27 pm Badanie Słuchaczy Radia 357, więc nie wszystkich jak leci. ;-)
Barbaro, czy jak słuchałem dwóch końcówek topów po około kwadrans, ze dwa notowania listy piosenek po ok. 20-30 minut i czasami w pracy, gdy udam się do magazynu, bo tam moja magazynierka namiętnie słucha - to statystycznie jestem słuchaczem tego radia czy nie? :cwany:
Ach, zapomniałbym, że raz wysłuchałem notowania niemal w całości - gdy byłem na wyjeździe u Kolegi djjack-a :wink:
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

barb42 pisze: ndz sty 29, 2023 7:27 pm Badanie Słuchaczy Radia 357, więc nie wszystkich jak leci. ;-)
Powiedzmy :D :D :D
W poczatkach radia słuchałem go średnio 3 godziny dziennie dziś pewnie spadło poniżej godziny (czasem lekko więcej) i jestem od początku patronem, ale nie nazywam się słuchaczem Radia 357 i czy to znaczy, że ankiety wypełnić nie mogę? Zdecydowanie preferuję inne muzyczne radio co dokładnie potwierdziłem w tej ankiecie. Zapewne moje zapotrzebowanie na słuchanie i na postrzeganie 357 duzy wpływ na LP i być może z tego powodu mniej słucham, bo myślałem, że będzie wielki bum, a niestety dla mnie okazało się to klapą. Co nie znaczy, że nadal nie mam nadziei.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 7:24 pm Ale skoro ankieta jest dla wszystkich to chyba Franek Kimono czy Józek z Wólki też ją może wypełnić
Toteż może wypełnić. Nikt mu nie zabroni. Ale skończy się na jednym lub kilku pytaniach, bo ankietujących nie obchodzą opinie na inne tematy, a nie wiem, co osoby, które 357 nie słuchają mogą o nim napisać.
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 7:24 pm uważam, że jest bardzo tendencyjna
A co konkretnie było w niej tendencyjnego?
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 7:24 pm dla mnie ta ankieta w wielu miejscach ma zasadę "My pytamy Ty odpowiadaj tak jak My chcemy"
Mógłbyś napisać gdzie, bo nie zauważyłem.
Przy okazji napisałem szczerze i uczciwie, że słucham tylko LP357 i nic innego mnie nie interesuje. Mimo to odpowiadanie zajęło mi około godziny, ale to także dlatego, że odpowiadałem na sporo pytań otwartych, jak np jakich wykonawców mi brakuje (wymieniałem ponad pięć takich, których płyty ukazały się w poprzednim roku).
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Radio 357

Post autor: barb42 »

jollyroger72 pisze: ndz sty 29, 2023 7:33 pm
barb42 pisze: ndz sty 29, 2023 7:27 pm Badanie Słuchaczy Radia 357, więc nie wszystkich jak leci. ;-)
Barbaro, czy jak słuchałem dwóch końcówek topów po około kwadrans, ze dwa notowania listy piosenek po ok. 20-30 minut i czasami w pracy, gdy udam się do magazynu, bo tam moja magazynierka namiętnie słucha - to statystycznie jestem słuchaczem tego radia czy nie? :cwany:
Ach, zapomniałbym, że raz wysłuchałem notowania niemal w całości - gdy byłem na wyjeździe u Kolegi djjack-a :wink:
Statystycznie jesteś i w ankiecie powinieneś zaznaczyć opcję Radio 357, jeśli sam uznałeś, że nie jesteś i nie wybrałeś stosownej opcji, to ankieta w tym miejscu dobiegła końca. Droczysz się i na tym zakończę polemikę z Tobą.
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio 357

Post autor: Mash »

temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 6:42 pm
Mash pisze: sob sty 28, 2023 5:17 pm 1. Po co wypełniać ankietę dot. słuchania radia, którego się nie słucha?
2. Tak, osoby niebinarne istnieją, nie wiem, co w tym takiego zabawnego.
Ja to się zastanawiam jakim prawem próbujesz decydować za kogoś czy chce słuchać, czy słucha czy nie słucha, ankieta jest skierowana do wszystkich chcących ją wypełnić, więc nie decyduj za kogoś czy ma to robić czy nie. O punkcie dwa doskonale wyjaśnił to Miszon i akurat ze sporym prawdopodobieństwem może tak być. A czy to było zabawne czy Ty to tak odebrałeś to już inna sprawa. Nikt niczyjego zdania nie podważa więc może lepiej odnieść się do tego co samemu się w ankiecie wpisało. Dla mnie ankieta trwała około 22 minut, w rubrykach gdzie zapisać trzeba było jakiego radia słucham zaznaczałem też 357 i może dlatego ankieta trwała aż tyle. Zastanawiające jest jednak to, że jeżeli przypadek jollyrogera72 nie jest odosobniony to niestety ta ankieta dobrze nie świadczy o przeprowadzających ją. Ja o tej ankiecie mam zbliżoną ocenę do Llucky i też uważam, że za bardzo ingerować chcą w moje życie, ale każdy uważa po swojemu.
1. Nie decyduję, czy chce słuchać, czy słucha, czy nie słucha, tylko wypowiadam się na temat płaczu, że ankieta kończy się w momencie, gdy zaznaczysz, że nie jesteś słuchaczem Radia 357. Gdyż - uwaga, uwaga - jest ona skierowana NIE DO KAŻDEGO, tylko do odbiorców Radia 357 (szok, wiem).
2. Ankieta jest skonstruowana bardzo dobrze z punktu widzenia metodologicznego (badawczego).

Tyle z mojej strony.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Mash pisze: ndz sty 29, 2023 8:31 pm 2. Ankieta jest skonstruowana bardzo dobrze z punktu widzenia metodologicznego (badawczego).
Ja uważam wręcz odwrotnie. Ankieta jak dla mnie tendencyjnie wskazuje jak mam zaznaczać więc żadnego badania z niej nie ma. Raczej ma ona za zadanie pokazać za jakiś czas jak to wspaniale słuchacze ocenili to radio. Nie twierdzę, że ocena tego radia gdyby ta ankieta była ankietą była zła, pewnie dobra, bo skoro wypełnialiby ją słuchacze radia 357 to siłą rzeczy taka by była.
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio 357

Post autor: Mash »

Ile ankiet w ramach badań (jakichkolwiek) stworzyłeś? Do konstrukcji których pytań konkretnie masz uwagi? Jakie?
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Mash pisze: ndz sty 29, 2023 9:00 pm Ile ankiet w ramach badań (jakichkolwiek) stworzyłeś? Do konstrukcji których pytań konkretnie masz uwagi? Jakie?
Do czego Ci to potrzebne? Ja już Ci napisałem myślisz po swojemu to nic mi do tego, więc proszę nie ucz mnie myśleć jak Ty.
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio 357

Post autor: Mash »

Żeby zweryfikować, jakie masz kompetencje do tego, żeby oceniać poprawność metodologiczną ankiet i móc się konkretnie odnieść do uwag, bo na ten moment (polecę "Rejsem") wszystko sprowadza się do "pytania są tendencyjne". I spuść z tonu.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Mash pisze: ndz sty 29, 2023 9:05 pm Żeby zweryfikować, jakie masz kompetencje do tego, żeby oceniać poprawność metodologiczną ankiet i móc się konkretnie odnieść do uwag, bo na ten moment (polecę "Rejsem") wszystko sprowadza się do "pytania są tendencyjne". I spuść z tonu.
Czy Ty naprawdę aż tak jesteś zadufany w sobie, że nie dopuszczasz czegoś co mogłoby być przeciwne temu jak Ty to odbierasz? Wyluzuj kolego, przyjmij czyjąś ocenę a nie każ mu wskazywać czegoś z czym się nie zgadza. Ty moich kompetencji do czegokolwiek nie będziesz weryfikował sorry ale niestety nie będziesz.
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio 357

Post autor: Mash »

Nie, jednak po prostu lubię dyskusję na argumenty, przepraszam, jeśli nie ma tutaj żadnej wzajemności.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Mash pisze: ndz sty 29, 2023 9:14 pm Nie, jednak po prostu lubię dyskusję na argumenty, przepraszam, jeśli nie ma tutaj żadnej wzajemności.
Sorry ale skoro nie masz żadnych argumentów to nie polemizuj. Troszkę dystansu do siebie, innych i do radia. Nie denerwuj się aż tak, ta ankieta nie jest tego warta. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio 357

Post autor: Mash »

Skoro się nie doczekam odpowiedzi na proste pytanie, co z tą ankietą jest niby nie tak (w temacie tych argumentów), to z mojej strony to już serio EOT. Miłego wieczoru.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Mash pisze: ndz sty 29, 2023 9:17 pm Skoro się nie doczekam odpowiedzi na proste pytanie, co z tą ankietą jest niby nie tak (w temacie tych argumentów), to z mojej strony to już serio EOT. Miłego wieczoru.
Ale czego ty oczekujesz? Żebym Ci sie tłumaczył z tego co mi się tam nie podobało? Napisałem bodajże w pierwszym swym wpisie jak to oceniam i dodałem, że podobnie jak Llucky. I jakbyś tylko dokładnie czytał co napisałem to byś sobie sprawdził i byś wiedział. Dalej też napisałem o tendencyjności jak ja uważam z mojego miejsca, więc ciągniesz temat kompletnie nie wiedząc w jakim kierunku. Nie będę Ci przecież cytował pytań i odpowiedzi, które moim zdaniem są tendencyjne i wskazują na odpowiedź. No sorry chyba nie o to tu chodzi. Nie będę się tłumaczył z tego. Ja oceniłem ankietę moim zdaniem, ja nie pytam co dla Ciebie było wspaniałe w tej ankiecie, bo być może to co Ty będziesz wychwalał ja będę negował. Wyrażam tylko i wyłącznie swoją powtarzam swoją opinię i tyle, mam chyba takie prawo a Ty możesz się zgadzać lub nie z nią. Mnie Twoja opinia nie interesuje, przeczytam ją i zaakceptuję, więc proszę trochę luzu, nie atakuj mnie.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Temiku, ale jeśli "nie znasz" się na ankietach, to ta twoja ocena jest nic niewarta tak szczerze mówiąc. Owszem, możesz powiedzieć, że ci "nie podpasowała" i nawet ocenić negatywnie, ale w takiej sytuacji zabrakło tych kilku słów: "nie znam się na ankietach, ale wydaje mi się, że jest coś z nią nie tak/jest tendencyjna". A nie, że "ankieta jest tendencyjna" i kropka, czyli obiektywnie uznałeś, na podstawie swojej ugruntowanej wiedzy na temat ankiet, że jest zła. Przynajmniej takie można było odnieść wrażenie.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Miszon pisze: ndz sty 29, 2023 10:12 pm Temiku, ale jeśli "nie znasz" się na ankietach, to ta twoja ocena jest nic niewarta tak szczerze mówiąc. Owszem, możesz powiedzieć, że ci "nie podpasowała" i nawet ocenić negatywnie, ale w takiej sytuacji zabrakło tych kilku słów: "nie znam się na ankietach, ale wydaje mi się, że jest coś z nią nie tak/jest tendencyjna". A nie, że "ankieta jest tendencyjna" i kropka, czyli obiektywnie uznałeś, na podstawie swojej ugruntowanej wiedzy na temat ankiet, że jest zła. Przynajmniej takie można było odnieść wrażenie.
Czyli z góry zakładasz, że ja się nie znam a Ty czy inni się znają? Czy ty czy inni znają się na muzyce a ja czy inni nie? Sorry, dla mnie w wielu momentach jest tendencyjna dla Ciebie być nie musi, skoro każdy może wyrażać swoje zdanie na każdy temat to dlaczego ja nie mógłbym? Nikt tu nie jest alfa i omegą i nikt nie zna się na wszystkim, ocena czegokolwiek jest tutaj tylko czyjąś oceną czy tam opinią. Nie musi zawsze być po myśli tylko Twojej czy tylko mojej, więc uszanujmy czyjeś zdanie. Słowo "Ci nie podpasowała" no Michał pisałem już że w wielu miejscach pytania mi się nie podobały bo z góry wskazywać miały odpowiedź, chciałem ją wypełnić solidnie i co jakiś czas napotykałem się na pytania na które nie chciałbym odpowiadać lub trudno było mi znaleźć odpowiedź. Czy to oznacza, że mi nie podpasowała? Ty jeśli ją wypełniałeś mogłeś sobie ją ocenić po swojemu i Ci mogła "podpasować" przecież to normalne. Ale zrozum, że mi nie chodzi o to co tam sobie ktoś stworzył w ankiecie tylko o to jak ją ją odebrałem i skoro każdy może jak już to napisałem wyrazić swoją opinię tu, to czego ja jej nie mogę? Tylko mnie atakujecie bo wypowiedziałem się o niej negatywnie, Oczywiście nie piszę, że wszystko bo wiele pytań było przyjemnych. Szanuj moje zdanie jak ja szanuję Twoje, ja nie piszę, że ktoś nie ma racji bo wiem, że każdy odbiera i ocenia coś ze swojego punktu widzenia. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I może zostańmy przy tym, a nie wiecznie próbujemy narzucać czy zarzucać komuś że nie ma racji. Sorry.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

Miszon pisze: ndz sty 29, 2023 10:12 pm obiektywnie uznałeś
I tutaj się nie zgodzę. Wyraził po prostu swoją opinię o ankiecie, o czym zresztą sam napisał.
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 9:30 pm które moim zdaniem
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 9:30 pm Ja oceniłem ankietę moim zdaniem
Szkoda tylko, że nie odniósł się do jakiś konkretów.
Ja odebrałem ankietę jako konkretną, rzeczową i raczej oczekującej od nas wskazania niedoskonałości niż pochwał.
Nie wszystko idealnie mi tam pasowało, ale ogólnie odebrałem ją pozytywnie, mogąc odnieść się do tego, co mi przeszkadza i czego mi brakuje.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 29, 2023 10:51 pm Szkoda tylko, że nie odniósł się do jakiś konkretów.
Ja odebrałem ankietę jako konkretną, rzeczową i raczej oczekującej od nas wskazania niedoskonałości niż pochwał.
Nie wszystko idealnie mi tam pasowało, ale ogólnie odebrałem ją pozytywnie, mogąc odnieść się do tego, co mi przeszkadza i czego mi brakuje.
Ad 1. Mógłbym się odnieść, ale nie chce tego pisać tu, chcesz pogadać to zapraszam na PW.
Ad. 2 No własnie o tym cały czas piszę, że szanuję Wasze zdanie na temat tej ankiety, choć oczywiście ja odbieram ją deko inaczej.
Ad. 3 No widzisz, nie wszystko idealnie, ale pozytywnie, u mnie wiele nie idealnie ogólnie na minus.
Ad. 4 No a tu się zgadzam, mozna było napisać negatyw i pozytyw co też zrobiłem, żeby nie było domysłów że niektórzy pomyślą ile to negatywów napisałem to napiszę, że były pozytywy, a negatywy zdecydowanie na temat LP.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 10:44 pm Czyli z góry zakładasz, że 1. ja się nie znam a 2. Ty czy inni się znają?
1. W pewnym sensie nie pisząc, że się znasz potwierdzasz, że się nie znasz. 2. A tego to on na pewno nie napisał. To co napisał to wniosek, że piszesz z punktu widzenia obiektywnego, a to zdecydowanie z Twojej wypowiedzi nie wynikało.
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 10:44 pm Czy ty czy inni znają się na muzyce
Mam wrażenie, że o muzyce w tej dyskusji mowy nie było, ale może coś przeoczyłem.
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 10:44 pm skoro każdy może wyrażać swoje zdanie na każdy temat to dlaczego ja nie mógłbym?
A tego nikt Ci nie zabrania.
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 10:44 pm pisałem już że w wielu miejscach pytania mi się nie podobały bo z góry wskazywać miały odpowiedź
Ja czegoś takiego nie odebrałem, ale skoro to tak odbierasz to masz do tego prawo.
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 10:44 pm co jakiś czas napotykałem się na pytania na które [...] trudno było mi znaleźć odpowiedź
Ja też na takie natrafiałem. Ale przyznam się, że brałem udział w ankietach, które sprawiały mi więcej trudności. Mam wrażenie, że to dosyć powszechna bolączka ankiet.
temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 10:44 pm Tylko mnie atakujecie bo wypowiedziałem się o niej negatywnie
Nie miałem wrażenia, że za to.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 29, 2023 11:03 pm Mam wrażenie, że o muzyce w tej dyskusji mowy nie było, ale może coś przeoczyłem.
A to jak już nie zrozumiałeś to nie mój problem.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

Że piszesz rzeczy oderwane od tematu to z kolei nie mój problem.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 29, 2023 11:03 pm 1. W pewnym sensie nie pisząc, że się znasz potwierdzasz, że się nie znasz. 2. A tego to on na pewno nie napisał. To co napisał to wniosek, że piszesz z punktu widzenia obiektywnego, a to zdecydowanie z Twojej wypowiedzi nie wynikało.
Tu tym bardziej kompletnie nie zrozumiałeś.
ODPOWIEDZ