Radio 357

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 29, 2023 11:13 pm Że piszesz rzeczy oderwane od tematu to z kolei nie mój problem.
To Ty piszesz rzeczy kompletnie nie znając co ja miałem na myśli.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Ja o ankiecie nie mam żadnego zdania, bo jej nawet nie otwierałem :lol: . Natomiast napisałem, jak można było odebrać Twoją wypowiedź (jako arbitralnie negatywna ocena, bez wchodzenia w szczegóły i jakiekolwiek przykłady) i dlatego nie dziwię się marshowi, że zareagował tak jak zareagował.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

To jest Twoja prywatna opinia co zrozumiałem, a co nie i jak chcesz, możesz przy niej pozostać.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz sty 29, 2023 11:15 pm To Ty piszesz rzeczy kompletnie nie znając co ja miałem na myśli.
Widać to, co miałeś na myśli, a to co wyraziłeś pisemnie to zupełnie inna sprawa. Przynajmniej ja tak to odbieram. Ale oczywiście Ty możesz odbierać to inaczej.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Miszon pisze: ndz sty 29, 2023 11:16 pm Ja o ankiecie nie mam żadnego zdania, bo jej nawet nie otwierałem :lol: . Natomiast napisałem, jak można było odebrać Twoją wypowiedź (jako arbitralnie negatywna ocena, bez wchodzenia w szczegóły i jakiekolwiek przykłady) i dlatego nie dziwię się marshowi, że zareagował tak jak zareagował.
Ale ja Ci nie każe czy komuś innemu podawać szczegółów dlaczego Ci się podobała (Żeby znów kajman mi nie napisał że napisałeś że nie otwierałeś i nie oceniłeś, piszę tylko i wyłacznie wychodząc z założenia, że ja zrobiłeś)i jeszcze w sposób niezbyt dla mnie miły. Gdyby sytuacja była odwrotna zaś, nie pytałbym Ciebie co Ci się tam nie podobało bo to Twoja sprawa, miałbyś takie samo prawo ocenić ją odwrotnie niż ja. Jakbyś chciał opowiedzieć co było źle czy dobrze to byś napisał przecież mógłbyś, ja stwierdziłem, że wiele pytań wskazywało odpowiedź dla innych to wcale tak nie musiało wyglądać.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 29, 2023 11:19 pm Widać to, co miałeś na myśli, a to co wyraziłeś pisemnie to zupełnie inna sprawa. Przynajmniej ja tak to odbieram. Ale oczywiście Ty możesz odbierać to inaczej.
Przepraszam kajman, ale ja wiem co miałem na myśli, nie Ty. A to jak Ty to odebrałeś to Twoja sprawa. Widocznie tak jak zawsze.
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio 357

Post autor: Mash »

Dobrze, to napiszę wprost, choć to wciąż problem wiary "na słowo" - prowadziłem badania naukowe, mam stopień naukowy, widziałem kilkaset ankiet, w przygotowaniu kilkudziesięciu sam brałem udział, więc ponownie: ankieta Radia 357 z punktu widzenia metodologii badań naukowych, została sformułowana jak najbardziej poprawnie. Czy się komuś pytania "podobają", czy nie, to nie ma z tej perspektywy znaczenia. Każdy ma prawo z punktu widzenia subiektywnego ocenić ankietę, nikt tego nie neguje, ale tę ocenę również można ocenić, tym bardziej, jak konkretnych zarzutów do niej brak.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Wiesz co? Wygląda to tak ja to zrobiłem, ja wiem, ja umiem, jestem w tym najlepszy, wy sie nie znacie. Chwalić się, że jestem mega gościem to troszkę jest śmieszne w miejscach gdzie nikt nie pokazuje że jest od kogoś lepszy. To forum jest dla każdego, jeden myśli tak, drugi tak. Nie miej aż tak wybujałego ego, nikt Ci tutaj nie broni wyrażać swojego zdania. Ja wyraziłem swoje i tak musi zostać. A to czy Ty się z nim nie zgadzasz to mnie to naprawdę nie interesuje. Pozdrawiam, miłego wieczoru.
Awatar użytkownika
Mash
Posty: 501
Rejestracja: sob paź 27, 2007 7:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Radio 357

Post autor: Mash »

Ja pitolę.

Ani to chwalenie się, ani ego, ani pokazywanie, że jest się od kogoś lepszym, ale jak elektryk mi mówi, że lepiej się zna na kabelkach, to ja mu wierzę, a nie, że mam swoje subiektywne zdanie na ich temat i mam prawo do własnej opinii.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Mash pisze: pn sty 30, 2023 6:22 pm Ja pitolę.

Ani to chwalenie się, ani ego, ani pokazywanie, że jest się od kogoś lepszym, ale jak elektryk mi mówi, że lepiej się zna na kabelkach, to ja mu wierzę, a nie, że mam swoje subiektywne zdanie na ich temat i mam prawo do własnej opinii.
Chłopie ja Ci nie zarzucam Twoich umiejętności i nie pytam o nie, więc po co je mi tu pokazujesz. Masz swoje zdanie to je miej. Ja nigdzie nie napisałem, że ankietę stworzył ktoś kto się nie zna tylko o swoich odczuciach w niej zawartych, pojmij to i wreszcie się ode mnie odczep.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Uważam, że Temik niepotrzebnie unosi nie wiadomo o co.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Radio 357

Post autor: barb42 »

Mam pytanie do słuchaczy 357, audycja "Taka sprawa", dziś w zastępstwie prowadził Niedźwiedź, a jak ta audycja zazwyczaj brzmi muzycznie i treścią mówioną?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Radio 357

Post autor: Neo01 »

Miszon pisze: pn sty 30, 2023 6:30 pm Uważam, że Temik niepotrzebnie unosi nie wiadomo o co.
Cóż, każdy może wyrobić sobie zdanie... ;)
A że ankieta jest dla słuchaczy radia 357, to myślałem, że jest jasne.
barb42 pisze: pn sty 30, 2023 7:37 pm Mam pytanie do słuchaczy 357, audycja "Taka sprawa", dziś w zastępstwie prowadził Niedźwiedź, a jak ta audycja zazwyczaj brzmi muzycznie i treścią mówioną?
"Taka sytuacja" ;)
Muzycznie brzmi różnie, zależy kto prowadzi. Od soulu, przez h-h, muzykę środka, po rock i ostrzejsze brzmienia (w czwartki jest chyba największy eklektyzm). Treści też są rozmaite, są różne kąciki: książkowy, kulturalny, o zwierzętach domowych i inne. W dużym stopniu jest to audycja skierowana do młodych osób (szczególnie wtorkowa), choć na pewno nie tylko.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Miszon pisze: pn sty 30, 2023 6:30 pm Uważam, że Temik niepotrzebnie unosi nie wiadomo o co.
Nie mam pojęcia co unoszę :D . Ale jeśli dobrze zrozumiałem to twierdzisz, że ja się unoszę, nie unoszę się, od początku piszę, że moim zdaniem ta ankieta w pewnych momentach wskazuje na odpowiedzi. Jeśli dla Was jest inaczej to macie prawo tak sądzić, ja Was nie pytam co tam wspaniałego było, bo mnie nie interesuje to jak Wy ją widzicie, szanuję Wasze zdanie na temat tej ankiety. Ale uszanujcie moje, bo mam prawo do innej oceny niż Wasza. Nie piszę Wam, że się nie znacie, bo oceniacie ją tak jak chcecie. Czy to jasne. Zastanawiam się tylko dlaczego na negatywne słowo o 357 od razu atakujecie z każdej strony. Jesteście patronami płacicie na to radio tak samo jak ja czy Bożena, w kwoty nie wnikam bo to każdego indywidualna sprawa. I to, że negatywnie o czymś się wypowiem nie oznacza, że jestem gorszy, od tych, którzy pieją z zachwytu. Dopuście do głowy że czasem komuś coś się nie będzie podobać i głośno o tym powie. Gdybyśmy wszyscy się z wszystkim zgadzali to raczej nikt by tu nie zaglądał.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

temik3 pisze: pn sty 30, 2023 9:24 pm dlaczego na negatywne słowo o 357 od razu atakujecie z każdej strony
Ale ta dyskusja była o ankiecie, a nie o radiu. Masz swoje opinie o radiu czy nawet konkretnie o LP357 to Twoja sprawa i mi osobiście nie przeszkadza. Ale ankiety raczej nie tworzyli ludzie z radia (bo pewnie się na tym nie znają) tylko wynajęta firma czy coś takiego.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Neo01 pisze: pn sty 30, 2023 9:22 pm
barb42 pisze: pn sty 30, 2023 7:37 pm Mam pytanie do słuchaczy 357, audycja "Taka sprawa", dziś w zastępstwie prowadził Niedźwiedź, a jak ta audycja zazwyczaj brzmi muzycznie i treścią mówioną?
"Taka sytuacja" ;)
"Taka sytuacja".
Najczęściej chyba Maja Piskadło.
To taka luźna audycja, w klimatach śniadaniowych lub weekendowych, z nowszą muzyką zwykle.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn sty 30, 2023 11:54 pm Ale ta dyskusja była o ankiecie, a nie o radiu. Masz swoje opinie o radiu czy nawet konkretnie o LP357 to Twoja sprawa i mi osobiście nie przeszkadza. Ale ankiety raczej nie tworzyli ludzie z radia (bo pewnie się na tym nie znają) tylko wynajęta firma czy coś takiego.
Jasne, że o ankiecie. Nigdzie nie napisałem, że o 357. I też wiem, że ankiety nie tworzył Stelmach czy Niedzwiecki czy inny, tylko ta ankieta była raczej skierowana do słuchaczy by wypowiedzieli się o 357 a nie o radio Maryja czy TVP. To tak jak TVN zleca zrobienie sondażu poparcia dla partii i TVP robi ten sam sondaż, wtedy w TVN, Pis ma 31% a KO 29, zaś w TVP, Pis ma 36 a KO 25. I takie samo wrażenie odniosłem w tejże ankiecie, że jest skrojona pod 357. Dlatego większość z Was oceniają moją negatywną ocenę pod kątem złej oceny dla 357. Podejrzewam gdyby taką samą ankietę przygotowała Trójka i byście ją rozwiązywali będąc słuchaczami 357 to byście ją mogli ocenić bardzo negatywnie, a wtedy słuchacze trójki mogli by być Waszymi oponentami. I też tylko mam na myśli samą ankietę a nie radio. Sporo osób jest zafiksowanych na punkcie 357 tak samo jak kiedyś na punkcie Trójki, tak samo jest z fanami tu na forum ja źle raczej nigdy nie ocenię LP, Martyr nigdy DM, obserw99 a-ha, DX2 Pet Shop Boys, dla innych to może być koszmarem i fajnie, że są tak odmienne zdania. Tak jest też tutaj. Wszystko co tu pisałem wcześniej aż dotąd to była moja opinia, nigdy nie będę przyklaskiwał komuś dla zasady. Jeśli ja szanuję czyjąś ocenę (opinię) kogoś to ktoś niech poszanuje moją, z którą też ma prawo się nie zgadzać, a nie mi wyjeżdżać, że ma stopień naukowy, bo to nic to nie ma nic wspólnego z moją opinią na temat odbierania tej ankiety przez moją osobą, a wręcz świadczy o próbach pokazania, że ktoś jest mądrzejszy od jajka czy kurki. Tyle z mojej strony.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Nie ciągnijmy dalej tego tematu, szkoda czasu.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Radio 357

Post autor: temik3 »

Miszon pisze: wt sty 31, 2023 11:41 am Nie ciągnijmy dalej tego tematu, szkoda czasu.
Jasne że szkoda czasu. Dawno powinien być ten temat zakończony.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Radio 357

Post autor: Neo01 »

Miszon pisze: wt sty 31, 2023 10:14 am "Taka sytuacja".
Najczęściej chyba Maja Piskadło.
To taka luźna audycja, w klimatach śniadaniowych lub weekendowych, z nowszą muzyką zwykle.
Toż napisałem, że sytuacja. Maja jest w poniedziałki, od wtorku do czwartku przypisani są inni redaktorzy.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: bobby-x »

barb42 pisze: ndz sty 29, 2023 8:00 pm Statystycznie jesteś i w ankiecie powinieneś zaznaczyć opcję Radio 357, jeśli sam uznałeś, że nie jesteś i nie wybrałeś stosownej opcji, to ankieta w tym miejscu dobiegła końca. Droczysz się i na tym zakończę polemikę z Tobą.
Barbuś, nie krzycz mi na Jolly'ego, to dobry Chłopak.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Oglądał/słuchał (nie wiem jaka to był forma) ktoś wczorajszego "lajwa" na temat przyszłości stacji?
Czy ja dobrze zrozumiałem, a raczej czy dobrze zrozumieli ci, którzy tam tak napisali:
- koncepcja listy jest taka, że to ma być miła audycja, a muzyka jest tylko tłem
?
:roll:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

Coraz bardziej na to wygląda. Ale może ktoś im powie, że dla słuchaczy muzyka też jest ważna.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Radio 357

Post autor: Neo01 »

Z tym tłem to chyba trochę nadinterpretacja. Marcel powiedział, że bardzo miło mu się czyta to, co słuchacze do niego piszą, co tam sobie robią w trakcie listy i nie zamierza nic tu zmieniać.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: tadzio3 »

Jeszcze tego nie słuchałem, ale można obejrzeć go tutaj:
https://www.facebook.com/filip.szuchta/ ... 6438117318

Lista przebojów z natury jest zabawą, więc powinna być miła dla ucha. Mało kto traktuje ją nazbyt poważnie.
ODPOWIEDZ