poszukuję utworów

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

afala

poszukuję utworów

Post autor: afala »

poszukuje dwóch utworów jednego wykonawcy gdzies z końca lat 80'.W ref. tych utworów sa słowa:
1. usta malowane włosy jak kasztany miała wtedy tylko 17 lat bała się pajakwó nie lubiła piątków i chodziła jka królewski paw...."
2.park to nie jest miejsce do kochania każdy o tym barzdo dobrze wie, za mało na ławce miejsca jest do spania choćbyś nie wiem jak gnieździł się..."
Jeżeli ktoś pamięta te utwory, to z góry dziękuje za pomoc.
Lord Kicek

Post autor: Lord Kicek »

ireneusz dudek?
Hektor98
Posty: 9
Rejestracja: wt sie 19, 2003 1:19 pm
Lokalizacja: Polska

Post autor: Hektor98 »

Wojciech Blond
afala

Post autor: afala »

niestety nie mogę w ogóle zlokalizować tego Wojciecha Blonda
Gość

Post autor: Gość »

Hektor98 pisze:Wojciech Blond
Awatar użytkownika
tst72
Posty: 42
Rejestracja: czw wrz 29, 2005 10:02 pm
Lokalizacja: TST

Post autor: tst72 »

Tytuł to prawdopodobnie "Ławka, to nie jest miejsce do kochania", drugi utwór Wojtka Blonda to "Jeansowy mundurek". Szanse na znalezienie raczej marne.
jadis

Post autor: jadis »

pierwszy to "park" drugi to "jeansowy mundurek" jeszcze był trzeci - cover it's sin w wersji po polsku zbliżonej do wersji pet shop boys....szanse na znalezienie mniej niż marne
Gość

Re: poszukuję utworów

Post autor: Gość »

afala pisze:poszukuje dwóch utworów jednego wykonawcy gdzies z końca lat 80'.W ref. tych utworów sa słowa:
1. usta malowane włosy jak kasztany miała wtedy tylko 17 lat bała się pajakwó nie lubiła piątków i chodziła jka królewski paw...."
2.park to nie jest miejsce do kochania każdy o tym barzdo dobrze wie, za mało na ławce miejsca jest do spania choćbyś nie wiem jak gnieździł się..."
Jeżeli ktoś pamięta te utwory, to z góry dziękuje za pomoc.
Madzia

Post autor: Madzia »

Znam tego pana co napisał te teksty
Nietiutiu

Wojciech Blond

Post autor: Nietiutiu »

http://www.alexmusic.pl/plyty.php

Polecam przedostatnią płytę, utwór szósty... to już trzy kawałki Wojtka Blonda, można by całą EP-kę wydać!!!
cgzyb
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 24, 2023 10:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1988

Re: poszukuję utworów

Post autor: cgzyb »

hej
https://www.youtube.com/watch?v=wu2f-Vsh5EQ
może trochę późno.....
... ehhh też tego długo szukałem
ODPOWIEDZ