Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

temik3
Posty: 17417
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: temik3 »

TStudent pisze: ndz maja 31, 2020 2:35 pm
kajman pisze: ndz maja 31, 2020 2:03 pmChodziło o to, żeby udupić Kazika.
Czy na pewno udupić Kazika? Przez całą sytuację video z piosenką faktycznie zyskało na popularności.
Wydaje mi się, że wykorzystano pretekst do pozbycia się Niedźwiedzia w okolicach 2000. notowania i to chodziło bardziej o to, żeby w radiu zrobić rewolucję, coś w rodzaju wymiany pokoleniowej i przy okazji tę wymianę wykorzystać do celów politycznych.
To tak mniej więcej by wynikało z mojego śledztwa przeprowadzonego na podstawie trochę Waszych wypowiedzi, trochę - wywiadów dla stron internetowych.
Detektyw Murdock.
Moim zdaniem nawet nikt nie wiedział, że Kazika Mariusz Owczarek zagrał o 2 w nocy, a potem nikt nawet nie miał pojęcia, że Kazik wygrał notowanie, dopiero zapewne "dobra pisowska dusza" chciała się wykazać i zrobiła aferę. A potem poszło po całości, tu w pierwszej wersji nie chodziło nawet o Marka tylko o ten utwór żeby go nie było, bo tak przedstawiano to początkowo. Kiedy już zorientowali się, że ten numer nie przejdzie to czepili się fałszowania notowania i przy okazji znalazła się okazja do odstrzelenia Marka. Pseudo dyrektorzy mysleli, że nikt nie zaprotestuje, a jeśli już to będą mieć poparcie z zewnątrz, stąd te pieniądze wymyślone przez jakiegoś pseudo podstawionego buca (patrz Grodzki, sytuacja podobna), ale przejechali się mocno. Pretekstem pewnie też nie było 2000 notowanie bo prezesina pewnie nawet nie miała (nie ma) pojęcia, że taka lista ma być. A czy chcieli zrobć rewolucję przed wyborami w Trójce? Wątpię, gdyby tak było to dziś by już było po rewolucji. Raczej bym optował za tym, że jakby ją mieli zrobić to dokładnie po wyborach, kiedy długopis wygrałby. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu i oby za nią zapłacili wysoką cenę.
Dobra może już wystarczy mojego pitolenia, czekam na odmrożenie LP3, tak samo jak wy.... tej paniusi co na niczym się nie zna, a na pewno na zarządzaniu radiem.
KrzysztofzKrakowa
Posty: 56
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 7:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983
Lokalizacja: Kraków

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: KrzysztofzKrakowa »

TStudent pisze: ndz maja 31, 2020 1:15 pm Zastanówmy się, jakiej listy właściwie chcemy? Czy akceptujemy to, że wyniki mogą nie być prawdziwe ..., czy chcemy wyników uczciwych, nawet jeśli nasi ulubieni artyści/piosenki nie będą wysoko? ...
...

Wiesz, uczciwość ponad wszystko, wiadomo, jedno konto na jedno nazwisko, tylko jak to zweryfikować? Jeśli będziemy na lp3 głosować przez Profil Zaufany...
No tak, ale zaczyna się wtedy klasyczny przerost formy nad treścią... Nie można zmechanizować i pozbawić duszy Listy tylko dlatego, że jakiś wazeliniarz i wazeliniara postanowili w bezkresnej otchłani swej tęsknoty za rozumem zrobić aferę i obrzucić kogoś mięsem i oszczerstwami.
To byłoby wylanie dziecka z kąpielą. Przecież to wciąż ma być ZABAWA!!! To nie jest jakaś gra o złote kalesony! OK, nie powinno się oszukiwać, to jasne, ale niech każdy pilnuje swojego sumienia a nie innych, bo inaczej to robi się taki bałagan jaki właśnie się odbywa. Najgorzej jak się siedzi na czyimś podwórku zamiast ogarnąć własne. Oczywiście, że zakładanie wielu kont jest nie fair, oszukuje się Prowadzących, innych głosujących i samego siebie. Niemniej zostawmy to jednak moderatorom a sami po prostu jako głosujący tego nie róbmy, ot z szacunku do innych. Tak jak nie ma sensu oszukiwać w towarzyskiej grze planszowej ze znajomymi. Nawet za cenę przegranej. Lubimy określone utwory, ale to właśnie jest piękno i emocje, że nie wiadomo jak się to ułoży! W latach 80-tych też zdarzyło mi się wysłać z bratem kilka kartek na ulubiony utwór, więc wypowiadam się niejako z obydwu stron. Ale od tego czasu już nigdy tego nie robiłem. Ot, takie doświadczenie. Przy okazji: przepraszam!
pbd2
Posty: 1295
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

TStudent pisze: ndz maja 31, 2020 2:35 pm Czy na pewno udupić Kazika? Przez całą sytuację video z piosenką faktycznie zyskało na popularności.
Wydaje mi się, że wykorzystano pretekst do pozbycia się Niedźwiedzia w okolicach 2000. notowania i to chodziło bardziej o to, żeby w radiu zrobić rewolucję, coś w rodzaju wymiany pokoleniowej i przy okazji tę wymianę wykorzystać do celów politycznych.
To tak mniej więcej by wynikało z mojego śledztwa przeprowadzonego na podstawie trochę Waszych wypowiedzi, trochę - wywiadów dla stron internetowych.
Zapewne zaczęło się od panicznego strachu dyrektora, że go niunia za "tego Kazika" wbije na pal i wydłubie mu na nim oczy niczym Wiśniowiecki Kozakom zaporoskim. A potem zapewne ktoś wpadł na pomysł udupienia przy okazji Niedźwiedzia (jako ikony "starych" w Trójce, ale też faceta skalanego w oczach prawicowych hunwejbinów rzekomą współpraca z SB, w co część z nich święcie wierzy) i przejęcia flagowej audycji (a potem - jak się okazało - nawet całej stacji) przez opcję rządzącą i jej zwolenników.
kajman
Posty: 64260
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

Ja mam odczucie, że Niedźwiedź oberwał, bo kogoś trzeba było uwalić, a sam Bartek Gil nie wystarczał (bo niestety okazało się, że to nie on sam w tajemnicy przed Markiem to robił).
Darekfz111
Posty: 137
Rejestracja: wt maja 19, 2020 11:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Darekfz111 »

Witam.
Swego czasu Pan Piotr Metz powiedział, że nie wróci do Trójki, dopóki Pan Marek Niedzwiecki nie zostanie przeproszony.
Wczoraj miał audycję. Czyli uznał przeprosiny nowego dyrektora pr 3 za wystarczajace.
Troche to nie teges.
Bo jak oczerniali, to ogólnopolsko, a jak trzeba przeprosić, to nie ma komu a jak już, to tylko na antenie trójki i przez pracownika trójki.
Cała banda się schowała a niunia dalej ma ciepła posadke.
Zbiera siły na atak po wyborach.
Przykre to...
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Powrót Marka byłby dobrym posunięciem i Metza też, ale jest jak jest.
pbd2
Posty: 1295
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

Darekfz111 pisze: ndz maja 31, 2020 3:39 pm Witam.
Swego czasu Pan Piotr Metz powiedział, że nie wróci do Trójki, dopóki Pan Marek Niedzwiecki nie zostanie przeproszony.
Wczoraj miał audycję. Czyli uznał przeprosiny nowego dyrektora pr 3 za wystarczajace.
Troche to nie teges.
Bo jak oczerniali, to ogólnopolsko, a jak trzeba przeprosić, to nie ma komu a jak już, to tylko na antenie trójki i przez pracownika trójki.
Cała banda się schowała a niunia dalej ma ciepła posadke.
Zbiera siły na atak po wyborach.
Przykre to...
Nie znamy szczegółów negocjacji. Może taki sposób załatwienia sprawy był warunkiem brzegowym przywrócenia autonomii stacji? Jeśli brał w tym udział Czabański, to zapewne zrobił to tak, żeby niuni nie stała się krzywda - widać jest mu potrzebna w tej układance. Niestety - PiS stworzył system, w którym postaw, zachowań i wyborów ludzi nie można już mierzyć miarą stosowaną w wolnym kraju, tylko taką jak w dyktaturze - ze wszystkimi tego konsekwencjami. W 1982 roku nikt nie przepraszał dziennikarzy wyrzuconych w stanie wojennym, ale dyrektor Turski dostał autonomię i stworzył na ruinach nową Trójkę, za którą nie tak dawno płakali słuchacze. Być może teraz też trzeba było zapłacić pewną cenę za możliwość odbudowy stacji. Smutne to, ale zapewne prawdziwe. Najbardziej żal mi Bartka, Helen i Niedźwiedzia... :-/
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: ku3a »

Wątek ma ponad 200 stron. Myślę, że treści należy tutaj ograniczać do naprawdę ważnych.
W związku z tym przypominam o dwóch obecnie najważniejszych zasadach:
- proszę pisać tylko na temat bezpośrednio związany z toczoną dyskusją. W przeciwnym przypadku posty będę (bez informowania) kasować. Kilka zostało już w trakcie weekendu skasowane.
- proszę ograniczać treści cytowanych postów i zostawiać tylko, na co się bezpośrednio odpowiada. Nikomu się nie chce przebijać przez całą stronę postów gdzie są cytaty, cytaty cytatów czy cytaty cytatów cytatów.
mikrobi
Posty: 797
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: mikrobi »

Czy ja wiem, czy to ta sama Trójka?
Z osób, które wtedy przyszły w ostatnim okresie pracowały dwie - oczywiście Marek Niedźwiecki i ...Wojciech Reszczyński, który chyba marzył o roli budowniczego nowej, antykomunistycznej Trójki. Fakt, że jego - w przeciwieństwie do M.N. - nikt w obozie prawicowym nie rozlicza (a co innego dziennikarz muzyczny, co innego członek redakcji Zd3) jest dość przykry i w sumie znamienny. A panowie spotkali się też w takiej zapomnianej stacji telewizyjnej RTL7, gdzie Reszczyński był prezenterem informacyjnego serwisu a Niedźwiecki prowadził taką półgodzinną audycje o muzyce, gdzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi na temat ich ulubionych wykonawców.
Natomiast inni albo byli już w Trójce wcześniej albo przyszli znacznie później.
omega
Posty: 38
Rejestracja: sob maja 23, 2020 10:38 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: omega »

bidżys pisze: ndz maja 31, 2020 12:26 pm
omega pisze: sob maja 30, 2020 9:57 pm Wystarczyłoby na siłę nie szukać w redakcji Trójki winnych tego, że notowanie 1998 wygrała piosenka Kazika.
No ale chcieli i co Pan im zrobisz? Zauważ, że gdyby redakcja nie ingerowała w wyniki, to już by nie dało się wciskać kitu o fałszerstwie, ponieważ w elektronicznym systemie glosowania wszystko jest czarno na białym. Ewentualnie mogliby się czepiać słuchaczy, ale wtedy życzę powodzenia. :)
Nie byłoby czepiania się fałszerstwa, to znalazłoby się coś innego.

Widzę, że ciągle nie rozumiesz. Ta ekipa w radio wykonuje polecenia partyjne. Najpierw mają wynik, potem szukają argumentów i powodów.

Nie byłoby oskarżenia o fałszerstwa, to okazałoby się, że MN przeszedł rano na czerwonym świetle albo nie założył maseczki w studio.

To samo zrobiono z protestującymi przed trójką. Dostali jakieś absurdalne zarzuty - jak ta dziewczyna, która samotnie stała z rowerem (i transparentem).
bidżys pisze: ndz maja 31, 2020 12:26 pm
Rozumiem, że Twoja wypowiedź to ironia i stąd uśmieszek.
Ironia była w części o małpie i wybuchu, ale przecież nie bez powodu redakcja korygowała wyniki. Naprawdę nie rozumiem skąd taka wyrozumiałość dla głosujących wielokrotnie.
Jakoś nie słyszałem, aby dyrekcja radia miała jakiekolwiek zastrzeżenia do głosujących wielokrotnie. Nie wiem skąd więc teza o wyrozumiałości.

Gdyby okazało się, że Kazik wygrał i byliby głosujący wielokrotnie, to MN byłby oskarżony o fałszowanie i uwzględnianie wielokrotnych głosowań. Tłumaczę Ci najjaśniej, jak tylko się da. Nie ma znaczenia, kto i jak głosował ani kto i jak liczył głosy. Ważne było to, że Kazik wygrał a to stanowiło zagrożenie dla dyrekcji trójki i radia. Stąd na siłę szukanie winnych. Lista i głosowanie ich w ogóle nie obchodzi. Liczy się tylko to, by nikt nie śmiał śpiewać piosenek, które mogą być nieprzychylne władzy.
mikrobi
Posty: 797
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: mikrobi »

Takie piosenki były na liście. Wymieniłbym co najmniej 10 z okresu po 2016 r. Zresztą pisałem o nich w innym wątku.
Albo było tak, że rządzący o nich nie wiedzieli.
Albo wiedzieli, ale tłumaczyli sobie, że to nie o nich.
Albo wiedzieli, że o nich, ale uważali, że w gruncie rzeczy co z tego - trochę piosenka będzie grana i tyle.

Przy Kaziku to już się nie dało - piosenka była napisana w sposób oczywisty a nie aluzyjny. No i trafiła pod szerokie strzechy a nie tylko do komeserów. Stąd taka a nie inna reakcja, jakkolwiek skrajnie głupia.
pbd2
Posty: 1295
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

mikrobi pisze: ndz maja 31, 2020 5:38 pm Takie piosenki były na liście. Wymieniłbym co najmniej 10 z okresu po 2016 r. Zresztą pisałem o nich w innym wątku.
Z tego co pamiętam, to np. "Polski ABCD" Peszek poza Listą w zasadzie nie grali - a też była na pierwszym miejscu.

Za to niektóre niemal codziennie puszczali redaktorzy w czasie obowiązywania "ramówki epidemicznej" - "Dobre dni" Perfectu to chyba nawet dwa razy któregoś dnia słyszałem. Tak jak w PRL, ta władza też toleruje utwory "ezopowe".
Ale z Kazikiem to trochę tak, jakby w 1985 roku ktoś dopuścił do radia i LP3 kawałek uderzający bezpośrednio w Jaruzelskiego, przezornie zagrał go raz w nocy, a potem zgodnie z prawdą wyemitował na pierwszym miejscu. Tylko że wtedy siedziała w radiu pani cenzorka, która złapałaby się za głowę i po prostu by tego nie dopuściła na antenę.

Zastanawiam się zresztą, czy dopuszczenie możliwości grania tego w ogóle w państwowym radiu nie było jakąś prowokacją ze strony władzy.
I powtarzam za Zozuniem i Gilem: "kto" doniósł Kowalczewskiemu, co wygrało Listę.
Ostatnio zmieniony ndz maja 31, 2020 5:53 pm przez pbd2, łącznie zmieniany 1 raz.
omega
Posty: 38
Rejestracja: sob maja 23, 2020 10:38 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: omega »

kajman pisze: ndz maja 31, 2020 3:19 pm Ja mam odczucie, że Niedźwiedź oberwał, bo kogoś trzeba było uwalić, a sam Bartek Gil nie wystarczał (bo niestety okazało się, że to nie on sam w tajemnicy przed Markiem to robił).
Podejrzewam, że aż tak duża afera to trochę przypadek - trudno było zatrzymać lawinę a dyrektor trójki i niunia postanowili nie cofnąć się o krok. Każde kolejne działanie miało uzasadniać poprzednie.

Po kolei (moja interpretacja wydarzeń):

1. Piątek wieczór - wygrywa Kazik, dyrektor jest przerażony, więc ściąga listę (możliwe, że aferę wywołała niunia i zablokowała stronę z wynikiem).
2. Skoro już zablokowano, to trzeba było znaleźć na szybko jakieś uzasadnienie (bo przecież nie można się przyznać do tego, że zakazano grać "Twojego bólu" na antenie), w związku z tym pada tłumaczenie, że zaszła pomyłka, ponieważ wygrała piosnka, której nie było w zestawie do głosowania.
3. Szybko okazało się, że dyrektor wszystko pomieszał - owszem "Twój ból" był nowością, ale nie oznacza to, że nie mógł być nowością na 1. pierwszym miejscu. Stąd tłumaczenia, że był "taki zwyczaj", że piosenka najpierw wchodziła do poczekalni.
4. Jak okazało się, że tłumaczenie o braku w zestawie do głosowania jest nieprzekonujące, to trzeba było wymyślić coś innego. Nie można było się już wycofać z decyzji o zawieszeniu notowania. Dlatego zaczęto kombinować z głosami. Okazało się, że w systemie jest sporo głosów, które są nieliczone (nabijane automatami, wielokrotne głosowania, etc.). Dlatego kazano przejrzeć i dopasować taką interpretację zdarzeń, by wyszło, że MN specjalnie zmienił liczbę głosów, by wygrał Kazik.
5. Próbowano jeszcze BG i MN przekonać, by potwierdzili, że manipulowali przy liście.
6. Samo wymyślanie nowej historyjki uzasadniającej działania dyrektorstwa trwało dość długo. Od razu przystąpiono do ataku, pojawił się pomocniczy artykuł o stawkach za pierwsze miejsce na liście, itd. itp.
7. Zaczęli rezygnować kolejni dziennikarze i afera zrobiła się większa niż miała być.
8. Gdyby nie wybory, to nikt by się tym nie przejął. Ale skoro są, to dano Kubie Strzyczkowskiemu czas do końca drugiej tury, aby połatał trójkę, żeby można było obwieścić światu, że sprawa trójki jest zamknięta. Po drugiej turze przyciśnie mu się śrubę, a jeśli się nie zgodzi, to wyleci pod byle pretekstem (zawsze coś się znajdzie - jak widać z powyższego, nawet jak się nie znajdzie, to można tak zinterpretować rzeczywistość, by znaleźć).

Przy okazji niunia i dyrektor dowiedzieli się, co to jest efekt Streisand.

Cenzury w trójce nie ma, ale "Twój ból" nie jest grany. Ciekawe, czy kiedykolwiek leciał w jedynce?

Mam złe przeczucia dotyczące przyszłości listy trójki. Władzy na tym nie zależy, na niezależnej trójce też nie, więc sprawa będzie miała swoją kontynuację po wyborach.
omega
Posty: 38
Rejestracja: sob maja 23, 2020 10:38 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: omega »

mikrobi pisze: ndz maja 31, 2020 5:38 pm Przy Kaziku to już się nie dało - piosenka była napisana w sposób oczywisty a nie aluzyjny. No i trafiła pod szerokie strzechy a nie tylko do komeserów. Stąd taka a nie inna reakcja, jakkolwiek skrajnie głupia.
Efekt Streisand.

Kazikiem zainteresowała się znacznie szersza rzesza po aferze niż przed. Płyta ponoć już jest złota.

Już zaczęły się spiskowe teorie, że cała sytuacja została sprowokowana przez (tutaj wpisać dowolną nielubianą przez władzę osobę) po to, by wypromować płytę Kazika. echhhh

I tylko trójki żal.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5458
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: barb42 »

Na forum Listy Przebojów Programu Trzeciego, posty zawierające nazwiska Czabański, Kamińska, Kowalczewski obok Niedźwiecki, Wachowicz i Gil, uważam za niestosowne, bez względu na kontekst.
pbd2
Posty: 1295
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

Więcej będzie wiadomo po wyborach na podstawie tego, co zrobią z niunią po zakończeniu drugiej tury (tak jak przypuszczałem, przed wyborami nawet jeśli chcą, to jej nie wyrzucą, bo to byłoby zbyt kosztowne propagandowo). Jeśli zostanie, trzeba się będzie przygotować na kolejne afery (miejmy nadzieję, że tym razem jednak nie LP3 będzie ośrodkiem ataku), jeśli wymienią ją na kogoś bardziej koncyliacyjnego, to będzie raczej dobry znak.
Lista być może przetrwa, ale nie wiadomo, czy Niedźwiedź zgodzi się na powrót i prowadzenie jej, mając gdzieś tam jednak nad sobą na górze niunię. No i mam wrażenie, że redakcja nie za bardzo wie, co zrobić, żeby nie musieć grać "Twojego bólu" w sytuacji kiedy wiadomo, że może on w obecnej sytuacji być na szczycie nawet kilkanaście tygodni. Wcale się nie zdziwię, jeśli naprawdę w 2020 roku na LP3 pójdą w ruch odkurzone po latach werbelki...
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4592
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: obserw99 »

Dzisiaj zamiast Siesty i Kydryńskego była jakaś nieznana mi Pani z muzyką Reggae. To ogromny jakościowy zjazd w dół. Wg mnie tragedia. Jeśli taka ma być ta nowa Trójka to ja wysiadam...
pbd2
Posty: 1295
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

obserw99 pisze: ndz maja 31, 2020 6:28 pm Dzisiaj zamiast Siesty i Kydryńskego była jakaś nieznana mi Pani z muzyką Reggae. To ogromny jakościowy zjazd w dół. Wg mnie tragedia. Jeśli taka ma być ta nowa Trójka to ja wysiadam...
Poczekajmy, nie spieszmy się, młodzi muszą się pojawić i to niezależnie od tego, kto rządzi i jaki jest ustrój. Pamiętam, że to samo wielu słuchaczy pisało i mówiło 20 lat temu o pierwszych audycjach Szydłowskiej czy tak żałowanej ostatnio Gacek - że tu i tu było coś fajnego i prawdziwie trójkowego, a teraz szarogęsi się "jakaś pani, która nawet "r" nie umie wymówić", a i muzykę gra jakąś dziwną :-D A red. Bugalskiego nazywano w prasie "złotym chłopaczkiem z radia komercyjnego".
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Była już kiedyś w poniedziałki "Reggaeneracja" zamiast "Budzika" od 4:00 do 6:00 rano, chyba o to Panią Tobie chodziło obserw.
To Ola Budka, która prowadziła bądź prowadzi za Piotrka Łodeja "Budzik", początkowo w poniedziałki po usunięciu z ramówki "Reggaeneracji".
KrzysztofzKrakowa
Posty: 56
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 7:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983
Lokalizacja: Kraków

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: KrzysztofzKrakowa »

pbd2 pisze: ndz maja 31, 2020 6:07 pm Wcale się nie zdziwię, jeśli naprawdę w 2020 roku na LP3 pójdą w ruch odkurzone po latach werbelki...
"Twój ból..." w sumie też od wejścia perkusji się zaczyna, więc... :D
adrianec
Posty: 10820
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 5:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adrianec »

barb42 pisze: ndz maja 31, 2020 5:57 pm Na forum Listy Przebojów Programu Trzeciego, posty zawierające nazwiska Czabański, Kamińska, Kowalczewski obok Niedźwiecki, Wachowicz i Gil, uważam za niestosowne, bez względu na kontekst.
niestosowne? ja zaraz zacznę klnąć, że mija kolejny tydzień, a reżim NIE POZWALA zagłosować na Listę!!! to jakiś bezsensowny koszmar, co się obecnie dzieje

Czabański i Kamińska powinni zostać dyscyplinarnie zwolnieni! psują kulturę, nienawidzą słuchaczy!
KrzysztofzKrakowa
Posty: 56
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 7:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983
Lokalizacja: Kraków

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: KrzysztofzKrakowa »

W każdym razie dla mnie sprawa jest prosta. Bardzo lubię i cenię p. Strzyczkowskiego, p. Stelmacha, p. Kaczkowskiego, lubiłem audycje p. Manna, także te z p. Gacek, p. Owczarka... jednak dla mnie Trójka to Lista, a Lista to Pan Niedźwiecki. Dla mnie Lista bez Pana Marka po prostu ... nie istnieje.

Jeśli to całe towarzystwo wzajemnej adoracji (nie wymieniam nazwisk tych osób w jednym poście z p. Markiem na wniosek z jednego z wcześniejszych postów - podoba mi się taki wyraz szacunku dla p. Marka) z żalo-zarządu PR. TVP i rady mediów narodowych nie poskromią swojego żałosnego ego i nie przeproszą za |@#!%@&*$|, którego się dopuścili i jeśli Pan Marek Niedźwiecki nie wróci do Trójki prowadzić Listę, to dla mnie jest to koniec sensu słuchania Listy i Trójki.

Nota bene, skoro o przeprosinach mowa - uważam, że nam, słuchaczom i sponsorom zarówno tego facecika na cz, jak i tej paniusi na k (nie, nie o to k... chodziło), jak i TVP i PR (podatki, abonamenty, słuchanie reklam i inne daniny), także należą się przeprosiny za całą sytuację, za narażenie na stres, za wejście w zgnojonych butach do naszych domów i za uważanie, że jesteśmy takimi idiotami jak oni, że uwierzymy w te kłamstwa i pomówienia.

Howgh!
adrianec
Posty: 10820
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 5:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adrianec »

powinien pójść pozew zbiorowy
lady
Posty: 17796
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: lady »

Cotygodniowe przesłuchiwanie nowości w zestawie LP3 przyprawiało mnie czasami o ból zębów.
Dzisiaj już jednak nawet za tym tęsknię ... :cry:
ku3a
Posty: 20950
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: ku3a »

przypominam o istnieniu tematu Co się dzieje z naszą Trójką?
proszę tam pisać o wszelkich aktualnych tematach związanych z Trójką, a niezwiązanych z Listą.
Zablokowany