XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: Martyr »

Puk puk!
Hej ho ... to już za chwilkę za momencik, zostały tylko 2 tygodnie :D
ostatnio sobie uświadomiłam, że poprzedni zlot był 2 lata temu, aż nie mogłam w to uwierzyć..
zatem u mnie już emocje zlotowe zaczynają się pojawiać :mrgreen: jakiś taki entuzjazm :D :mrgreen:
melduję, że zaliczka poszła.
Yacy pisze: ndz sie 29, 2021 4:01 pm
adameria pisze: ndz sie 29, 2021 2:17 pm Pytanie przy okazji - czy jest ktoś chętny na wycieczkę do Żoliborza w czwartek w miejsce wiadome czyli na Słowackiego 19a?
MY :-) Koniecznie!
Tylko o której? Wierność w stereo? ;-)
Potwierdzam :D

357 oczywiście na TAK :D
Wierność może być, byłoby fajnie
a jakby jednak w piątek to kiedy? Przed Listą Piosenek? Jakieś propozycje? Może zrobimy ankietę? :wink:
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: TStudent »

Przed LP? Nie wiem bo Pan Kubuś lubi we wrześniu urlopować z tego co mi wiadomo. A na pewno urlopował dwa lata temu we wrześniu.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9961
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: bobby-x »

A czy już pytaliście czy w ogóle to będą chcieli nas tam widzieć?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15309
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: Miszon »

Jeśli chodzi, o mnie sprawa wygląda nieciekawie :-( . Owszem, mam wolne od czwartku do poniedziałku, czyli aż 5 dni...
... ale co z tego: w piątek i tak muszę zaprowadzić dziecko do szkoły a potem odebrać (na drugą zmianę ma), a w sobotę muszę być cały dzień w domu (żona pracuje 8-20).
Także to co się z mojej strony szykuje to albo w ogóle nieobecność, albo pojawienie się na chwilę wieczorem w czwartek i wieczór piątkowy ale bez nocki :-/ .
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5192
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: konwicki1980 »

Przyjedź lepiej w sobotę wieczór, bo Avalon czeka 8) Chyba że w piątek zagramy w to.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15309
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: Miszon »

Jakoś mnie już zmęczył przyznam. A na pewno wizja grania w niego o 2 w nocy wygląda całkiem zniechęcająco.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: Martyr »

TStudent pisze: śr wrz 01, 2021 8:10 am Przed LP? Nie wiem bo Pan Kubuś lubi we wrześniu urlopować z tego co mi wiadomo. A na pewno urlopował dwa lata temu we wrześniu.
Jeśli o mnie chodzi, to nie mam ciśnienia żeby spotkać Pana Kubę. Po prostu pomyślałam że to byłby może fajny czas na wizytę na Słowackiego, żeby przyjść chwilę przed Lista poczuć ten smak oczekiwania, przywitać się z Ekipą listową, pobyć kilka chwil na Liście, no i powąchać Radia 😁😁
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: TStudent »

Miałem na myśli, że jak będzie druh zastępowy, którego nie znacie z 3, to że może być o to ciężej, ale zobaczymy ;)
Ale jeśli mamy zahaczyć o Listę, też bardzo spoko, a nawet bardziej. Wtedy od razu przyjadę na Ż. i na pewno Was nie zgubię ;)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11826
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: adameria »

1. Zaliczka poszła, mam nadzieję.
2. Może być wizyta w piątek.
Czy będą nas chcieli? Jeśli choćby część z nas jest patronami, to chyba tak. To nie jest tamto radio...
3. Jestem za pizzą w czwartek, bo antyjaroszowy ;-) argument Kuby bardzo do mnie przemawia.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: LLucky »

adameria pisze: śr wrz 01, 2021 6:39 pmCzy będą nas chcieli? Jeśli choćby część z nas jest patronami, to chyba tak. To nie jest tamto radio...
Z tego co słyszałem, to jak ktoś nieśmiało zagląda przez szybę budynku przy Słowackiego 19A, to redaktorzy chwytają za rękę i na siłę wciągają do środka. Tak więc nie obawiałbym się o to, że nie wpuszczą, a raczej o to, że nie wypuszczą... ;)
adameria pisze: śr wrz 01, 2021 6:39 pmJestem za pizzą w czwartek, bo antyjaroszowy ;-) argument Kuby bardzo do mnie przemawia.
Powoli wyłania się taki plan: pizza w czwartek, piątek wyjazd do 357, sobota ABC, w międzyczasie gry i zabawy. Co Wy na to? Według mnie jest całkiem znośny, ale ma dwa minusy.
Pierwszy minus jest taki, że niektórzy przyjeżdżają po czwartku i nie załapią się na pizzę (konwicki1980 już to oprotestował :P ;) ).
Drugi minus jest taki, że będzie dużo jeżdżenia w piątek, a ja nie mam samochodu. Na zlot zamierzam wziąć jakiś z wypożyczalni, ale raczej będzie to jakiś z tych mniejszych i nie będzie on wygodnym środkiem transportu. Oprócz tego zapewne wwas będzie dysponował samochodem, aczkolwiek to nie zmienia faktu, że cała delegacja na Słowackiego może się do tych dwóch samochodów nie zmieścić. Zresztą muszę jeszcze zorientować się, czy jednak nie lepiej będzie wypożyczyć jakieś większe auto, bo może okaże się przydatne w tym celu. Porównam ceny, jak będę wiedział, ile osób jedzie do radia.
A tak w ogóle to uprzedzam, że ta konieczność wypożyczenia samochodu na pewno też spowoduje, że zlot będzie jeszcze droższy niż poprzednie. Z drugiej strony tak długo nie wydawaliśmy pieniędzy na zloty, że może jakoś to przeżyjecie. ;)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: Martyr »

LLucky pisze: śr wrz 01, 2021 8:33 pm Drugi minus jest taki, że będzie dużo jeżdżenia w piątek, a ja nie mam samochodu. Na zlot zamierzam wziąć jakiś z wypożyczalni, ale raczej będzie to jakiś z tych mniejszych i nie będzie on wygodnym środkiem transportu. Oprócz tego zapewne wwas będzie dysponował samochodem, aczkolwiek to nie zmienia faktu, że cała delegacja na Słowackiego może się do tych dwóch samochodów nie zmieścić. Zresztą muszę jeszcze zorientować się, czy jednak nie lepiej będzie wypożyczyć jakieś większe auto, bo może okaże się przydatne w tym celu. Porównam ceny, jak będę wiedział, ile osób jedzie do radia.
A tak w ogóle to uprzedzam, że ta konieczność wypożyczenia samochodu na pewno też spowoduje, że zlot będzie jeszcze droższy niż poprzednie. Z drugiej strony tak długo nie wydawaliśmy pieniędzy na zloty, że może jakoś to przeżyjecie. ;)
nie wiem na ile to jest realne, ale pomyślałam o podróży kolejami. Czy ewentualnie przejazd z Emowa do Warszawy i z powrotem mógłby się odbyć ciopągiem? te legendarne podróże złotowe ciopągiem bywały czasem ciekawe w przeszłości..
Nie analizowałam rozkładu więc nie wiem, jak to wygląda, no i potem w komunikacji w Warszawie by dostać się na Słowackiego.. może ktoś podpowie?
To tylko opcja do przemyślenia :-)
LLucky pisze: śr wrz 01, 2021 8:33 pm
adameria pisze: śr wrz 01, 2021 6:39 pmCzy będą nas chcieli? Jeśli choćby część z nas jest patronami, to chyba tak. To nie jest tamto radio...
Z tego co słyszałem, to jak ktoś nieśmiało zagląda przez szybę budynku przy Słowackiego 19A, to redaktorzy chwytają za rękę i na siłę wciągają do środka. Tak więc nie obawiałbym się o to, że nie wpuszczą, a raczej o to, że nie wypuszczą... ;)
też o tym słyszałam, to interesujący sposób, chciałoby się sprawdzić czy to działa :mrgreen: :P
Ostatnio zmieniony śr wrz 01, 2021 9:22 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5192
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: konwicki1980 »

Jest to realna opcja i może z uwagi na piątek i korki nawet szybsza. Przesiadka tylko jedna w zasadzie. Podróż w jedną stronę - ok. 1h10 łącznie z dojściem na Słowackiego.
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: TStudent »

LLucky pisze: śr wrz 01, 2021 8:33 pmZ drugiej strony tak długo nie wydawaliśmy pieniędzy na zloty, że może jakoś to przeżyjecie. ;)
Jestem czwarty rok na Forum, a mimo to nie wydałem ani grosza. Więc jak raz wydam większą sumę, to nic się nie stanie :lol: :lol: :lol:
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: LLucky »

Rzeczywiście z Józefowa można dojechać linią S1 do Śródmieścia i przesiąść się na metro z Centrum na Plac Wilsona w ciągu około godziny. W drugą stronę podobnie, choć łączny czas zależy od przesiadki, ale pociągi S1 kursują co pół godziny, więc raczej nie będzie problemu, żeby wyrobić się na jednym bilecie 90-minutowym za 7 zł w jedną stronę i na drugim w drugą.

Gdyby zaś wizyta odbyła się w sobotę, to można kupić weekendowy bilet grupowy na 5 osób za 40 zł. Wtedy wyszłoby po 8 zł na osobę w obie strony, nie trzeba martwić się limitem czasowym, a poza tym można wsiąść do pociągu Kolei Mazowieckich zamiast nie czekać na SKM S1. Niestety, ten bilet w piątek obowiązuje od 19.00, więc za późno na wyjazd z Józefowa do Warszawy.
kajman
Posty: 64248
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: kajman »

Martyr pisze: śr wrz 01, 2021 5:59 pm przyjść chwilę przed Lista poczuć ten smak oczekiwania, przywitać się z Ekipą listową, pobyć kilka chwil na Liście, no i powąchać Radia
To jest dokładnie to, co by mi odpowiadało najbardziej.
adameria pisze: śr wrz 01, 2021 6:39 pm Jestem za pizzą w czwartek
Wtedy sporo osób się na nią nie załapie. A może dwa razy - w czwartek i w sobotę (np przed ABC).
Zacząłem pisać post wczoraj po 20, przerwałem, zacząłem oglądać Poirota i około 21 zasnąłem. Teraz więc kończę.
LLucky pisze: śr wrz 01, 2021 8:33 pm niektórzy przyjeżdżają po czwartku i nie załapią się na pizzę (konwicki1980 już to oprotestował)
No i właśnie dwie pizze byłyby rozwiązaniem. Nie każdy musi jeść dwa razy (a może np drugi raz symbolicznie jeden kawałek).
LLucky pisze: śr wrz 01, 2021 8:33 pm chwytają za rękę i na siłę wciągają do środka
Jestem duży i trudno mnie wciągnąć, ale nie będę się opierał, więc może się uda. Ale myślę, że warto byłoby spróbować dogadać to wcześniej.
LLucky pisze: śr wrz 01, 2021 8:33 pm cała delegacja na Słowackiego może się do tych dwóch samochodów nie zmieścić
W jedną stronę raczej powinna. Problemem byłby powrót. Ale myślę, że część z nas mogłaby wrócić komunikacją miejską i dopiero od stacji wrócić samochodem. No i być może
Yacy pisze: ndz sie 29, 2021 4:01 pm Tylko my jeszcze nie wiemy czy autem czy busem
jeżeli wybiorą pierwszą opcję to będzie trzeci samochód.
Martyr pisze: śr wrz 01, 2021 9:15 pm legendarne podróże złotowe ciopągiem bywały czasem ciekawe w przeszłości.
Tylko od stacji do Emowa też trzeba by było się jakoś dostać (pod tym względem Śródborów był wygodniejszy). Ale opcja mieszana by to rozwiązywała. Część wraca samochodami, część pociągiem, co zajmie więcej czasu, więc samochód(ody) mógłby wrócić na stację po resztę.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: wwas »

LLucky pisze: śr wrz 01, 2021 8:33 pmOprócz tego zapewne wwas będzie dysponował samochodem
Co prawda podczas poprzedniego zlotu już nim nie dysponowałem (po tym, jak dwa zloty temu wyszło, że jechałem nim sam, doszedłem do wniosku, że nie będzie aż tak potrzebny), ale oczywiście, jeżeli miałby on ułatwić wyprawę na Słowackiego i z powrotem (którą swoją drogą uważam za świetny pomysł), postaram się wrócić do dawnej tradycji.

Co do pizzy być może pewnym rozwiązaniem byłaby jedna w sobotę, wówczas wszyscy chętni (oprócz Miszona) z dużym prawdopodobieństwem by się załapali, ale jeżeli zdecydujemy się na dodatkową w czwartek, też bardzo chętnie dołączę do konsumpcji. :)
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: LLucky »

Zaliczki wpłacili:

LLucky - 3 noclegi
wwas - 3 noclegi
ku3a - 3 noclegi
djjack - 3 noclegi
konwicki1980 - 2 noclegi (piątek-niedziela)
kajman - 4 noclegi (czyli właściwie 3)
Martyr - 3 noclegi
Yacy - 3 noclegi
adameria - 3 noclegi
TStudent - 1 nocleg (piątek-sobota)
Dekodi - 2 noclegi (piątek-niedziela)

:!: Przypominam o przysyłaniu mi swoich preferencji co do obiadów! :!:

:?: I pytanie: jeśli pizza i w czwartek, i w sobotę, to czy w sobotę potrzebujemy obiad? :?:
kajman
Posty: 64248
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: kajman »

Zależy o której obiad. Jeżeli wczesny, a pizza ta gdzieś nieco przed ABC to wydaje mi się, że nie będzie konfliktu (no ale ja obiadu nie jem, a się wymądrzam).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9277
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: Martyr »

My chcielibyśmy pizze w czwartek, a w sobotę niekoniecznie. W sobotę chcemy obiad.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5192
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: konwicki1980 »

Pizza w sobotę to raczej nie na obiad by była, ale na kolację.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: neon.ka »

A ja, jeśli miałaby być w sobotę, to wolałabym jako obiad.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: jollyroger72 »

Mimo że mój przyjazd na zlot nadal wisi na pajęczej nici, to kupiłem dziś bilet na piątkową podróż do Warszawy.
Jeśli wszystko się uda, to na Centralnym powinienem być o 20.01 lub na Wschodnim o 20.16.
W związku z tym, że jeśli udacie się do 357, to może przy powrocie do Emowa może zgarniecie mnie z któregoś z tych dworców? Oczywiście, jeśli pojedziecie samochodami. Bo jeśli kolejką, to może będziecie wracać o podobnej porze, co moja dalsza podróż do Józefowa...
No a jeśli nie spotkamy się w Wawie, to prosiłbym o odebranie mnie w okolicach godziny 21 z Józefowa.
Mam nadzieję, że "do zobaczenia" za 11 dni :)
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: TStudent »

Ja w piątek spróbuję dojechać od razu na Żoliborz, tylko w miarę możliwości poprosiłbym o informację zwrotną. :)
Jeśli nasz plan dotarcia do 357 nie wypali, wtedy też przyjadę do Józefowa, ale tak około 18-19, zależnie od pociągu, na który się dostanę*. Mam takie szczęście, że wystarczy mi InterRegio + KM. :D

* jeśli dobrze kojarzę to ze swoich stron mam pociąg InterRegio około 16:30, a następny około 17:30, co oznacza, że w Wawie byłbym około 17:40 lub 18:40, godziny orientacyjne, bo aż tak na pamięć nie znam rozkładów ;) szczegóły zapodam później ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: jollyroger72 »

TStudent, to Ty masz rzut beretem :lol:
Jakbyś się bujnął kolarzówką, to w kilka godzin byłbyś w Emowie :wink:
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Post autor: TStudent »

Przyznam, że żeby się tak bujać kolarzówką, musiałbym mieć jeszcze coś takiego, jak motivation. :lol:
BTW, powiem Ci, jolly, że już nawet była przymiarka do wyprowadzki na Dolny Śląsk, serio :D
ODPOWIEDZ