Nasza Lista XX

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9780
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: tadzio3 »

kajman pisze: wt lis 19, 2019 11:10 pm
miszony pisze: wt lis 19, 2019 10:53 pm Ja nie dostałem, listę wysłałem do Ciebie w niedzielę.
To tutaj potwierdzam, że głosy policzyłem.
Ja też nie dostałem potwierdzenia, ale mam nadzieję, że głosy był policzone :)
kajman
Posty: 64247
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XX

Post autor: kajman »

Nie czytacie wątku:
kajman pisze: ndz lis 17, 2019 11:11 pm Odebrałem maile od następujących osób: miszony, TStudent, tadzio3, ku3a i Artur. Wyniki ich policzyłem, ale niestety poczta mi poświrowała i nie wysyła odpowiedzi.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

Ojej , Malakian może wywalić już mój drugi kawałek (i myślę że to zrobi, w I rundzie zapewne nie miał problemu z wygraniem)!

Odpadło Motorpsycho, wielka szkoda, choć w sumie nieco do przewidzenia, bo Volbeat to zespół tutaj znany i lubiany, ale jednak Motorpsycho jest jednym z moich ulubionych utworów tej edycji , rewelacyjne nagranie, ścisła czołówka, wspaniały ten mix metalu i folka
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19645
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nasza Lista XX

Post autor: jollyroger72 »

Głos oddany w 8 parach :arrow: 3 : 5
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nasza Lista XX

Post autor: dannar »

Stało się. Po kilku udanych edycjach, tym razem odpadły moje 1, 2, 3, 5, 6, a także 10 i 11.
Po tym co napisał kajman byłem prawie pewien, że mój lider z olbrzymią przewagą wygrał eliminacje. Teraz widzę jakie bezsensowne są takie przewidywania. :D
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nasza Lista XX

Post autor: dannar »

Miszon pisze: śr lis 20, 2019 12:26 am Odpadło Motorpsycho, wielka szkoda, choć w sumie nieco do przewidzenia, bo Volbeat to zespół tutaj znany i lubiany, ale jednak Motorpsycho jest jednym z moich ulubionych utworów tej edycji , rewelacyjne nagranie, ścisła czołówka, wspaniały ten mix metalu i folka
Pełna zgoda. Przykuli mnie do słuchawek.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Yacy »

12, 10, 6, 2 :shock: :shock: :shock: i 1 odpadły!!!

przy numerze 1 obawiałem się, że może odpaść.
ale nr 2?! szkoda.

minimalnie wygrali zieloni.
Nivo
Posty: 888
Rejestracja: sob maja 19, 2007 10:20 pm
Lokalizacja: KATowice

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Nivo »

Edycja zapowiadała się fajniej. ;)
Rzadko robiłem tyle odsłuchów na tym etapie. Jest też para koszmarków. Za to 7 z 12 jeszcze w grze, więc może coś z tego będzie.

Również mi szkoda Motorpsycho. Przesłuchałem też całą płytę niedawno, ale jest to tak trudne przeżycie, że jeszcze się nie pozbierałem do powtórki :P. Ostatnio utwory na tym poziomie miałem okazję oceniać w edycji 15/14/13. W 15 mieliśmy NeO z ich mieszanką metalu i folku.
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nasza Lista XX

Post autor: TStudent »

mój piękny panie, mój nr 2 walczy z moim nr 4!
ponadto mam jeszcze pięć pojedynków wewnątrz top 21! :shock:
i co ja zrobię w 1/8? poryczę się chyba... :evil:
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4976
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Artur »

U mnie wypadły numery 3, 5, 11, 12. Na szczęście pozostałe nie powpadały na siebie.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6555
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Sundrajta »

No więc po pierwszej rundzie jest rewelacyjnie! 8)
Wynik moich głosów to 16/25 czyli przeszła zdecydowana większość. A odpadły tylko nr-y 11 i 12 oraz 7/11 z listy rezerwowych!
Teraz mierzy się nr 7 z 10 i jeszcze dwa utwory z top 12 (a właściwie 10) z rezerwowymi. :wink:
A zagłosuję zapewne jutro?
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nasza Lista XX

Post autor: santosz »

No cóż, do tej pory nie głosowałem, ale się przysłuchiwałem, choć trochę na gwałt, intensywnie dopiero w ostatnich dniach, bo wcześniej jak zwykle nie starczyło mi czasu, chęci i zaangażowania. W tej rundzie już zagłosuję, pozostało jeszcze trzech moich dość zdecydowanych faworytów i kilka innych wartościowych utworów, ale czy coś powaliło mnie na kolana lub zapętliło się w głowie? Niekoniecznie :know: Ogólny bilans? Tradycyjny. Na wczesnym etapie odpadają wszystkie zgłoszone przez mnie utwory (no może z wyjątkiem poprzedniej edycji) i wielu moich kandydatów do czołowych miejsc :mrgreen: No cóż, mi też szkoda Motorpsycho :lol: ale widząc z reakcji skoro ktoś teoretycznie nie znał utworu a spodobało mu się, to NL spełnia swą misję, z drugiej strony Motorpsycho stawało w szranki z rzeczywiście mocnym rywalem. Natomiast to, że taka legenda jak Funkadelic kończy na ostatnim miejscu jest wstydem, hańbą, plamą na honorze i zdradą, George Clinton gdyby nie żył, to by się w grobie obracał, ale żyje i na pewno bardzo martwi się wynikami NL. Na złość odmrożę sobie uszy i do następnej edycji zgłoszę jakiś 60-minutowy funky utwór! Tak będzie!
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nasza Lista XX

Post autor: santosz »

Miszon pisze: śr lis 20, 2019 12:26 am wspaniały ten mix metalu i folka
ale też stoner rocka, jazzu i rocka progresywnego, 5 w 1 :)
miszony
Posty: 4754
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Nasza Lista XX

Post autor: miszony »

santosz pisze: śr lis 20, 2019 10:12 am Natomiast to, że taka legenda jak Funkadelic kończy na ostatnim miejscu jest wstydem, hańbą, plamą na honorze i zdradą, George Clinton gdyby nie żył, to by się w grobie obracał, ale żyje i na pewno bardzo martwi się wynikami NL. Na złość odmrożę sobie uszy i do następnej edycji zgłoszę jakiś 60-minutowy funky utwór! Tak będzie!
Mi się akurat Funkadelic na początku dosyć podobał natomaist zaprezentowana tu bodajże 15 minutowa wersja , to przesada. Utwór po prostu męczył po kolejnym odsłuchu.
Za chwilę wyślę swoje głosy do Kajmana.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

Gdyby Funkadelix miał 4, no może 5 minut, mialby moj pewny głos i to wysoko, na 5-6 miejscu. Natomiast te ponad 10 minut było przesadą i zabiło ten numer w sensie jego szanse na głos, skończył gdzieś w czwartej dziesiątce.
santosz
Posty: 4807
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Nasza Lista XX

Post autor: santosz »

E no, jest też krótka wersja tego utworu, ale to nie to, nie ma kompromisów! :lol: Poza tym przy krótszej wersji nie można wpaść w trans, a wpadanie w trans przy takiej muzyce to podstawa :lol: , o i solówki gitarowej nie ma!
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10720
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Neo01 »

TStudent pisze: śr lis 20, 2019 7:27 am mój piękny panie, mój nr 2 walczy z moim nr 4!
A mój nr 1 z nr 2 (wcześniej 2 wygrał z 3), więc chyba Cię przebiłem... Poza tym mam jeszcze jedną parę z eliminacji - no ale przynajmniej 1 kawałek przejdzie dalej. No i większość z eliminacyjnych głosów w grze.
Oprócz tego pozostała na placu boju jeszcze jedna moja propozycja, ta której się spodziewałem, czyli trochę szkoda, ale chyba już powinienem być przyzwyczajony.
I widzę, że o wilku mowa, więc...
Miszon pisze: śr lis 20, 2019 12:26 am Ojej , Malakian może wywalić już mój drugi kawałek
Z góry przepraszam ;)
kajman
Posty: 64247
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XX

Post autor: kajman »

To może zacznę od prywaty. Mam dwie dogrywki między utworami z sąsiednich miejsc. Pierwszą wygrał teoretycznie słabszy, drugą (jak właśnie słyszę) także. W jednej parze spotykają się 59 z 61, ale masochistą nie jestem i bez odsłuchu przyznaję zwycięstwo temu wyżej notowanego.

A ogólnie w kilku parach są zdecydowani faworyci, ale mamy także minimalne różnice i trzy remisy. Dwa razy lepiej wypadli niżej notowani. Najwyższe zwycięstwa odnoszą na razie utwory z miejsc 8 i 38 (ale ten z jeszcze niżej notowanym rywalem). Nr 3 wygrywa minimalnie, a numery 2 i 4 remisują (przed moim głosem było na odwrót).
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: ADDY »

kajman pisze: czw lis 21, 2019 9:14 am W jednej parze spotykają się 59 z 61, ale masochistą nie jestem i bez odsłuchu przyznaję zwycięstwo temu wyżej notowanego.
Jak zobaczyłem pary to widząc jedną pomyślałem "ciekawe co zrobi tutaj kajman", na 99% to jest właśnie ta para :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

jedna para zdecydowanie najlepsza, w dwóch w ogóle nie pamiętam tych numerów, ogólny wynik 4:8
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10720
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Neo01 »

9:5 dla zielonych - ciekawie...
Jedna para dodatkowo bez rozstrzygnięcia - ciekawe czy ta sama, o której wyżej byłowspominane.
kajman
Posty: 64247
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XX

Post autor: kajman »

ADDY pisze: czw lis 21, 2019 12:44 pm na 99% to jest właśnie ta para
Napisz mi na PW jaki ma numer, a ja Ci odpiszę czy trafiłeś czy nie.
kajman
Posty: 64247
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasza Lista XX

Post autor: kajman »

Pozwolę sobie zacytować jedną wypowiedź (autora proszę o nie pisanie, o której to parze):
ciężka sprawa, najlepiej żeby oba odpadły ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15308
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza Lista XX

Post autor: Miszon »

CHyba chodzi o tę samą parę :lol: .
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6635
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Nasza Lista XX

Post autor: 4989341 »

głosy wysłane
ODPOWIEDZ