Mikromusic
: sob lis 18, 2017 12:36 pm
Najnowsze Mikromusic jest zapisywane w Archiwum jako "Tak mie się nie chce", a chyba powinno być "mi", jak jest na stronie Programu Trzeciego w zestawie do głosowania.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
chce a nie chcęMickey3 pisze: śr gru 20, 2017 6:36 pm Proszę poprawić tytuł utworu Mikromusic - "Tak mi się nie chcę" (niepotrzebne e).