Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

Neo01 pisze: pt lut 16, 2024 5:20 pmPrzecież 1.04 to rocznica powstania stacji
Jakby nie było to był żart z Niedźwiedziem, ale jeśli w tym roku mamy symboliczną rocznicę, a konkretnie 62., to się spodziewałbym wszystkiego. ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15306
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

A co to symbol liczba 62?
gioconda2
Posty: 5752
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Trójka zaczęła nadawać w 1962, a dodawszy do tego 62 = 2024.
Także taka magia 62+62, które wypada w tym roku.
Fajna nieokrągła rocznica 8)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze: pt lut 16, 2024 2:17 pm Bobby, pohamuj się z emocjami... Wszystko można napisać na różne sposoby.
Twój post został zgłoszony, więc niektórzy uważają, że takimi zwrotami przekraczasz granice obowiązujące u nas na forum.
Poprawione bo jesteś dla mnie Autorytetem. Ja też zgłosiłem kiedyś tam, post o wyzywaniu nas chłopców od listy Dance Chart "tylko przepisującymi" do czego nie trzeba używać mózgów. Tamto nie zostało wyedytowane. Cóż widocznie są równi i równiejsi na tym forum...
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 547
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Konrad »

bobby-x pisze: czw lut 15, 2024 1:01 pm poprawione...
Jest Śmigaś do oglądnięcia, zaczyna tak :"Dzien dobry, nazywam się Michał Nogaś [zapomniał dodać "i jestem tym Redaktorem, który nie pożegnał się z patronami i słuchaczami RNŚ..." ] i po raz pierwszy blisko od ośmiu lat....

Posluchalem dalej, na fejsie trojki żegna się ze słuchaczami RNŚ, no cóż...
Rozumiem Bobby Twoje emocje, ale jak się pani Szydłowska rozkręci z tym tworzeniem Trójki to i reszta nie zdąży się pożegnać :wink: :lol: :mrgreen: Do ogarnięcia jest lista. Nie musi być w wersji starej LP3 ale TOP30 plus poczekalnia jako kontynuacja przynajmniej tradycji byłaby mile widziana.
kajman
Posty: 64246
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

Dla mnie kontynuacją jest LP357 i raczej nie wydaje mi się, żeby LP3 w jakiejkolwiek formie mogła moje zdanie zmienić.
TStudent
Posty: 11683
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

gioconda2 pisze: pt lut 16, 2024 6:56 pmTrójka zaczęła nadawać w 1962
Fajna nieokrągła rocznica. Ale jeszcze się wtrącę, bo 1962 jest podzielna przez 3. I więcej, bo przez 9. No niestety nie przez 27, bo by było 3^3 (na co trzeba byłoby czekać aż kolejnych 9 lat).
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: ndz lut 18, 2024 9:51 am Dla mnie kontynuacją jest LP357 i raczej nie wydaje mi się, żeby LP3 w jakiejkolwiek formie mogła moje zdanie zmienić.
Dla mnie żadnej "kontynuacji" nie ma, LP3 umarła w 2020 roku. Odsłuchałem sobie notowanie 696 z 1995 roku (Marek prowadził), ostatnie polecone z działu "nagrane notowania archiwalne". Różnica klas w prowadzeniu, różnorodności muzyki jest tak ogromna z 357, że nie będę kontynuował co by Was tu nie drażnić...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

bobby-x pisze: pn lut 19, 2024 9:04 am nie będę kontynuował co by Was tu nie drażnić...
nie wiem kogo nie chcesz drażnić ;-)

ja już kiedyś pisałem, że dla mnie Lista Przebojów obecnie znajduje się... na chomikach.
a LP357 to po prostu jedna z wielu audycji w moim ulubionym radiu.

tak na szybko mam co najmniej 7-8 audycji, które wyżej cenię w R357 niż LP357.
a gdyby prowadził ktoś kogo mniej lubimy niż Marcela, to pewnie nie byłoby nas co tydzień przed radioodbiornikiem :-)

i tu bobby pełna zgoda - LP3 skończyła się w maju 2020 roku.

przy okazji przypomniało mi się, że po TEJ LP3 Pan Marek prowadził "Listę na bis" i zamarzyło nam się aby taka audycja była co tydzień...


a wracając do tematu wątku, jutro ma paść pierwsze znane nazwisko osoby, która wraca lub rozpocznie pracę w PR3.
kajman
Posty: 64246
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

bobby-x pisze: pn lut 19, 2024 9:04 am Dla mnie żadnej "kontynuacji" nie ma, LP3 umarła w 2020 roku.
Oczywiście to już nie jest LP3, ale chyba wolno mi uważać, że jest kontynuacją. Tak samo jak uważam listę z 1981 za wstęp do LP3.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15306
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze: pn lut 19, 2024 9:04 am
kajman pisze: ndz lut 18, 2024 9:51 am Dla mnie kontynuacją jest LP357 i raczej nie wydaje mi się, żeby LP3 w jakiejkolwiek formie mogła moje zdanie zmienić.
Dla mnie żadnej "kontynuacji" nie ma, LP3 umarła w 2020 roku. Odsłuchałem sobie notowanie 696 z 1995 roku (Marek prowadził), ostatnie polecone z działu "nagrane notowania archiwalne". Różnica klas w prowadzeniu, różnorodności muzyki jest tak ogromna z 357, że nie będę kontynuował co by Was tu nie drażnić...
tu nie ma co drażnić, każdy chyba to słyszy.
Ba - nawet jak Marek przychodzi prowadzić gościnnie 357, to jest różnica. Mimo że między Markiem z lat '90, a obecnym też jest spora różnica.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9780
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: tadzio3 »

Zgadzam się z Kajmanem. LP357 zdecydowanie jest kontynuacją LP3. Nie oznacza to, że to jest to samo czy też lepsze, gorsze, ale pośród wszystkich innych nowych list, tej jest najbliżej do LP3. I też może trochę mocno idealizujemy LP3 szczególnie w ostatnich latach, gdzie widać było już, że część piosenek nadzwyczaj długo kisiła się na liście, a wiele szybko spadało. I też z perspektywy czasu widać, że częściowo była ingerencja w pozycje poszczególnych piosenek, szczególnie na niższych miejscach.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Yacy pisze: pn lut 19, 2024 9:28 am
tak na szybko mam co najmniej 7-8 audycji, które wyżej cenię w R357 niż LP357.
a gdyby prowadził ktoś kogo mniej lubimy niż Marcela, to pewnie nie byłoby nas co tydzień przed radioodbiornikiem :-)

i tu bobby pełna zgoda - LP3 skończyła się w maju 2020 roku.

przy okazji przypomniało mi się, że po TEJ LP3 Pan Marek prowadził "Listę na bis" i zamarzyło nam się aby taka audycja była co tydzień...


a wracając do tematu wątku, jutro ma paść pierwsze znane nazwisko osoby, która wraca lub rozpocznie pracę w PR3.
O, widzisz, ja słucham tylko listy piosenek + zakamarków ponieważ na inne:.... może nie mam czasu... może nie chce mi się a może nadal nie mogę sobie poradzić, że jest to radio internetowe a nie znalazłem innej formy nasłuchu jak przez komórkę (nie lubię) lub laptopa / kompa (tu muszę być przykuty.

"Listę na bis" - poważnie? Pierwsze słyszę, ktoś to nagrywał, jest na chomi....?
znane pierwsze nazwisko... szkoda, że nie Bobby Dziesiąty... a to nie jest nazwisko :lol:
to napiszcie proszę kto to ma być... bo we wtorek mam decydujące starcie z pewną Panią Prezes od spraw zawodowych.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: pn lut 19, 2024 9:34 am
bobby-x pisze: pn lut 19, 2024 9:04 am Dla mnie żadnej "kontynuacji" nie ma, LP3 umarła w 2020 roku.
Oczywiście to już nie jest LP3, ale chyba wolno mi uważać, że jest kontynuacją. Tak samo jak uważam listę z 1981 za wstęp do LP3.
Oczywiście, że Ci wolno kajmanie. Mnie też wolno uważać inaczej. Wymieniamy się poglądami...
Jeśli miałbym uznać 357 za kontynuację.... A w pewnym przypadku, jak najbardziej, ostatnie 5 lat a właściwie od powrotu Niedźwiedzia w 2010 czyli 10 lat, Marek totalnie nie miał pomysłu na tę audycję. Brak było świeżości, fajnych różnorodnych nowości, tylko jakieś live'y i odgrzewane kolejne kotlety znanych przebojów. Marcel też nie ma pomysłu na tę audycję, więc kontynuacja bezczynności-bez pomysłowości jest jak najbardziej pielęgnowana.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

tadzio3 pisze: pn lut 19, 2024 4:40 pm Zgadzam się z Kajmanem. LP357 zdecydowanie jest kontynuacją LP3. Nie oznacza to, że to jest to samo czy też lepsze, gorsze, ale pośród wszystkich innych nowych list, tej jest najbliżej do LP3. I też może trochę mocno idealizujemy LP3 szczególnie w ostatnich latach, gdzie widać było już, że część piosenek nadzwyczaj długo kisiła się na liście, a wiele szybko spadało. I też z perspektywy czasu widać, że częściowo była ingerencja w pozycje poszczególnych piosenek, szczególnie na niższych miejscach.
A no kisiła się bo jak nie ma się pomysłu na nowe przeboje bo jak można głosować na 10 a nie mniej (3-5) i np. tylko jeden utwór artysty bo jak się nie ma pomysłu na swoją audycję bo jak... można by długo pisać o pomysłach, które można bylo by spróbować wdrożyć w życie a nie zrobiono nic. Najlepiej i najprościej napisać maila do... wywal to, przesuń tamto...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

bobby-x pisze: wt lut 20, 2024 8:48 am "Listę na bis" - poważnie? Pierwsze słyszę, ktoś to nagrywał, jest na chomi....?
bobby-x pisze: pt maja 15, 2020 10:52 pm Codziennie to się szybko znudzi. Co tydzień też za często, bo po 4 tyg byłoby zagrane wszystko i co dalej, znowu to samo?
Twój komentarz w czasie tamtej audycji ;-)
viewtopic.php?p=646261#p646261
bobby-x pisze: wt lut 20, 2024 8:48 am a może nadal nie mogę sobie poradzić, że jest to radio internetowe a nie znalazłem innej formy nasłuchu jak przez komórkę (nie lubię) lub laptopa / kompa (tu muszę być przykuty.
komórka/laptop to tylko poza domem. w domu muzyka musi grać przez głośniki :-)
my przed startem R357 dokupiliśmy do naszego sprzętu odtwarzacz sieciowy.
jedyna różnica pomiędzy słuchaniem w domu radia, a radia internetowego to pozycja gałki, którą wybiera się źródło ;-)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Czy Borowiecka to ma być "to pierwsze znane nazwisko"?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

No raczej jest wzmocnieniem PR3 i osłabieniem 357.
Chociaż osobiście więcej jej słuchałem w Trójce niż obecnie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

A przejezdzalem w zeszlym tyg Mysliwiecka i Ujazdowskimi zamiast Wislostradą bo było szybciej. Tak sobie pomyslalem zatrzymac sie i wejsc czy nie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

na fejsie obejrzałem, pożegnanie z Zofią Sylwin...? A nie, chyba przejście na emeryturę? W każdym bądź razie była relacja video i niestety poza Szydło i Śmigasiem (Zosi nigdy nie widziałem) nikogo więcej nie rozpoznałem. no może gdybym się przyjrzał to może ktoś z realizatorów? Było ze 30 osób no i dupa. No cóż, maj 2020 i trumna.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

Faktycznie twarze zupełnie nieznane. Był jeszcze Łodej. I tyle.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15306
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze: pt mar 01, 2024 8:37 pm na fejsie obejrzałem, pożegnanie z Zofią Sylwin...? A nie, chyba przejście na emeryturę? W każdym bądź razie była relacja video i niestety poza Szydło i Śmigasiem (Zosi nigdy nie widziałem) nikogo więcej nie rozpoznałem.
Nie byłeś nigdy na żadnym koncercie w Trójce, że nie widziałeś?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

być byłem ale nie widziałem.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22032
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

Beata Michniewicz zwolniona z Trójki.
Nie przez Agnieszkę Szydłowską.
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: mikrobi »

Czyli "wraca nowe"?
ODPOWIEDZ