Re-TOP Led Zeppelin

Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72

Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4582
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Re-TOP Led Zeppelin

Post autor: obserw99 »

Właśnie kupiłem bilety na koncert Led Zeppelin Symphonic w Gliwicach. W Warszawie też zaplanowano 1 taki koncert.
https://www.youtube.com/watch?v=-QO6QTJBK54
Wolałbym oryginalny skład ale jak się nie ma tego co się lubi to się lubi to co ma... 8)
Może ktoś z Was też się skusi?
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Re-TOP Led Zeppelin

Post autor: kajman »

Dla mnie coś takiego kompletnie nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10710
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Re-TOP Led Zeppelin

Post autor: Neo01 »

Byłem na podobnym projekcie z utworami Metalliki. Na miejscu, więc tym bardziej chętnie się wybrałem. Jako ciekawostka całkiem OK, ale wiadomo, że to jest tylko namiastka namiastki oryginału :)
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4582
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Re-TOP Led Zeppelin

Post autor: obserw99 »

Neo01 pisze: czw lut 09, 2023 1:13 pm Byłem na podobnym projekcie z utworami Metalliki. Na miejscu, więc tym bardziej chętnie się wybrałem. Jako ciekawostka całkiem OK, ale wiadomo, że to jest tylko namiastka namiastki oryginału :)
Idę ze znajomymi na ten koncert. Wiadomo, że to nie jest oryginał. Traktuję to tylko jako interpretację utworów LZ z orkiestrą symfoniczną i do tego nie byłem jeszcze w gliwickiej Arenie :) .
Dotychczas najlepszy koncert na jakim byłem to ten z 26.02.1998 w katowickim Spodku, kiedy to zagrali Robert Plant z Jimmy Pagem. Zagrali wtedy ok 80% utworów z repertuaru LZ przy pełnym Spodku. To był znakomity koncert.
W listopadzie 2022 byłem w katowickim NOSPRze na koncercie Badach Napiórkowski Herdzin Dire Straits Symfonicznie i koncert był świetny. :)
ODPOWIEDZ