Głosowanie na 1377 LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22087
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

5.7.4. NOSTRADAMUS - Judas Priest
to jest idealne miejsce dla tego utworu w tym tygodniu!!! ciekawe jak sobie poradzi na lp3... może jednak wróci tuż za 30...

15.32.1. THE RIVER - Iowa Super Soccer
chciałbym bardzo aby, nasza promocja wpłynęla na pojawienie się ISS w poczekalni lp3

obawiam sie jednak, że moje oczekiwania co do lp3 nie potwierdzą sie w ... 100% :-(
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:zdecydowanie przebiles samego autora, bo ja tak dalekich skojarzen nie daje :-). wszystko nawiazuje do piosenek o ktorych za chwile jest mowa.
Wiesz, 2 lata w klasie humanistycznej dają swoje efekty - po paru wypracowaniach z kluczem widzisz to, czego nie ma :P
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Dobrze, że prz_rulez nie miał racji, bo już myślałem że taki cienki jestem w tym tygodniu:

Tylko uzupełnienie:
"Violet Hill" na najwyzszym stopniu podium po raz piąty i utrzymuje dystans nad najgrozniejszymi przeciwnikami w postaci dwoch Lao Che. Ostatnio w najscislejszej czolowce nie dzialo sie zbyt duzo. [wszystko misie kojarzy ;-)]

Turniejowa piłka nożna zabiera sporo czasu, ale super, ze mimo tego pamietamy o tym, by glosowac na promowane na forum piosenki.

Maryla Rodowicz (druga piosenka radzi sobie u nas znacznie lepiej niz pierwsza),
(...)
"W imieniu dam" (piosenki z koncertowej plyty nie radza sobie u nas najlepiej[Albo nawiązanie do Damy radę albo do wcześniejszego sformułowania. ;-)]
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

Jeszcze co do piłki: Turniejowa 8)
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

brawo! :-D teraz ten zwrot jest juz w pełni odgadnięty:
"Turniejowa piłka nożna zabiera sporo czasu, ale super, ze (...)" :mrgreen:
abd3mz pisze:Dobrze, że prz_rulez nie miał racji, bo już myślałem że taki cienki jestem w tym tygodniu:
:lol:
nie no, moje zagadki naprawde nie są trudne :-)
abd3mz pisze:Tylko uzupełnienie:
"Violet Hill" na najwyzszym stopniu podium po raz piąty i utrzymuje dystans nad najgrozniejszymi przeciwnikami w postaci dwoch Lao Che. Ostatnio w najscislejszej czolowce nie dzialo sie zbyt duzo. [wszystko misie kojarzy ;-)]
no widze :-).
tego autor nie mial na mysli :-).
abd3mz pisze: "W imieniu dam" (piosenki z koncertowej plyty nie radza sobie u nas najlepiej[Albo nawiązanie do Damy radę albo do wcześniejszego sformułowania. ;-)]
takie po prostu powtorzenie zwrotu, absolutnie nie traktuje tego jako ukrytego smaczku :-).
ODPOWIEDZ