Głosowanie na 1376 LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

123. notowanie naszej listy przebojów
Głosowanie na 1376. notowanie Listy

Raz, dwa, trzy - do roboty. [? ;-)] Wraz z rozpoczęciem Euro, a także sezonu letniego, zmalała liczba glosujacych na naszą forumową listę. Przez ostatnie 15 tygodni najmniejsza liczba osob ktore zaglosowaly, to bylo 45. W tym natomiast tygodniu zrobily to 42 osoby. Tylko raz w tym roku bylo mniej osob. O dziwo nie wplynelo to na liczbe punktow ktora jest potrzebna, by dostac sie do punktowanej trzydziestki. Ale o tym co jest na nizszych miejscach, pozniej. Najpierw czołówka.

Ostatnio na naszej liscie jest tak, ze wiele piosenek startuje i dostaje glosy (i wszystkie mają rowne szanse, bo nie ma piosenek austriackich) [:lol:] , ale na koncu i tak wygrywa Coldplay. [wszyscy grają, a wygrywają Niemcy? ;-)] Obecne notowanie tez wpasowuje sie w ten schemat. Czy to juz szczyt mozliwosci? Czy tez beda jeszcze nastepne zwyciestwa? Wydaje sie, że beda, bo przewaga wciąż znacząca, ale z drugiej strony "Violet Hill" od kilku tygodni zdobywa coraz mniej punktow, a dzisiejszy srebrny medalista od poczatku swojego listowego zywota zdobywa ich coraz wiecej. Czy w przyszlym tygodni rzuci czar na kolejne osoby i boje [bardzo fajne rozdzielenie tytułu :-)]z dotychczasowym liderem zakonczy zwyciesko? Tak, Lao Che wymienily sie dzis miejscami. Mozna zalozyc, ze sklad pierwszej trojki za tydzien sie nie zmieni, poniewaz przewaga nad pozostalymi piosenkami jest bardzo duza. W grupie poscigowej natomiast roznice punktowe są bardzo male i ciezko przewidziec jak bedzie wygladala kolejnosc po tygodniu. Tak jak trudno chyba bylo przewidziec, ze Judas Priest w ramach pierwszej pietnastki skoczy az o 8 miejsc. To jedyna zmiana jaka nastąpila w pierwszej jedenastce. Schodzące z boiska "Nagle zapomnieć wszystko" musialo dac z siebie wszystko, poniewaz od razu po zejsciu stracilo niemal wszystkie [wszystko, wszystko ale może nadinterpretuje ;-)]sily i ledwo udalo mu sie zapunktowac. Spadek o 22 oczka - taki wynik na pewno zostanie bardzo chlodno przyjety przez fanow. Ale czy to juz koniec żywota dla tej piosenki? Czy sie juz nie odrodzi? Zobaczymy w nastepnym odcinku. [może trzeba podkreślić żywot i odrodzi, ale nie wiem dlaczego więc nie podkreślam ;-)]

Dzis zadna piosenka nie odrodzila sie [coś musi być na rzeczy ;-)] na tyle, bo powrocic na punktowane miejsce. Jesli jednak komus powrotów brak to [świetne! :-)] moze sie pocieszyc, że jedną z nowosci jest "Back To Black", tak więc czerń umacnia sie kadrowo. Zapowiadają sie ciekawe pojedynki kolorow. Mozna sie bylo spodziewac, ze nowy singiel Sigur Ros bedzie sobie dobrze radzic. Czy bedzie zwyciestwo? A moze to wlasnie róż zastapi fiolet na samej gorze? Na razie jest to najwyzsza z czterech dzisiejszych nowosci, w polowie stawki. Promowane piosenki ciągle chca iść wyżej i wyżej, [specjalnie wybrałem taki utwór :mrgreen: ] ale nie zawsze sie udaje duzo zwojowac. Tym razem Michael McDonald objadl sie [to chyba nie ten McDonald :lol: ] glosów na tyle, że kilka punktow złapał. Ostatnią nowoscia jest Renton. No ale skoro juz sie w zacnym gronie znalazl, to na pewno łatwo sie nie da sciagnać na bok i jak najdluzej bedzie chcial pozostac na boisku.

Ja wiem, że jest Euro i takie różne, ale może poznałbym już rozwiązanie z poprzednich tygodni? ;-)
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

z poprzednich czy z poprzedniego? bo wczesniejsze chyba są rozwiazane. a z poprzednim chyba juz faktycznie nikt nie bedzie probowal :-P.

w 1376 jeszcze cos tam zostalo ;-).
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Misie wydaje, że zarówno Głosowanie na 1375 notowanie jak i na 1374 jest nie rozwiązane, ale może się mylę. ;-) [Dodałbym też 1372. :P ]
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22085
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

abd3mz pisze:[Dodałbym też 1372. :P ]
a może konkretnie, bo wg mnie jest rozwiązane od a do z ;-)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Konkretnie to:
ku3a pisze:3. rozumiem, ze mam podac pelne rozwiazanie wspomnianych starszych komentarzy. ale dzis juz nie zdaze.
:)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9292
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:w 1376 jeszcze cos tam zostalo ;-).
jesli moge, to prosze jeszcze to zostawic. w piątkową noc będę zapewne szpiegować forum :mrgreen:

a nieodkryte jeszcze tajemnice pozostałych: 1372, 1374 i 1375 jak najbardziej mogą zostać upublicznione :)
Yacy pisze:
abd3mz pisze:[Dodałbym też 1372. :P ]
a może konkretnie, bo wg mnie jest rozwiązane od a do z ;-)
Yacy, myślisz chyba o 1373 notowaniu? :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22085
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Martyr pisze:Yacy, myślisz chyba o 1373 notowaniu? :wink:
nawet nie chyba, tylko na pewno ... :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9292
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Martyr pisze:
ku3a pisze:w 1376 jeszcze cos tam zostalo ;-).
jesli moge, to prosze jeszcze to zostawic. w piątkową noc będę zapewne szpiegować forum :mrgreen:
z przyczyn niezaleznych ode mnie nie udalo mi sie dzis w nocy :roll:
ale przymierzam sie do tego nadal :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9292
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

No i udalo sie w końcu znaleźć chwilke :)
abd3mz pisze:123. notowanie naszej listy przebojów
Głosowanie na 1376. notowanie Listy

Ostatnio na naszej liscie jest tak, ze wiele piosenek startuje i dostaje glosy (i wszystkie mają rowne szanse, bo nie ma piosenek austriackich) [:lol:] , ale na koncu i tak wygrywa Coldplay. [wszyscy grają, a wygrywają Niemcy? ;-)] (a moim zdaniem chodzi tez o play=grać, grywać ) Obecne notowanie tez wpasowuje sie w ten schemat. Czy to juz szczyt mozliwosci? Czy tez beda jeszcze nastepne zwyciestwa? Wydaje sie, że beda, bo przewaga wciąż znacząca, ale z drugiej strony "Violet Hill" od kilku tygodni zdobywa coraz mniej punktow, a dzisiejszy srebrny medalista od poczatku swojego listowego zywota zdobywa ich coraz wiecej. Czy w przyszlym tygodni rzuci czar na kolejne osoby i boje [bardzo fajne rozdzielenie tytułu :-)] (świetna spostrzegawczość, Sebastianie :) ) z dotychczasowym liderem zakonczy zwyciesko? Tak, Lao Che wymienily sie dzis miejscami. Mozna zalozyc, ze sklad pierwszej trojki za tydzien sie nie zmieni, poniewaz przewaga nad pozostalymi piosenkami jest bardzo duza. W grupie poscigowej natomiast roznice punktowe są bardzo male i ciezko przewidziec jak bedzie wygladala kolejnosc po tygodniu. Tak jak trudno chyba bylo przewidziec, ze Judas Priest w ramach pierwszej pietnastki skoczy az o 8 miejsc. To jedyna zmiana jaka nastąpila w pierwszej jedenastce. Schodzące z boiska (w znaczeniu - powoli opuszczające liste) "Nagle zapomnieć wszystko" musialo dac z siebie wszystko, poniewaz od razu po zejsciu stracilo niemal wszystkie [wszystko, wszystko ale może nadinterpretuje ;-)]sily i ledwo udalo mu sie zapunktowac. Spadek o 22 oczka - taki wynik na pewno zostanie bardzo chlodno przyjety przez fanow. Ale czy to juz koniec żywota dla tej piosenki? Czy sie juz nie odrodzi? Zobaczymy w nastepnym odcinku. [może trzeba podkreślić żywot i odrodzi, ale nie wiem dlaczego więc nie podkreślam ;-)](Sebastainie, moim zdaniem koniec żywota jak najbardziej trzeba bo Cool Kids of Death )

Dzis zadna piosenka nie odrodzila sie [coś musi być na rzeczy ;-)] na tyle, bo powrocic na punktowane miejsce. Jesli jednak komus powrotów brak to [świetne! :-)] moze sie pocieszyc, że jedną z nowosci jest "Back To Black", tak więc czerń umacnia sie kadrowo. Zapowiadają sie ciekawe pojedynki kolorow. Mozna sie bylo spodziewac, ze nowy singiel Sigur Ros bedzie sobie dobrze radzic. Czy bedzie zwyciestwo? A moze to wlasnie róż zastapi fiolet na samej gorze? Na razie jest to najwyzsza z czterech dzisiejszych nowosci, w polowie stawki. Promowane piosenki ciągle chca iść wyżej i wyżej, [specjalnie wybrałem taki utwór :mrgreen: ] ale nie zawsze sie udaje duzo zwojowac. Tym razem Michael McDonald objadl sie [to chyba nie ten McDonald :lol: ] (fajne skojarzenie McDonaldów :wink: ) glosów na tyle, że kilka punktow złapał. Ostatnią nowoscia jest Renton. No ale skoro juz sie w zacnym gronie znalazl, to na pewno łatwo sie nie da sciagnać na bok i jak najdluzej bedzie chcial pozostac na boisku.
(jak dla mnie "ściągnąć" i "na bok" to dwa rózne smaczki :) ściagnąć bo w pobliskim sąsiedztwie są "Majty" :D :mrgreen: )
żeby nie było wątpliwości:
na czerwono - to co jeszcze wygrzebalam :wink: a na brązowo moje komentarze :)

Pobiłam rekord wyplutych razem /w znaczeniu - jednoczesnie/ pestek :D 39 !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to stalo sie przed chwila :mrgreen: pestki pochodzą od gatunku Prunus avium :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Martyr pisze:(a moim zdaniem chodzi o play=grać, grywać )
A może jedno i drugie? ;-)
Martyr pisze:(Sebastainie, moim zdaniem koniec żywota jak najbardziej trzeba bo Cool Kids of Death )
Udam, że nie zauważyłem. :)
Martyr pisze:(jak dla mnie "ściągnąć" i "na bok" to dwa rózne smaczki :-) ściagnąć bo w pobliskim sąsiedztwie są "Majty" :D :mrgreen:
No wiesz co?! ;-)
Martyr pisze:a na brązowo moje komentarze :-)
Dla mnie to też czerwony, ale nie upieram się. ;-)
Martyr pisze:Pobiłam rekord wyplutych razem /w znaczeniu - jednoczesnie/ pestek :D 39 !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
to stalo sie przed chwila :mrgreen:
Przyznaj się, że zacisnęłaś zęby a potem jeszcze dokładałaś czereśni. :-P :mrgreen:
Martyr pisze:pestki pochodzą od gatunku Prunus avium :)
A dokładniej? ;-) :-D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9292
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

abd3mz pisze:A może jedno i drugie? :wink:
pewnie tak. ale myśle ze warto poprosić autora o wyrażenie jego opinii :)
abd3mz pisze:
Martyr pisze:(jak dla mnie "ściągnąć" i "na bok" to dwa rózne smaczki :-) ściagnąć bo w pobliskim sąsiedztwie są "Majty" :D :mrgreen:
No wiesz co?! ;-)
:lol: :mrgreen:
nie wiem :mrgreen:
abd3mz pisze:Przyznaj się, że zacisnęłaś zęby a potem jeszcze dokładałaś czereśni. :-P :mrgreen:
to moze ktoś by tak napisał jakieś zasady? :P
abd3mz pisze:
Martyr pisze:pestki pochodzą od gatunku Prunus avium :)
A dokładniej? ;-) :-D
kierunek na Ulster :P
ODPOWIEDZ