Re: Nowości TFP #51
: ndz maja 30, 2021 10:52 am
Widzę, ale propozycja rozwiązania jest według mnie nie do przyjęcia. Jeżeli szukamy rozwiązania to znajdźmy inne (na przykład proponowana tutaj opcja głosowania tajnego).
Regulacji będącej dyskryminacją jakiejś osoby? Do tego formalnie taki proceder nie jest zakazany. Więc za co go karać?temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am Choćby dlatego szef(admin) tego czy tamtego wątku powinien mieć możliwość stosowania pewnych regulacji.
Jeżeli piszecie o usprawnieniu pracy prowadzących to piszę, co mogłoby ją usprawnić. Akurat przesłuchuję propozycje w piątek i sporo czasu zajmuje mi poprawianie zapisów.
Tak, jak wygląda w pierwszym poście i tak jak ja zapisałem. Jeżeli ktoś zapisuje WYKONAWCA - Tytuł to trzeba zmienić format i pierwszego i drugiego. Prowadzący musi poprawiać co najmniej kilka tytułów, a zgłaszającemu taka poprawka zajęłaby znacznie mniej czasu.
Ja też, ale akurat nie o Foraliście tutaj piszemy. Ale może faktycznie trzeba to wszystko poruszyć.temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am jeśli zaś chodzi Ci o Forliste (o czym nie wspominasz) to jak najbardziej jestem za
Całkowita zgoda, ale akurat w tym aspekcie 12 czy 19 nie czyni wielkiej różnicy (ale to nie oznacza, że chcę walczyć o 19), bo przez te siedem godzin jeżeli coś się pojawiało to w zasadzie tylko propozycje.temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am A jeśli chodzi o robotę w tym aspekcie to jest nieporównywalnie mniejsza niż szukanie nowości po stronach wątku, więc?
Sam tak mam, ale po prostu potem uzupełniam, chociaż faktycznie jest to pewna niedogodność i wolałbym wszystko oceniać razem, co akurat teraz będzie w zasadzie możliwe (w zasadzie bo mogę przeoczyć propozycję bez linku, ale to tylko moja wina).temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am ktoś sobie przesłuchuje nowości od razu, a potem nagle patrzy i są inne które nie słuchał
Na to niestety nic nie można poradzić. Przecież usunąć może równie dobrze przed południem. Ale fakt, jest to wkurzające.temik3 pisze: ndz maja 30, 2021 9:21 am Ktoś jak VILKI zapisuje i potem okazuje się, że ktoś nagle sobie zamienił propozycję i następuje efekt kolejnych przeszukiwań.
Widzę coś, co można uznać za niesportowe zachowanie, ale nie jest to formalnie zapisana zasada (co zresztą trudno byłoby uczynić).
Jeżeli jedna osoba ma mniejsze prawa niż inne to jest to dyskryminacja. A ograniczanie czasu jest ograniczeniem prawa do głosowania.