Re: Nowości TFP #39
: pn mar 15, 2021 11:37 pm
Poniżej 1 z pewnością nie było.Sundrajta pisze: pn mar 15, 2021 11:32 pmze średnią która jest jedną z najgorszych w historii oceniania nowości w ogóle.![]()
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Poniżej 1 z pewnością nie było.Sundrajta pisze: pn mar 15, 2021 11:32 pmze średnią która jest jedną z najgorszych w historii oceniania nowości w ogóle.![]()
Pewna dama czy pewna lady?
Szantaży NIE BĘDZIESundrajta pisze: pn mar 15, 2021 11:32 pm Zmieniam zdanie i teraz już nie uważam że pomysł, który nam wcześniej zaprezentował santosz jest najlepszym rozwiązaniem.Wszak czy przejdzie 10 czy 12 piosenek niczego nie zmienia, mataczyć i w jednym i w drugim przypadku będzie można tak samo! A zatem jedynym słusznym wyjściem w tej sytuacji będzie dopuszczenie jeszcze jednej piosenki do zestawu głównego z grona tych, które wcześniej odpadły, a w ocenach uzyskała najwyższą średnią (i spełniła wymagane minimum szóste miejsce, czyli że w ten sposób pokonuje przynajmniej połowę kwalifikantów), a więc propozycji którą z grubsza przedstawił TStudent. Tylko wówczas wrócę do prezentacji swojej piątki.
Jesteś pewien?
No nie mogę napisać, bo sprawa się rypnie (ale dziewczyny mogą to łatwo sobie obliczyć).
Jakich szantaży, ja tylko wyraziłem moją opinię czy tam sugestię.
To spowoduje straszne machloje, a przynajmniej do nich będzie zachęcać.
Zgadza się. W tych propozycjach moich zdaniem niewiele jest godnych, a wiele kompletnie by do niego nie pasowało.Sundrajta pisze: pn mar 15, 2021 11:32 pm Ponieważ już ocena 5 oznacza że piosenka jest przeciętna i raczej nie godna trójkowego zestawu.
Swoją policzyłam (z ciekawości) i wiemSundrajta pisze: wt mar 16, 2021 12:22 am No nie mogę napisać, bo sprawa się rypnie (ale dziewczyny mogą to łatwo sobie obliczyć).![]()
Zestaw był taki, że nie dało się nie zjechać w dół
O nie zgadzam się, właśnie o machloje jest o wiele łatwiej przy punktach, bo tam je się zlicza szybciutko. Zaś w ocenach trzeba je wszystkie podliczyć (to mimo wszystko jest o wiele bardziej czasochłonne) i później umiejętnie dać wysoką (ok. 10 oczek) ocenę wybranej (lub wybranym) piosence, a reszcie nie dać nic lub lepiej wsypać całą armię zer. O kurde, niektórzy już tak robią.kajman pisze: wt mar 16, 2021 12:25 am To spowoduje straszne machloje, a przynajmniej do nich będzie zachęcać.
Ja ani nie czuję się poszkodowany, ani nie przejdę tak łatwo na system zero dziesiątkowy z jednego bardzo prostego powodu. Utwór musi być przynajmniej koszmarem żeby dostał u mnie zero, ale czy będzie koszmarem taki utwór, w którym będzie delikatnie przeszkadzała jedna rzecz, np. wokal, piano albo perkusja? No nie, tego już za wiele. kajmanie, daj spokój.kajman pisze: wt mar 16, 2021 5:06 pmA ci, którzy oceniają uczciwie są poszkodowani (i część z nich może przejść na system zero dziesiątkowy.