Głosowanie na 1308. elpetrójkę

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:Bez odbioru !!!
taka to z Toba dyskusja. "Bez odbioru!!!" i do widzenia :? .
heh...
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

...bo jaki był Twój post??? Że się Ciebie czepiam , że porównuję do Kaczyńskiego itp...Nic takiego nie napisałem,więc wytłumaczyłem i chciałem zakończyć temat. Tak zwyczajnie, nie stwarzajac problemów..Jak widać, czymś Cię zniesmaczyłem...

Smutne...moze tym się naraziłem, ze proponuję wygodniejszą formę komentowania Listy? Ha! Na 100 %, ale rozumiem, lepiej ładować tysiące pościków a potem napawać się, ze tyle już ich się ma. Ha ha ha
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5934
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mateusz15 »

Nie zdązyłem zagłosowac :x :?
ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zbyszu pisze:...bo jaki był Twój post??? Że się Ciebie czepiam , że porównuję do Kaczyńskiego itp...Nic takiego nie napisałem,
moim zdaniem zwrot "tak jak" to porownanie...
zbyszu pisze:więc wytłumaczyłem i chciałem zakończyć temat. Tak zwyczajnie, nie stwarzajac problemów..Jak widać, czymś Cię zniesmaczyłem...
zniesmaczyles? nie, chodzi o to, ze zwrot "bez odbioru" sugerowal, ze nie zyczysz sobie odpowiedzi z mojej strony, co uznalem za niemile, ale byc moze faktycznie piszac to miales inne intencje.
zbyszu pisze:Smutne...moze tym się naraziłem, ze proponuję wygodniejszą formę komentowania Listy? Ha! Na 100 %,
zupelnie nie rozumiem jak wymysliles to, ze moja uwaga sprzed tygodnia (przy czym "moja" jako moderatora tej dzialki) na Twoje zachecanie do kawiarenkowania miala wplyw na reakcje na ta Twoja wypowiedz. Po tygodniu wciaz uwazam, ze moja uwaga byla sluszna. Nie chodzi o to, ze napisales o kawiarence. Chodzilo tylko i wylacznie o to ile razy napisales to w jakim przedziale czasu.
Poza tym czy wygodniejsza forme komentowania Listy? Niech kazdy oceni to sam. Dla Ciebie tak, dla mnie nie.
zbyszu pisze:ale rozumiem, lepiej ładować tysiące pościków a potem napawać się, ze tyle już ich się ma. Ha ha ha
i akurat musze Cie zmartwic, ale to nie jest dla mnie wazne. Powodem dla ktorym preferuje obecna forme jest to, ze nie siedze przez cale 3 godziny przykuty do przegladarki w ktorej jest otwarte forum i gdy wracam do niej po kilkudziesieciu sekundach czy kilku minutach, moge odswiezyc i od razu widze ktore posty sa nieprzeczytane. Ja cenie wlasnie to, ze odswiezanie jest na moje żądanie.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Masz całkowitą rację. Muszę na nowo nauczyć sie wracania do przegladarki po kilkunastu sekundach czy tez minutach...

Do naBicia (przepraszam...naPicia) ;-)

PS. Kubo napisałęś: "Po tygodniu wciaz uwazam, ze moja uwaga byla sluszna. Nie chodzi o to, ze napisales o kawiarence. Chodzilo tylko i wylacznie o to ile razy napisales to w jakim przedziale czasu." Odpowiadam: w tzw. międzyczasie (jak to określiłes przedziale czasu) kilku uzytkowników napisało jeszcze więcej postów, i im nie zwrócono uwagi. Ja zaś napisałem moze ze 3-4 razy, ale za kazdym razem zmieniajac komentarz do podawanego linku...Jak widać moj post przeszkodził -innych, choc zdecydowanie czestsze i krótsze - nie...Wiec potwierdzam tezę: Twoja uwaga była zwyczajnie niegrzeczna. O ile mi wiadomo tzw. regulamin tego działu forum (na który tak czesto sie powołujesz) nie zabrania podawania linków. Mylę sie? Cos przeoczyłem? A moze nalezy uczynic kolejne referendum..."tak jak"...tutaj niedokoncze, bo znów włożysz w moje usta zupełnie inną intencję niż zamierzałem

Darz-bór
ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

przepraszam, ze dopiero teraz odpisuje. zapomnialem :oops:
zbyszu pisze:PS. Kubo napisałęś: "Po tygodniu wciaz uwazam, ze moja uwaga byla sluszna. Nie chodzi o to, ze napisales o kawiarence. Chodzilo tylko i wylacznie o to ile razy napisales to w jakim przedziale czasu." Odpowiadam: w tzw. międzyczasie (jak to określiłes przedziale czasu) kilku uzytkowników napisało jeszcze więcej postów, i im nie zwrócono uwagi. Ja zaś napisałem moze ze 3-4 razy, ale za kazdym razem zmieniajac komentarz do podawanego linku...Jak widać moj post przeszkodził -innych, choc zdecydowanie czestsze i krótsze - nie...
powtarzam, ze chodzilo mi tylko o to ile razy podawales ta sama informacje w ciagu godziny, nie zas o to ile razy w ciagu tej godziny w ogole cos napisales. Sprawa dlugosci postow i ich tresci to temat na inna dyskusje. Twoje komentarze osobiscie bardzo lubie, ale nie o to tu chodzi.
zbyszu pisze:Wiec potwierdzam tezę: Twoja uwaga była zwyczajnie niegrzeczna.
coz, trudno, masz prawo, by tak uwazac. Rola moderatora czasem jest niewdzieczna.
zbyszu pisze:O ile mi wiadomo tzw. regulamin tego działu forum (na który tak czesto sie powołujesz) nie zabrania podawania linków.
to ciekawe, bo nie slyszalem, by taki regulamin istnial. Jedyny regulamin na ktory sie powoluje to regulamin glosowania na nasza liste. Poza tym czasem poruszam kwestie ciecia cytatow i interpunkcji. No coz, napisze to jeszcze raz... Przeciez mozesz podac link do czegos, ale podanie tego samego linku 5 razy w ciagu godziny...

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Ileż można!!! Daj spokój, Kubo!!!

PS. Pozatym, nie 5 razy, ale 4. Ale rozumiem - trzeba zaokrąglić - dla większego wrazenia. Sposób identyczny jak we współczesnej polityce ;-)

Proszę Cię....daj już spokój. Bez odbioru
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

zbyszu pisze:
Campari pisze:6. KLAXONS - Golden Skans
;)
A dlaczego nie? Nie ma w zestawie do głosowania? [/quote]
Oj, Zbyszu! Chodzi o to, że piosenka nie nazywa się KLAXONS, a zespół Golden Skans tylko jakoś inaczej :lol: :D
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Amen! Miłego nabijania...yyyyyhhh znaczy się komentowania

Houk
ODPOWIEDZ