Re: Foroderyki - co dalej?
: pt lut 05, 2021 10:47 pm
Teraz Zoom to już będzie uniwersalny chyba.mateusz15 pisze: pt lut 05, 2021 10:45 pmSwoją drogą w dobie pandemii, można by zrobić obrady na zoomie.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Teraz Zoom to już będzie uniwersalny chyba.mateusz15 pisze: pt lut 05, 2021 10:45 pmSwoją drogą w dobie pandemii, można by zrobić obrady na zoomie.