Przeczytaj biografię "Prędzej świnie zaczną latać", a potem możemy rozmawiać o tym czy przesadzam czy nie.EVENo pisze: wt sty 01, 2019 1:36 pmTeraz to już trochę przesadzasz, bo nawet przy znajomości angielskiego ten tekst nie jest taki oczywisty i jednoznaczny.Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 1:35 pm Kajman .... jak się można przytulać do Shine on you crazy diamond jak to jest piosenka dla byłego członka PF, które ewidentnie miała na celu pokazanie:" ej chłopie ocknij się, masz talent rzuć te dragi". No nie jestem w stanie odczepić tekstu od muzyki.
XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Chyba się zgodzę. A może jeszcze Child in time i Epitaph?
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Inna sprawa, że obecnie jedynie RMF FM ma wybijającą się słuchalność.krzychu78 pisze:Trójka ma tylko tyle słuchalności?jakoś nie śledziłem ostatnio wyników
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... topad-2018
Myślę, że sytuacja Trójki jest i tak lepsza od Jedynki, która powoli zaczyna przeradzać się w dramat... A obawiam się, że, poza Radiem Maryja, ta stacja ma największy "wskaźnik śmiertelności", że tak to ujmę...
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No właśnie sama udowodniłaś, że przesadzasz xDNicoletta pisze: wt sty 01, 2019 1:40 pm Przeczytaj biografię "Prędzej świnie zaczną latać", a potem możemy rozmawiać o tym czy przesadzam czy nie.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mnie też, ale wolę utwory z których mogę się czegoś dowiedzieć o życiu niż słuchać, że "ona tańczy dla mnie"
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
I to jest taki kawałek przy którym się można chyba poprzytulać czy raczej nie bardzo? 
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
O kurde, znowu rok do przodu, znowu rok bliżej własnej śmierci a także bliskich, znajomych i przyjaciół, a Close To The Edge już było?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kolejna "Przytulanka". Ale nie ma mowy żebym na ten utwór głosu nie oddał.... Śliczności.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Najpiękniejsza piosenka z tekstem I love you 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Coś w tym jestprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 1:40 pm Myślę, że sytuacja Trójki jest i tak lepsza od Jedynki, która powoli zaczyna przeradzać się w dramat... A obawiam się, że, poza Radiem Maryja, ta stacja ma największy "wskaźnik śmiertelności", że tak to ujmę...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A ja bez problemu. Jednym z najbardziej podnoszących mnie na duchu utworów jest I don't like mondays.
Cure cztery, Moody dziewięć (ale bez tej końcówki, ktora w zasadzie do tego utworu nie należy).
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Yes CTTE czy Soon brakuje w Top100. To jakiś koszmar ale cóż zrobić. A może ktoś pokusi się o Top Yes na Mycharts? To moje marzenie na 2019 r.santosz pisze: wt sty 01, 2019 1:41 pm O kurde, znowu rok do przodu, znowu rok bliżej własnej śmierci a także bliskich, znajomych i przyjaciół, a Close To The Edge już było?
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Skłamałbym, gdybym powiedział, że mnie to nie cieszyFOXD pisze: wt sty 01, 2019 1:44 pmCoś w tym jestprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 1:40 pm Myślę, że sytuacja Trójki jest i tak lepsza od Jedynki, która powoli zaczyna przeradzać się w dramat... A obawiam się, że, poza Radiem Maryja, ta stacja ma największy "wskaźnik śmiertelności", że tak to ujmę...![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Można wiele rzeczy robićkacper94 pisze: wt sty 01, 2019 1:41 pm I to jest taki kawałek przy którym się można chyba poprzytulać czy raczej nie bardzo?![]()
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
cała płyta jest fantastyczna!kajman pisze: wt sty 01, 2019 1:44 pm (ale bez tej końcówki, ktora w zasadzie do tego utworu nie należy).
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ale w nich nie chodzi raczej o to, by czegokolwiek się dowiedzieć, tylko by się przy nich zrelaksować.lady pisze:Mnie też, ale wolę utwory z których mogę się czegoś dowiedzieć o życiu niż słuchać, że "ona tańczy dla mnie"
Heh, a kiedyś były nadzieje na takie konsekwencje... Aż szkoda, że nic z tego nie wyszło.krysiron pisze:Holendrzy na Myslovitz nie głosują
Ale pewnie niektórzy głosują na Riverside. Tylko niestety Riverside są zespołem wybitnie płytowym (wyniki na LP3 czy na forum MyCharts to wyjątek od reguły)
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
OkrutnikEVENo pisze: wt sty 01, 2019 1:45 pmSkłamałbym, gdybym powiedział, że mnie to nie cieszyFOXD pisze: wt sty 01, 2019 1:44 pmCoś w tym jestprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 1:40 pm Myślę, że sytuacja Trójki jest i tak lepsza od Jedynki, która powoli zaczyna przeradzać się w dramat... A obawiam się, że, poza Radiem Maryja, ta stacja ma największy "wskaźnik śmiertelności", że tak to ujmę...![]()
![]()
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
W tym Topie nie, ale w Polskim TWC obowiązkowo mój głos.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Sztywny Pal ciągle jeden z najlepszych polskich utworów w Top100
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
15 oczek w dół "Wieży". Też mi nie pasuje do 100 TWC 
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nights in white satin ma jeszcze inny wydźwięk, szczególnie dla wieloletnich fanów Trójki, a o czym mówię to wiedzą ci, którzy słuchali audycji w grudniu 1999.kacper94 pisze: wt sty 01, 2019 1:41 pm I to jest taki kawałek przy którym się można chyba poprzytulać czy raczej nie bardzo?![]()
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
jestem za, mimo że na mycharts nie mam nawet konta, ale to nie problem, mi też się marzy top, żeby móc w końcu na spokojnie przesłuchać Yesów od deski do deskiobserw99 pisze: wt sty 01, 2019 1:45 pmYes CTTE czy Soon brakuje w Top100. To jakiś koszmar ale cóż zrobić. A może ktoś pokusi się o Top Yes na Mycharts? To moje marzenie na 2019 r.santosz pisze: wt sty 01, 2019 1:41 pm O kurde, znowu rok do przodu, znowu rok bliżej własnej śmierci a także bliskich, znajomych i przyjaciół, a Close To The Edge już było?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Wolę wolniejszą wersję Wieży