1546 - 16.09.2011 (MN)

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 1546 - 16.09.2011 (MN)

Post autor: prz_rulez »

Zobaczyłem przed chwilą wyniki ostatniego notowania i aż musiałem skomentować! Że też takie ruchy musiały się dziać w czasie intensywnych egzaminów :( Fenomenalny debiut Gotye na ósmym! Adelka powracająca niemalże do pierwszej trójki - niby przy jej obecnym airplayu to nic dziwnego (nie tylko w Polsce zresztą, w słowackim Rozhlasie 1 też można ją nierzadko usłyszeć), ale jednak Trójka zazwyczaj nie podąża za gustami innych. Red Box z Huraganem oczywiście musieli wylecieć prosto z drugiej dziesiątki, a jakże. To już chyba taka nowa, świecka tradycja. "Ukryte" Myslovitzów ledwie dwa razy na dziesiątym, a na liście dłużej niż niejeden ich numer jeden. Kasabian na dwunastym! No i nie ma już Edzia, ale są Fosterzy.
Jednym słowem - Ulala!
ku3a
Posty: 20973
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 1546 - 16.09.2011 (MN)

Post autor: ku3a »

uff, wreszcie nadrobiłem komentarze ;-).
LLucky pisze:Chyba Niedźwiedź nas podgląda, bo nie puścił wspominka! :!:
to był raczej zbieg okoliczności ;-).
kwiaciareczka pisze:Czółko! Wreszcie!!! Siedzę sobie w spokoju, słucham listy i przeglądam forum! Młodsze śpi, starsze jeszcze nie, ale ,,Piękna i Bestia" to długa bajka :lol: Trwaj chwilo!...
o! miło Cię znowu przeczytać :-).
Robinson pisze:Ku3a, to Ty tam mieszasz przy tych nowościach w zestawie? ;)
Przez chwilę było Yes, a teraz wszystko wróciło po staremu.
nie, to Mariusz Owczarek tym razem zajmował się nowościami :-).
słoik pisze:Jak to dobrze, że się nie odezwałem jeszcze nigdy do atram, bo wygląda na to, że to też female. Ale byłaby porażka, i to po raz trzeci...
ja po Kertoipie już nie dam się na ten trik nabrać ;-).
ODPOWIEDZ