Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
: wt sty 01, 2019 1:31 pm
No dla mnie to akurat jeden ze słabszych punktów Topu, więc cieszy mnie spadek.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Może właśnie dlatego tak od niego uciekam muzycznie.lady pisze:No widzisz ? To z Ciebie bluesman pełną gębą![]()
E tam, Ty akurat jesteś dość kulturalna. No, może poza niektórymi komentarzami na temat muzyki elektronicznej. Ale i tak ujdzie w tłumie.lady pisze:I nie idź nigdzie, bo z kim się będę kłócić ?
Przyznam, że trochę to dla mnie słabe, że pojawia się średniej jakości film - i od razu ludzie rzucają się do głosowania.8azyliszek pisze:Oczywiście że Queen. Zagłosowałem chyba na wszystkie ich utwory w zestawieniu. Bohemian Rhapsody co go kajman nie widział, rzeczywiście pomógł. Świetny kawałek.
Ale Wycie Foreva nie było w zestawie - panowie redaktorzy nie przepadają za Spice Girlszielonakoniczynka pisze:Wycie Forevaaaaaa w samochodzie
To co powiesz na temat "These Are The Days Of Our Lives"?obserw99 pisze:W sumie dziwne, że Brothers In Arms radził sobie słabiej na LP3 od Dont Cry a bije się o miejsce 1 a Gunsi o 90.
Już dawno nie było.FOXD pisze:Szału z tymi nowowściami w tym roku nie ma
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej dla mnie jest to utwór ponadczasowy bez którego sobie nie wyobrażam takich zestawień.Neo01 pisze: wt sty 01, 2019 1:29 pmLudzie, spokojnie, niedawno tej piosenki w ogóle w topie nie było. Cieszcie się że w ogóle jest, to chyba najważniejsze?kacper94 pisze: wt sty 01, 2019 1:25 pm Ogromny i szokujący dla mnie spadek tej piosenki Leonarda Cohena. Czyli za rok trzeba głosować na to, a nie na wersję, którą stworzył Jeff Buckley. ..
Ale sieć sklepów może być i tu i tu taka sama, a jeżeli jest to spora szansa, że na ten sam towar trafisz.FOXD pisze: wt sty 01, 2019 1:18 pm Tak mi zabrzmiało z tym: "w którym sklepie kupiłeś ..." jakbyście kupowali w tych samych, albo też mogli na codzien. W końcu chyba nie mieszkasz w Toruniu czy okolicy![]()
Ja bardzo lubię, ale w wersji Alexandry Burke. Tam w końcu został rozwiązany problem słabych wokali w tym utworze.kacper pisze:Z jednej strony masz rację, ale z drugiej dla mnie jest to utwór ponadczasowy bez którego sobie nie wyobrażam takich zestawień.
Bardziej Barracuda Hearts.obserw99 pisze: wt sty 01, 2019 1:26 pmShrek 1 bawił też dziadków. W Shrecku nr 3 był też Immigrant SongEVENo pisze: wt sty 01, 2019 1:25 pm Wiele osób mówi, że poznało ten utwór dzięki Shrekowi. Dziwi mnie to strasznie, choć sam zaliczam się do tych osób... ale to przez to, że oglądałem Shreka w wieku 8 lat![]()
![]()
Tomkku, zdradź mi sekret. O ile pamiętam, pisałeś wczoraj na innym forum, że wybierasz się na Poparzonych...
A może właśnie nie słusznie - w bluesach znajdziesz ukojenie, zawsze to lepiej wiedzieć, że inni mieli gorzej
Kajman .... jak się można przytulać do Shine on you crazy diamond jak to jest piosenka dla byłego członka PF, które ewidentnie miała na celu pokazanie:" ej chłopie ocknij się, masz talent rzuć te dragi". No nie jestem w stanie odczepić tekstu od muzyki.
Nie wszystkich Polaków tylko 5.6% słuchających radia w Polsce.slamowir pisze: wt sty 01, 2019 1:32 pm Kolejny cios w plecy! Tak wielki utwór i tak wielki upadek, co dziwi po zeszłorocznym awansie +18. W tym roku -19. Jak przewrotne potrafią być gusta muzyczne Polaków?
Teraz to już trochę przesadzasz, bo nawet przy znajomości angielskiego ten tekst nie jest taki oczywisty i jednoznaczny.Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 1:35 pm Kajman .... jak się można przytulać do Shine on you crazy diamond jak to jest piosenka dla byłego członka PF, które ewidentnie miała na celu pokazanie:" ej chłopie ocknij się, masz talent rzuć te dragi". No nie jestem w stanie odczepić tekstu od muzyki.
Skoro Sławomir mógł...Neo01 pisze:Tomkku, zdradź mi sekret. O ile pamiętam, pisałeś wczoraj na innym forum, że wybierasz się na Poparzonych...
Lekko mnie to zszokowało, bo zdaje się, że dalej mieszkasz na DŚ, podczas, gdy Poparzeni mieli wczoraj grać u mnie, w Rzeszowie. Zastanawiam się, jak to możliwe
Przecież "Spider's Web" nie ma w top 100Pająki, wszędzie pająki!
No niestety, cudze krzywdy mnie nie cieszą. No, chyba że ktoś solidnie sobie nagrabił. Ale to musiał się naprawdę ostro postarać.lady pisze:A może właśnie nie słusznie - w bluesach znajdziesz ukojenie, zawsze to lepiej wiedzieć, że inni mieli gorzej
Trójka ma tylko tyle słuchalności?8azyliszek pisze: wt sty 01, 2019 1:35 pm
Nie wszystkich Polaków tylko 5.6% słuchających radia w Polsce.![]()
Może nie tylko Polaków
no tak ostatecznie na scenie był zespół Loka.Neo01 pisze: wt sty 01, 2019 1:33 pmTomkku, zdradź mi sekret. O ile pamiętam, pisałeś wczoraj na innym forum, że wybierasz się na Poparzonych...
Lekko mnie to zszokowało, bo zdaje się, że dalej mieszkasz na DŚ, podczas, gdy Poparzeni mieli wczoraj grać u mnie, w Rzeszowie. Zastanawiam się, jak to możliwe![]()