Nie pytałem?
antek pisze: pt sie 29, 2025 9:11 pm
poz. 6 i 9 to jest jakiś dramat Na listach radia 357, nowy świat czy chociażby trójki jest nie do pomyślenia aby tacy "wykonawcy" się pojawili.
Tacy nie, ale zdarzały się jeszcze gorsi.
I cóż disco-polo wdziera się na salony, Zenek Martyniuk występował już w Sali Kongresowej, więc:
lady pisze: pt sie 29, 2025 9:57 pm
Nie obrażam Was, jedynie tfurczość Zenka i Wojanka.
Nawet twórczości mego krajana nie dam obrażać, może to nie są wyżyny artystyczne, ale doceniam że chłopak z nizin (jak fajnie się ułożyło) zrobił w Polsce tak zawrotną karierę.
jollyroger72 pisze: pt sie 29, 2025 9:52 pm
Zwłaszcza, że do znudzenia wciąż u Ciebie w głosowaniach 3 x The Cure w czołówce
Już nie będę pokazywał palcem na te głosy gdzie są cztery lejdipanki i trzy bondżowie.

Ja osobiście z trudem pozwalam sobie na dwie piosenki w dziesiątce jednego wykonawcy (ale każdy może mieć swoje reguły i to jest tu fajne).
A tak ogólnie życzę Wam (i sobie) więcej luzu, na przekór temu że wakacje już się kończą.
Zaś wyniki nowości bardzo mnie się podobają,

bowiem w dziesiątce dla każdego znajdzie się coś miłego.