A dałabyś radę może za dwa/trzy? Bo mnie pasuje właśnie przyszły tydzień, a potem długi weekend i nie mogę nic zaplanować, 23. też odpada, bo goszczę w Szklarskiej.
Tak w ogóle witajcie
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
A dałabyś radę może za dwa/trzy? Bo mnie pasuje właśnie przyszły tydzień, a potem długi weekend i nie mogę nic zaplanować, 23. też odpada, bo goszczę w Szklarskiej.
Mogę Ci odstąpić za tydzień, ale czy będę mogła prowadzić za dwa czy trzy to jeszcze teraz nie wiem. Dam znać za tydzień
Dzięki!lady pisze: pt sie 02, 2024 8:44 pmMogę Ci odstąpić za tydzień, ale czy będę mogła prowadzić za dwa czy trzy to jeszcze teraz nie wiem. Dam znać za tydzień


Witam.

Mnie możecie wpisać wstępnie na 16.08. Długi weekend.
Siemanko.czyku pisze: pt sie 02, 2024 9:02 pm Witam.
Ja mogę 16 albo 23 poprowadzić, jeżeli nikt inny nie jest chętny.
9.08. To TStudent, a ladytemik3 pisze: pt sie 02, 2024 9:05 pm No to pięknie
1. lady 09.08,
2. gioconda 16.08,
3.czyku 23.08.
A może mężczyzna zamieni się z kobietą, a może duecik tu i tu?jollyroger72 pisze: pt sie 02, 2024 9:08 pm Proszę, jaki wysyp zgłoszeń![]()
To może wstępnie:
09.08 - TStudent
16.08 - gioconda2
23.08 - czyku
30.08 - lady? (jeśli Ci spasuje trening)
Czeka Was miesiąc miodowy odpoczynku
Może być wstępnie, a czy na pewno to dam znać w tygodniu poprzedzającym.
Będziemy pili, więc nie wiem, kto wyniki policzy
W moim.przypadku tylko 16.08 wchodzi w grę, bo później będę na wyjeździe bez komputera.temik3 pisze: pt sie 02, 2024 9:15 pm A może mężczyzna zamieni się z kobietą, a może duecik tu i tu?

To się zrobi prezentację a'la Paweł Sito
Paweł Sito też kiedyś liczył. Po swojemu