Jakoś tak by to wyszło.AlekOb pisze: sob cze 25, 2022 3:12 pm To w sumie blisko było, żeby MGO znów się nie załapało i to z dorobkiem 26 pkt.
Gdybym zagłosował to byłyby cztery.
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
gdybym... gdybym...kajman pisze: pt cze 24, 2022 10:06 pm No sorry, moja wina![]()
![]()
. Powinna być Apocalyptica i T. Love zamiast Shapiro i Męskiego.
kajman pisze: czw cze 23, 2022 9:14 pm Tylko że jeżeli zostanie zgłoszony, a w kolejnym tygodniu nie będzie się na niego głosować to jest głupiego robota.
Pięć. Zawsze pięć, a Ty nie wrzuciłeś ani jednego. Pierdzielisz i pierdzielisz a nie głosujesz. "Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka, gdyby Kajman zagłosował byłaby rzecz wielka." a tak jest hm cały i dwie gały.kajman pisze: sob cze 25, 2022 1:43 pm Trzy bym wrzucił jeżeli byłbym pewien awansu lub jego braku (czyli mój głos nie zmieniałby stanu faktycznego), w przypadkach niepewnych wolę jednak wrzucić pięć.
Swoją drogą już od jakiegoś czasu 23 punkty dawały awans, a teraz jak na złość nie.