Plebiscyt re-topowy 8
Moderatorzy: Yacy, Grycek, jollyroger72, Yacy, Grycek, jollyroger72
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Plebiscyt re-topowy 8
+1. Sam miałem ponowić prośbę gdzieś na początku września, ogólnie jestem nieco zniecierpliwiony, ponieważ nie we wszystkich topach miałem brać udział, tak jak nie biorę teraz u Dido. I mam też większą motywację do poznawania dyskografii... 
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Krótko:
Do jednego z topów zadeklarował się prowadzący, ale z powodów zdrowotnych prosił o przesunięciu. Po przypomnieniu się nie odezwał. Do drugiego topu też był chętny, ale nastąpił wówczas konflikt interesów. Może teraz poprowadzi. Zapytam.
Do jednego z topów zadeklarował się prowadzący, ale z powodów zdrowotnych prosił o przesunięciu. Po przypomnieniu się nie odezwał. Do drugiego topu też był chętny, ale nastąpił wówczas konflikt interesów. Może teraz poprowadzi. Zapytam.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Plebiscyt re-topowy 8
A tymczasem mamy listopad, już trzeci top niebędący re-topem, o re-topach ani widu. Może w najbliższym czasie coś ruszy w temacie? 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Wpadłem na pewien pomysł, żebym może wziął się za re-top R.E.M.
Jeśli Wam to odpowiada, to zacznę go w przyszły weekend.
Jeśli Wam to odpowiada, to zacznę go w przyszły weekend.
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Proszę bardzo.
-
piotr1990
- Posty: 1655
- Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Co z kolejnymi re-topami? R.E.M. skończyło się w marcu i od tej pory cisza...
- Yacy
- Posty: 23570
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Czy kolejny re-top to Marillion?
Gdyby dotyczył tylko ery Fisha to bym się zdeklarował do prowadzenia
Ale mimo to chętnie bym sobie kolejność ułożył.
Gdyby dotyczył tylko ery Fisha to bym się zdeklarował do prowadzenia
Ale mimo to chętnie bym sobie kolejność ułożył.
-
thestranglers
- Posty: 1249
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Już się cieszę! 
- Yacy
- Posty: 23570
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Plebiscyt re-topowy 8
czy do Marillionu jest ktoś chętny? Czy jest szansa na ten re-Top?
-
piotr1990
- Posty: 1655
- Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Jestem trzecią osobą która dała w plebiscycie Marillion na pierwszym. Nie wyrywam się, ale jeśli dwie osoby które są przede mną w kolejce nie będą chciały to mogę poprowadzić. 
- Neo01
- Posty: 12610
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Jak widać nie ma tłumu chętnych
A wyniki głosowania są od dawien dawna znane.
Myślę, że możesz się przymierzać...
Myślę, że możesz się przymierzać...
-
piotr1990
- Posty: 1655
- Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Dobrze, to skoro nie ma chętnych to podejmuję się prowadzenia tego topu. 
- Yacy
- Posty: 23570
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Liczyłem, że kajman jako Gospodarz tego wątku coś napisze.
-
piotr1990
- Posty: 1655
- Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Ja też, ale widać zapał do re-topów opadł także i jemu. 
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Startuj!
-
piotr1990
- Posty: 1655
- Rejestracja: pn cze 18, 2012 9:22 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 1039
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Nie zapomniałem o topie. Jakoś tak odkładałem ogarnięcie dyskografii na później i minęły dwa tygodnie nie wiem kiedy.
Jednak już jest wszystko na dobrej drodze i niedługo otworzę temat, może nawet już jutro. 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Plebiscyt re-topowy 8
BTW, pewnie kolejny plebiscyt w wakacje, ale czy prawdą jest, że będzie zdecydowanie większy wybór wykonawców?kajman pisze: ndz mar 07, 2021 9:26 amZ wyliczeń wynika, że pod uwagę będziemy brali następujących wykonawców:
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Nie sprawdzałem więc nie wiem. Ale istnieje taka możliwość.
-
thestranglers
- Posty: 1249
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Ilu wykonawców się zgłasza?
- jollyroger72
- Posty: 23409
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
-
thestranglers
- Posty: 1249
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Ale mi biega o zgłaszanie.
- jollyroger72
- Posty: 23409
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Wszystko jest w poście, który przytoczyłem.
Kajman aktualizuje listę wykonawców, którzy kwalifikują się do re-topów i spośród nich każdy wybiera 5.
-
thestranglers
- Posty: 1249
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Plebiscyt re-topowy 8
A, dobrze, dziękuję. Może coś się w takim razie znajdzie.
- Yacy
- Posty: 23570
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Plebiscyt re-topowy 8
trochę przypadkowo tu trafiłem, ale skoro jestem...
czy my skończyliśmy z re-topami?
/cytat tylko po to aby moje zapytanie wyskoczyło kajmanowi w powiadomieniach
Re: Plebiscyt re-topowy 8
Zainteresowanie niewielkie, prowadzących ze świecą szukać. Nie wiem, czy warto się w to jeszcze bawić.