Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
: pn maja 25, 2020 8:26 am
Czy był dziś salon polityczny?
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Powiedział to w konkretnej sytuacji i takim stanie, jakim był. Biorę pod uwagę możliwość, że w odpowiednich warunkach (przeproszenie Niedźwieckiego, przywrócenie pierwotnych wyników Listy 1998, odwieszenie Bartka Gila, które może już nastąpiło, bo ponoć jest zapisany jako prowadzący czegoś tam) i z nowym dyrektorem zmieniłby swoją decyzję.Neo01 pisze: ndz maja 24, 2020 11:23 pmco do Barona i Listy, to przytoczę tę wypowiedź zainteresowanego:
- Nie poprowadzę już żadnego notowania Listy Przebojów, mówię to łamiącym się głosem, bo cała ta sytuacja sprawia, że odebrano mi kawałek mojego życia
Do jakich czynów. Jego wypowiedź jest mętna i nie wiadomo, którą stronę uważa za winną. Czeka na wyjaśnienia.
Nie. Ktoś tu chyba wczoraj pisał, że poszła na L4.
Najwyraźniej się nie kwapią.dominik_fi pisze: pn maja 25, 2020 8:38 am Tak, ale była też informacja, że mają być dziennikarze z innych stacji PR.
Zobaczymy na ile wystarczy. Te składki też są pod wpływem emocji. A tu chodzi o ciągły dopływ gotówki, bo przecież nie będą tam pracowali (zwłaszcza gwiazdy) za friko.
Kawałek sobie poczytałem. I tyle.
Dostaną polecenie służbowe i przyjdą.
Kibicuję im mocno ale kibicuję by mieli 99% zasięgu w Polsce jak Trójka. To mnie najbardziej martwi. PIS zyskał na wyłączność ogromną tubę propagandową czyli Trójkę z zasięgiem 99% w kraju a my na pocieszenie zyskamy muzykę w Radiu Nowy Świat z zasięgiem może 5% w kraju.
No to dobrze, że się nie wycofał i rozwinął swoją myśl.TStudent pisze: ndz maja 24, 2020 10:14 pmNiestety nie powiedział nic więcej niż to co w czwartek...tadzio3 pisze: ndz maja 24, 2020 9:59 pm https://www.tvp.info/48203173/prezydent ... kie-sprawy - w 32 minucie Duda mówi o sytuacji w Trójce.
Gwoli informacji, tu nie chodzi o jednorazowe wpłaty, tylko to są zadeklarowane wpłaty na co miesiąc.bidżys pisze: pn maja 25, 2020 8:40 am Zobaczymy na ile wystarczy. Te składki też są pod wpływem emocji. A tu chodzi o ciągły dopływ gotówki, bo przecież nie będą tam pracowali (zwłaszcza gwiazdy) za friko.
Oczywiście że czcze gadanie. W ogóle on zdaje się nie zna całej dramatycznej sytuacji w Trójce, mówi ciągle tylko o Kaziku, jakby to było teraz clue sprawy. No ale kto ma go uświadomić, Cholecka?tadzio3 pisze: ndz maja 24, 2020 9:59 pm No to dobrze, że się nie wycofał i rozwinął swoją myśl.
Pytanie tylko, czy to tylko czcze gadanie, czy cokolwiek by zrobił w tej sprawie.
No wreszcie coś ciekawego w ostatnich 40 stronach wątkubarb42 pisze: ndz maja 24, 2020 11:46 pm Mogłeś być użyteczny na tym Forum, ale jak zwykle tryb niedokonany, dużo ryczysz i mało mleka dajesz. Kończ się, ale nie kręć mi tu!
2. Za co? Masz wylecieć za coś co jest prawdą? No chyba, że pójdziemy tropem dyryktorów PR.barb42 pisze: ndz maja 24, 2020 11:46 pm 3. Mogłeś być użyteczny na tym Forum, ale jak zwykle tryb niedokonany, dużo ryczysz i mało mleka dajesz. Kończ się, ale nie kręć mi tu!
1. Jolly, wybacz że dorzucam do hasioka.
2. JaceKu, możesz mnie zbanować na dwa tygodnie do wieczności.
Tylko że w przypadku czegoś takiego jak LP3 jednak bardzo ważna jest ciągłość, tym bardziej że akurat na tej liście od początku przyjęto zasadę "tydzień w realu=numerek przy notowaniu". Czyli jeśli rzeczywiście chcielibyśmy uratowania audycji, to musiałoby to się stać w ciągu kilku tygodni (było w roku 1982 notowanie potrójne, więc powiedzmy sześciokrotne byłoby jeszcze do zaakceptowania, ale np. notowanie 2000/2058 to byłoby kuriozum, a robienie dwutysięcznego rok po 1999 byłoby dość sztucznym zabiegiem).bidżys pisze: pn maja 25, 2020 7:37 amW firmach państwowych to tak nie działa.mk2010 pisze: pn maja 25, 2020 7:00 am Przecież już nawet chwilowo pomijając sprawę Kazika i Listy, to już za samo niewypełnienie ramówki Kowalczewski powinien wylecieć, a tym samym ewidentne działanie na szkodę firmy.Ale za zwiększanie ryzyka porażki w wyborach to już jest argument.
Moim zdaniem LP3 prędzej czy później wróci. Może nawet lepiej jakby wróciła za rok/dwa, gdy wszyscy ochłoną, odpoczną, zatęsknią, zastanowią się nad tym, co zmienić/poprawić (na to najbardziej liczę), zmieni się władza (w ogóle, nie tylko w radiu). Teraz sprawa jest zbyt świeża. Ludzie są rozżaleni, źli itp i składają różne kategoryczne deklaracje, które są powodowane tymi złymi emocjami. Ja tam jestem dobrej myśli, ponieważ jest szansa na lepszą listę (zdań krytycznych na temat dotychczasowej listy było na forum wiele).
No właśnie chyba problem jest z tym "zadeklarowane", bo zdaje się nie znaczy to "na pewno"? Ale zobaczymy. Nie życzę źle (choć dla nowej stacji lepiej by było, żeby sytuacja w Trójce się nie poprawiła, a mając do wyboru - dobra Trójka czy Nowy Świat - wybieram Trójkę), ale jakoś nie wierzę w długi żywot tego projektu.Neo01 pisze: pn maja 25, 2020 9:12 amGwoli informacji, tu nie chodzi o jednorazowe wpłaty, tylko to są zadeklarowane wpłaty na co miesiąc.bidżys pisze: pn maja 25, 2020 8:40 am Zobaczymy na ile wystarczy. Te składki też są pod wpływem emocji. A tu chodzi o ciągły dopływ gotówki, bo przecież nie będą tam pracowali (zwłaszcza gwiazdy) za friko.
W ogóle miałby zrezygnować z radia? Jakoś w to nie wierzę.pbd2 pisze: pn maja 25, 2020 9:27 am Inna sprawa to zmiana prowadzących. Zapewne w najbliższym czasie i tak by się to odbyło (Niedźwiedź zapewne odszedłby w ten piątek, w najlepszym razie za dwa lata, na 40-lecie,
Baron to dla mnie żadna opcja, bo za nim nie przepadam.Baron jest słabego zdrowia i nie wiadomo, czy po dojściu do emerytury - byłby to rok 2028 - jeszcze by mu się chciało).
To, że piosenka Kazika "Twój ból jest większy niż mój" trafi na Listę i będzie na pierwszym miejscu, było pewne jak w banku i oczywiste dla każdego, kto zna słuchaczy tego programu - mówi Magda Jethon, była szefowa Trójki.Darekfz111 pisze: pn maja 25, 2020 9:46 am Witam
Może ktoś przekleić ten wywiad z Jethon, bo płatny..., chyba że prawa autorskie itd
Pozdrawiam
Darek