Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.
: pn maja 23, 2022 4:27 pm
Prawda w oczy kole i bardzo dobrze.Neo01 pisze: pn maja 23, 2022 4:24 pm OK, dałem do ignorowanych, będzie dla mnie zdrowiej jak nie będę widział.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Prawda w oczy kole i bardzo dobrze.Neo01 pisze: pn maja 23, 2022 4:24 pm OK, dałem do ignorowanych, będzie dla mnie zdrowiej jak nie będę widział.
Wrzuca normalny komentarz, a Wy robicie z tego nie wiadomo co. Czy wszystko co napisał trzeba z założenia komentować?
Sam powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie, gdyż nagminnie komentujesz niemal wszystko.
Kajman, milczałeś? Tak było dobrze, nie dolewaj oliwy do ognia, normalny komentarz to On chyba nie zna tego słowa, odnośnie tego wątku.kajman pisze: wt maja 24, 2022 8:27 am Wrzuca normalny komentarz, a Wy robicie z tego nie wiadomo co. Czy wszystko co napisał trzeba z założenia komentować?
jollyroger72 pisze: ndz maja 22, 2022 8:51 pm Oprócz netykiety są jeszcze zasady języka polskiego. Zasady te mówią, że zdania rozpoczynamy wielką literą.
W kolejnych przypadkach to niestety Ty w tym brylujesz, a te dwa wpisy są te dowodem. Ja długo milczałem ale prowokacji ze strony Pana ....., nie mogłem już znieść, ale Ty oczywiście jako adwokat bez papierów nie byłbyś sobą byś nie wtrącił się w jałową dyskusję, która zaczęła się jeszcze jeszcze przed wynikami Topu, wtedy to niektórzy tylko delikatnie zasugerowali by znów nie prowokował, no ale niestety chyba nie był w stanie dłużej wytrzymać, bez napisania czegoś co będzie ogniskiem zapalnym. Ale oczywiście adwokat tego nie widzi. Bez odbioru.kajman pisze: wt maja 24, 2022 10:27 am Najczęściej komentuję złośliwe i niepotrzebne ataki.
A co do dolewania oliwy to Wy należycie do specjalistów w tej kategorii.
Tak, nie byłem świadomy, że Lady Pank ma tutaj fanklub. Co prawda zaglądałem kilka razy na tą cotygodniową listę i tam LP był na szczycie, ale sądziłem, że to raczej chwilowy dobry czas LP.Neo01 pisze: pt maja 20, 2022 10:36 am A czasem skomentować sobie coś pozwolę, bo może tadzio np. nie był uświadomiony jak to tu wygląda...
Jeszcze wciąż mało widzisz. Przysiądź sobie tyłek. 3 tygodnie Ci wystarczy.Neo01 pisze: ndz maja 22, 2022 3:09 pm Szeptunie, widzę tę sytuację na innej liście i dlatego tam też przestałem (póki co) głosować. A tutaj nie wiem kto, co zgłaszał. Czy klony, czy nie. Widzę natomiast Wasze głosowania, które są jakie są. A skoro są klony, to szkoda, że nikt się tym nie zajął (bo chyba nie ja miałem).
Idzie się popłakać ze śmiechu.Neo01 pisze: ndz maja 22, 2022 3:37 pm Aha, czyli chodzi o głosowanie na LP357? To nie zauważyłem tam niczego dziwnego, raczej jak patrzę na głosujących, to same znajome nicki i jeden debiutant ostatnio. Na żadną inną listę nie głosuję, ale swoją drogą ciekawe, że na liście na mc jest teraz podobna tendencja co na TFP...
Korzystam z telefonu. Nie mam komputera i stąd tak duża ilość postów jeden za drugim. Wszystko muszę wrzucać pojedynczo. Masz rację. Moderator ma prawo zwracać uwagę na forum, ale oprócz tego prawa ma też zasrany obowiązek przynajmiej spróbować dorwać i ukarać kogoś kto się posunął do najgorszej "Ohydy" na forum. Netykieta? Sorry...ale z miejsca przyklepuję Ci karygodne zaniechanie i brak postawienia choćby jednego idącego do przodu kroku ku wyeliminowaniu "przestępczości" na forum. Według mnie w takich sytuacjach netykietę powinno się wciskać głęboko w..... kieszeń. Jesteś dupa a nie moderator i tyle. Chyba 5 postów ulepiłem. Jak dalej za dużo to mów.
Może trochę grzeczniej, bo moderator to jednak też człowiekszeptun68 pisze: ndz maja 29, 2022 1:06 amJesteś dupa a nie moderator i tyle. Chyba 5 postów ulepiłem. Jak dalej za dużo to mów.